• GoHome Professional
do 130 m2 najnovije što manji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 najnovije što manji porasla cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 najnovije što manji porasla cena

  • Za upit "do 130 m2 najnovije što manji porasla cena" pronađeno 7 nekretnina - prosečna cena 2.481 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • 4.sprat
    • lift
    • interfon
    • pogodan
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+20%

Promena cene sa 44.200 € na 52.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 52.900 €, 25,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 44.200 €
23.05.2026 - 52.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 98.360 € na 112.950 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 112.950 €, 43,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.04.2026 - 98.360 €
23.05.2026 - 112.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Dvosoban stan 43 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi u Prizemlju zgrade, ulično je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 230.888 € na 238.888 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 238.888 €, 50,00 m2 cca 4780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.05.2026 - 230.888 €
23.05.2026 - 238.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodajemo stanove u izgradnji, u objektu Garden Palace, koji će se nalaziti u blizini gastro pijace, Gazele, muzeja Nikole Tesle i linijskog parka. Odlična investiciona kupovina, fleksibilan plan otplate rata - ukupno 7 sve do završetka krajem 2029. godine. Stan se sastoji od kuhinje....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 145.000 € na 152.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Kumodraž 1, 152.000 €, 72,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 145.000 €
23.05.2026 - 152.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Na prodaju, odličan, dvosoban stan površine 72 m2 u mirnom delu Kumodraža I u ulici Milutina Paunovića, na svega 100 metara od autobuskih linija 25P, 33 39, 406 L,409 i E9,u Vojvode Stepe iznad Farmceutskog fakulteta. Stan je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od prostranog ulaznog....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 90.000 € na 100.000 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, ZRENJANIN, 100.000 €, 74,00 m2 cca 1350 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.04.2026 - 90.000 €
23.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 74m2 (plus terasa), na Bagljašu, na odličnom mestu u blizini škole, vrtića, pijace, marketa Stan je na petom spratu u zgradi sa dva lifta i dvostrano je orijentisan, komotan i svetao. Sastoji se od ulaza, kuhinje sa trpezarijom i ostavom, dnevne....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 138.680 € na 164.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.09.2025 - 138.680 €
23.05.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 185.440 € na 200.050 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 200.050 €, 86,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.05.2026 - 185.440 €
23.05.2026 - 200.050 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Četvorosoban stan 86 m2 u Novogradnji na ODLIČNOJ LOKACIJI stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 7)

<< <1> >>