• GoHome Professional
do 130 m2 do 1800 eura/m2 zadnjih 14 dana što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1800 eura/m2 zadnjih 14 dana što manj - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1800 eura/m2 zadnjih 14 dana što manji

  • Za upit "do 130 m2 do 1800 eura/m2 zadnjih 14 dana što manji" pronađeno 770 nekretnina - prosečna cena 1.393 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • pogodan
    • 1.sprat
    • centralno grejanje
    • luksuzan
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Kuća, PANČEVO, 170.000 €, 94,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Starčevu, nadomak Pančeva – mir, zelenilo i veliki potencijal Na prodaju kuća u Starčevu, u mirnoj i lepoj ulici, okružena zelenilom, idealna za porodičan život, odmor od gradske gužve ili život u prostoru koji pruža mnogo mogućnosti. Kuća je uknjižena na 94 m², što predstavlja....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u blizini crkve sv Luka. Parking se nalazi u . Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 0617067400. Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim brojem:....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 18.000 €, 12,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Garažno mesto površine 12m2 na Žarkovu, u neposrednoj blizini TC Vero. Agencijska provizija iznosi 800 evra od kupoprodajne cene. Kontaktirajte nas za više informacija. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1800 eura/m2 zadnjih 14 dana što manji'
186.000 €
21.000 €
21.000 €
  Garaža, BEOGRAD, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Miodraga Živanova.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Salajka, 22.000 €, 13,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u zgradi novije gradnje u ulici Koste Šokice. Nalazi se u suterenu zgrade. Mogućnost zatvaranja garažnog mesta i postavljanje rolo vrata. Pogodno i za izdavanje. Agencijska provizija je uračunata u navedenu cenu. Za više informacija pozovite 066 82 92 225....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Dva bela goluba Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u modernoj novogradnji, organizovano po puzzle sistemu parkiranja, površine 15 m². Ovakav tip garažnog mesta predstavlja praktično i savremeno rešenje za parkiranje u urbanim sredinama, uz maksimalnu iskorišćenost prostora i bezbedno odlaganje vozila. Garaža....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, 25.000 €, 15,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo garažno mesto u okviru novog kompleksa u centru Zemuna u ulici Aleksandra Dubčeka. Agencijska provizija 2% reg.br. 070 Lokacija je informativnog karaktera i ne prikazuje stvarnu poziciju objekta. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 21.500 €, 15,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je garažno mesto na klackalici u novogradnji na Vojvode Stepe, jedna od najprometnijih ulica Voždovca, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Broj agenta - +381644574670 Parking u ovom kraju je hronični problem, što ovo mesto čini vrednom investicijom. Objekat je u izgradnji,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 21.000 €, 15,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garaža 15m2 u Petrovaradinu na veoma traženoj lokaciji, u Preradovićevoj ulici. Garaža poseduje struju i rolo vrata koja se otvaraju na daljinski. Agencijska provizija je uračunata u cenu. ID 15526, kontakt 063500225 .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 18.000 €, 15,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je funkcionalna garaža površine 15 m², smeštena u stambenoj zgradi na izuzetno atraktivnoj lokaciji, između centra grada i Akva parka. Garaža se nalazi u okviru zgrade, što pruža dodatnu sigurnost i zaštitu od vremenskih uslova. Opremljena je rolo vratima, koja omogućavaju....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 31.000 €, 17,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja garaže na Grbavici. Odlična nadzemna garaža od 17m2 na top lokaciji. Odlična kao investicija za izdavanje. Za više informacija i zakazivanje razgledanja nepokretnosti kontaktirajte: +381631899153 Cena nepokretnosti je oglašena bez posredničke naknade. Posrednička naknada agencije....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 22.000 €, 17,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u strogom centru Niša(Centar)Prodaja lokala u strogom centru grada. Nalazi se u podzemnom prolazu kod TC Kalča, površine 17kvm, sa mokrim čvorom bez WC-a. Isključen sa sistema Centralnog grejanja,ODMAH USELJIV.Vredi pogledati !!! .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 18.000 €, 17,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132270. GARAZNO MESTO - SUTEREN NOVE zgrade 17,50 m2. Za vas auto sigurna zastita od kiše, vlage ili bilo kog oštećenja. Uknjiženo. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 3%. Telefoni: 021/399-0210 • 060/399-0210. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132315, struja, uknjizen. LUX **GARAZA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORISNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garazi. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvoriste zgrade ima automatsko zakljucavanje.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Z.Stanica, 34.000 €, 18,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132315, struja, uknjižen. LUX **GARAŽA - PERIONICA** NOVA 18 m2. DVORIŠNA Kanalizacija gradska. Elektro lampa na senzor prilikom prilaska garaži. Visina zidova 4 m. Na nivou zemlje. Rolo automatska vrata na podizanje. Ulaz u dvorište zgrade ima automatsko zaključavanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 21.000 €, 18,00 m2 cca 1170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja lokala u Nišu-Podzemni prolaz(Centar)Prodaja lokala u centru Niša-podzemni prolaz , ispod kalce. Mokucnost kupovine i lokala pored.Za dodatne informacije pozovite agenciju Gigant lux 064-538-11-99 .

 
 
 
  Garaža, ĆUPRIJA, 8.200 €, 18,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u stambenoj zgradi u samom centru Ćuprije. Odlična lokacija, siguran i praktičan prostor za parkiranje, idealan za stanare zgrade ili kao investicija. Garažno mesto se nalazi u urednoj i održavanoj zgradi sa lakim pristupom. U blizini se nalaze sve važne gradske....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 26.000 €, 20,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom . Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 28 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Apelovac, 14.500 €, 20,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garaža u Mokranjčevoj površine 20m2. Hvala Vam što ste pogledali oglas. Za više informacija o ovoj ili drugim nekretninama i zakazivanje razgledanja kontaktirajte agenta na broj telefona iz oglasa (poziv, sms, viber) ili putem e-maila. Kompletnu ponudu dostupnih nekretnina....

 
 
 
  Garaža, SOMBOR, 9.000 €, 20,00 m2 cca 450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju garaža u Somboru u Vojvođanskoj ulici. -Površina garaže je 20 m2 -Zidana garaža u dvorištu zgrade, ulaz u dvorište zgrade obezbeđen elektronskom kapijom, *ŠIFRA OGLASA: 874. *CENA ZA DOGOVOR: 9.000e *KONTAKT: 061/2050-525, 065/36-86-764 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 34.300 €, 21,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 21m2 i u osnovi je garsonjera. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prvom spratu od dva sprata. Grejanje je podno - toplotne....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 28.000 €, 22,00 m2 cca 1270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Garsonjera u Kertvarošu površine 22 m2 uknjižena kao poslovni prostor i useljiva odmah. Podovi obloženi keramikom, stolarija je PVC, grejanje je na struju. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura: 22 m 2 Sobe: 1 Nameštenost: prazan Tip objekta: novogradnja.

 
 
 
  Stan, DOBANOVCI, 43.420 €, 24,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi funkcionalan jednosoban stan u modernom stambeno-poslovnom kompleksu u izgradnji, naselje Radiofar, Surčin. Stan se nalazi u prizemlju i ima 23.47 m². Cena iznosi 1.850€/m², PDV nije uračunat u cenu. Kupci prve nekretnine ostvaruju pravo na povraćaj PDV-a. Struktura stana:....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 35.000 €, 24,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetan stan u potkrovlju koji predstavlja savršen spoj vrhunskog kvaliteta gradnje i prirodnog mira. Stan se nalazi na prelepoj lokaciji okruženoj bujnim zelenilom, pružajući budućim vlasnicima izolaciju od gradske buke i prelep pogled. Zahvaljujući kvalitetnoj gradnji,....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 33.500 €, 24,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garsonjera, površine 24m2, na sedmom spratu starije stambene zgrade bez lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta medicinskog fakulteta. Zbog same lokacije, stan je odlična investicija za buduće izdavanje. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 46.000 €, 24,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Adice, Novi Sad - stan od 24.09m2 u izgradnji, knjiži se kao garaža - grejanje na gas - rok završetka mart 2027. godine Za sve dodatne informacije, obratiti se na broj telefona 066 82 92 200 Igor Ćućuz I 065 27 27 090 Nikola Ljuboja, Agencija N Nekretnine - reg. posrednika 1405.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 30.000 €, 26,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se prostrana i suva garaža u blizini Bulevara dr. Zorana Djindjića i Vojne bolnice, na odličnoj i lako pristupačnoj lokaciji. Garaža poseduje zasebna rolo vrata i sopstveno brojilo za struju, a svojim dimenzijama omogućava parkiranje dva gabaritna vozila, što je prava retkost.....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 39.999 €, 27,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju 1.0 stan u kući na dobroj lokaciji blizu centra Leštana. Sastoji se od sobe sa kuhinjom, kupatila i ostave. Stanu pripada i soba od 20m2, koju je moguce spojiti i napraviti jednu celinu. Uknjižen na 27m2. Bez tereta i zabeležbi. U cenu je uključena kuhinja. Pravo korisćenja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 36.000 €, 27,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja lokala u Nisu(Centar)Prodaja lokala u centu Nisa u sklopu trznog centra Gorca. Lokal je 27 kv sa sanitarnim cvorom, brzo useljiv. Za sve dodatne informacije pozovite agenciju Gigant na tel. 018-299-229 064-538-11-99. Agencija Gigant je upisana u registar posrednika pod brojem....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 50.181 €, 28,00 m2 cca 1790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U gradu koji se stalno menja i raste, po prvi put niče nešto potpuno novo — kondominijum, prvi takve vrste na ovoj lokaciji. Zamišljen kao moderan, zatvoren stambeni kompleks sa svim sadržajima unutar samog naselja, ovaj projekat donosi novu dimenziju života. Svaka zgrada ima svoju....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na trazenoj lokaciji na Adicama. Uknjizeno je kao garaza, pa je kupovina moguca samo za gotovinu. Izuzetno niski troskovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu. Prodaje se sa namestajem i uredjajima. Moguca je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na traženoj lokaciji na Adicama. Uknjiženo je kao garaža, pa je kupovina moguća samo za gotovinu. Izuzetno niski troškovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu.Prodaje se sa nameštajem i uređajima. Moguća je prijava....

 
 
 
  Poslovni prostor, STARA PAZOVA, 36.400 €, 28,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Poslovni prostor sa kompletnim kupatilom. Na izuzetnoj lokaciji u centru grada. U ponudi je i lokal pored od istog vlasnika, od 20 m2. Za kupovinu oba lokala, cena po dogovoru. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije u Registru posrednika....

 
 
 
  Poslovni prostor, JAGODINA, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je poslovni prostor površine 28 m² koji predstavlja odličnu priliku za investiciju ili pokretanje sopstvenog biznisa. Lokal je trenutno u funkciji i u njemu posluje računovodstvena agencija, što potvrđuje njegovu funkcionalnost i pogodnost za obavljanje kancelarijskih i uslužnih....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Kablovska Internet Lift Parking Novogradnja Čajetinska Česma Sprat: 3 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 55.000 €, 28,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju luksuzno namešten studio apartman u Vikend naselju na Kopaoniku. U ponudi je kompletno opremljen apartman koji se nalazi u sklopu renomiranog Milmari Resort wellness&spa kompleksa. Ocena na bookingu je 9,7. Detalji apartmana: - Površina 28 kvm - Kapacitet do 4 osobe - Kategorisan....

 
 
 
  Apartman, ZLATIBOR, 52.500 €, 29,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U ponudi je izuzetno funkcionalan apartman površine 29 m², smešten na II spratu apartmanskog kompleksa na jednoj od traženijih lokacija na Zlatiboru. Struktura apartmana je pažljivo osmišljena kako bi maksimalno iskoristila prostor, što ga čini idealnim kako za lični boravak, tako....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 43.450 €, 29,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Petrovaradin, Alibegovac. PRODAJE SE GARSONJERA U IZGRADNJI IZ KOMPENZACIJE! Stan se knjiži kao garažni stan, površine je 29m2 i u osnovi je garsonjera sa terasom. Nalazi se u okviru privatnog kompleksa na Alibegovcu, u urbanoj vili na prizemlju. Grejanje je podno - toplotne pumpe,....

 
 
 
  Stan, LEŠTANE, 52.190 €, 30,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na mirnoj lokaciji u Leštanima, u blizini hotela Radmilovac i Smederevskog puta, u prodaji je stan u modernom objektu čija je izgradnja u toku. Do Cvetkove pijace stiže se za svega 15 minuta vožnje, što lokaciju čini posebno pogodnom za svakodnevni život. Objekat će biti izgrađen....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 447)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>