Kontaktirajte nas odmah
najposećenije online ponude novogradnje
cityexpert.rs
Za upit "do 130 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana lođa porasla cena prizemlje" pronađeno 1 nekretnina - prosečna cena 1.949 €/m2
Filtriraj
Promena cene sa 137.400 € na 144.200 €
dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je
porasla cena
Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 137.400 €
22.05.2026 - 144.200 €
17.03.2026.,
www.svenekretnine.com
Na prodaju stan 74m2, kod Lutkarskog pozorišta, u visokom prizemlju dobro očuvane zgrade. Sastoji se od hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, odvojene kuhinje, tri odvojene sobe u funkciji spavaćih soba (svaka je pravilnog oblika i približne kvadrature), zastakljene lođe i renoviranog....