• GoHome Professional
do 130 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji Zadnjih 7 da - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 130 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana" pronađeno 341 nekretnina - prosečna cena 1.425 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1700 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1800 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 150000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MLADENOVAC, Centar, 89.180 €, 69,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan na mirnoj lokaciji, idealan za sve koji žele privatnost, tišinu i kvalitetan život, a da su i dalje na dohvat svih važnih sadržaja. Stan je smešten u ušuškanom okruženju bogatom zelenilom, što pruža poseban osećaj mira i komfora. U neposrednoj blizini....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 270.000 €, 139,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan objekat u centru Pančeva sa pogledom na Narodnu baštu. Nadomak svih gradskih dešavanja, a opet izolovan od galame i gužve. Za izgradnju su korišćeni najkvalitetniji materijali na tržištu, a stanovi su veoma prostorni i glamurozni. Ovaj stan se sastoji od dnevnog boravka sa....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Telep, 262.650 €, 138,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se kuća na Telepu na odličnoj lokaciji, Između Futoškog puta i bulevara Patrijarha Pavla, na par minuta od OŠ Nikola Tesla. Glavna kuća , koja je do ulice, ima 90m2, i sastoji se od prizemlja u kojem su dnevna soba, kuhinja i trpezarija, spavaća soba i kupatilo, i sprata na....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1800 eura/m2 što skuplji zadnjih 7 dana'
83.000 €
83.000 €
247.000 €
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 250.000 €, 133,00 m2 cca 1880 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Vrnjačka Banja - Centar - Kneza miloša 133m2, 3.0, 4/4, podno grejanje/TA + 2 garažna mesta Prostran i izuzetno svetao stan, smešten u neposrednoj blizini kružnog toka, na četvrtom, ujedno i poslednjem spratu kvalitetne zgrade sa liftom. Stan se odlikuje funkcionalnim rasporedom i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 250.000 €, 132,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju četvorosoban stan/dupleks površine 132 m2, na petom spratu u zgradi sa liftom na Bulevaru Jovana Dučića, Novo Naselje. Strukturu stana na prvoj etaži čine predsoblje, prostran dnevni boravak sa trpezarijom, odvojena kuhinja sa prirodnom ventilacijom, jedna spavaća soba,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 245.000 €, 143,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Kačićeva Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SREMČICA, 235.000 €, 140,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Lepa, porodična četvorosobna kuća u Sremčici, uknjižena na 140 kvm,mereno 200m² na placu od 7a. Nalazi se na odličnoj lokaciji, na samo 50m od glavne ulice i prodavnice, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Kuća poseduje terasu, podrum, garažu, parking i pomoćne objekte. Ugrađena....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Stari Grad, 228.000 €, 120,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Braće Baruh Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 226.600 €, 120,00 m2 cca 1890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Ledincima 120m2 sa pomoćnim prostorijama u dvorištu, sve uknjiženo 1/1. Kuća poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, spavaću sobu , kupatilo i veliku pokrivenu terasu. Od priključaka ima sve, struju, gradsku vodu, kanalizaciju i gas (na ulici, nije....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 226.600 €, 117,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je prostran četvorosoban stan površine 117 m², smešten na prvom spratu objekta koji je trenutno u procesu preuređenja u modernu urbanu vilu, na perspektivnoj lokaciji u Petrovaradinu – Mišeluk. Stan se izdvaja funkcionalnim rasporedom, velikom terasom sa lepim otvorenim pogledom,....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5.0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 212.135 €, 135,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, punom zelenila, idealnom za one koji žele privatnost, komfor i vrhunski kvalitet života. Ovaj stan nije samo nekretnina – već stil života. Projektovan sa jasnom idejom da zadovolji....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 118,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renovirana kuća u starom Futogu, na odličnoj lokaciji blizu Dunava.. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 205.000 €, 121,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima, majstorskom radionicom i garažom. Uknjižena na 121 m2 u osnovi i sa ukupnom korisnom površinom od 193 m2, kao i pomoćni objekat od 42 m2. Površina placa je 1000 m2 i prilaz sa donje strane je uz Ibarsku magistralu sa uređena 2 parking mesta. Gornji....

 
 
 
  Stan, BATAJNICA, 201.942 €, 104,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi su novi luksuzni duplex stanovi u mirnom delu Batajnice, projektovani za savremen porodični život, u okviru kompleksa zatvorenog tipa. Površina stana iznosi 103,56 m², a po strukturi je četvorosoban duplex organizovan na dva nivoa. Na prvom nivou nalazi se prostrana dnevna....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan u centru grada, kvadrature 120 m², na prvom spratu, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. Stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom u viđenom stanju. UKNJIŽEN....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 135,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća u zajedničkom dvorištu (dve kuće na placu), sa zajedničkim ulazom. Kuća je u dvorištu sa pripadajućim placem od 1,1 ar placa, novije gradnje, na dve etaže, sa podrumom od 50 m2 ispod kuće. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Voždovac, 197.000 €, 107,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju porodična kuća u mirnom i prijatnom delu Kumodraža, idealna kako za porodični život, tako i kao investicija. Nekretnina se nalazi na odličnoj lokaciji, udaljena svega 2.5 km od Farmaceutskog fakulteta i oko 5 km od Trošarine, što omogućava dobru povezanost sa svim delovima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novg Sada, poznato po miru, pogledu I luksuznim objektima, prodajemo fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Stan je sa odličnim rasporedom u kojem je kvadratura je maksimalno iskorišćena. Prostrani dnevni....

 
 
 
  Poslovni prostor, KALUĐERICA, 191.823 €, 100,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je poslovni prostor površine 99.39 m2 u prizemlju zgrade u Kaluđerici na odličnoj lokaciji u blizini Smederevskog puta. Prostor je funkcionalan, lako prilagodljiv različitim delatnostima – bilo da je u pitanju kancelarijsko poslovanje, ordinacija, showroom, studio, maloprodaja....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 141,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u širem centru grada, nedaleko od osnovne škole, kvadrature 141 kvm, na 2,07 ari placa, sa centralnim gradskim grejanjem.visina plafona 2,8 m. Sastoji se od podruma, prizemlja ( predsoblje, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, i sprata....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 189.110 €, 105,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca otvara vam vrata savremenog življenja u ambijentu koji spaja mir, eleganciju i vrhunski kvalitet. Kompleks je projektovan tako da pruži osećaj izdvojenosti i komfora, okružen bogatim zelenilom, prodavnicama, sportskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.200 €, 117,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LOKAL ZA PRODAJU U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna lokacija:....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Porečka Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 178.000 €, 108,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Kačićeva Soba: 4.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 175.000 €, 104,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U Pančevu je na prodaju četvorosoban stan koji odiše modernošću i praktičnošću. Prostrana dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom čini centralni deo stana, dok tri spavaće sobe pružaju dovoljno prostora za porodičan život. Kupatilo i poseban WC obezbeđuju komfor, a terasa donosi dodatnu....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 169.600 €, 107,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo odličan, komforan stan u mirnom delu Pančeva, nadomak samog centra grada. Zgrada se nalazi u tihoj ulici, skrivenoj od gradske buke, a na samo nekoliko minuta hoda do centra grada. U blizini se nalaze škole, vrtići, marketi, parkovi, Narodna bašta i ostali....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 165.000 €, 86,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se stan 86m2 (i terasa 16m2) u mirnom delu Petrovaradina, u ulici Trandžamentska 26. Stan je izuzetno komforan i poseduje veliki dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, terasu, dve spavaće sobe, kupatilo i ostavu. Takođe stanu pripada dvorište ispred kuće kao i parking mesto.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 163.000 €, 90,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nalazi se u neposrednoj blizini Univerziteta "Singidunum", JKP "Infostan", privatne klinike i jos privatni firmi.Pored lokala nalazi se veliki parking. Dosadasnja delatnost u lokalu je bila ugostiteljstvo. Prostor je pogodan za apsolutno sve delatnosti. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 162.000 €, 115,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju ekskluzivan penthouse u Mirijevu, površine 115m², po strukturi troiposoban, smešten u kvalitetnoj novogradnji u okviru privatne zgrade sa svega 4 stana. Ova nekretnina predstavlja idealan izbor za one koji žele mir, privatnost i komfor, bez gužve karakteristične za velike....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 160.000 €, 92,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja troiposobnog stana u Nišu-centar(Centar)(Stan - Troiposobna Struktura)Prodaja troiposobnog stana u centru Niša. Stan se nalazi na 3. spratu,zgrada sa liftom,CG. Stan se sastoji od komotnog dnevnog boravka,trpezarije,kuhinje,tri spavace sobe,hodnika,dva mokra cvora i terase.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 160.000 €, 127,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

*Na prodaju prelepa kuća u Somboru, na Selenči, u mirnoj ulici, u blizini samoposluge, parka, apoteke, vrtića. -Površina kuće je 127 m2, a površina placa 507 m2. -Kuća poseduje dve odvejene stambene jedinice. U prvoj stambenoj jedinici se nalazi hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, STARI BANOVCI, 160.000 €, 82,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

U prilici smo da vam ponudimo stan u novogradnji, sa pogledom na Dunav u zgradi sagrađenoj na odličnoj lokaciji u Starim Banovcima, gde se sa terasa vidi Dunav. Zgrada je u centru i kvalitetno je građena, poseduje antracit stolariju, italijanske pločice, podno grejanje. Stan je....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 159.000 €, 99,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se zasebna, porodična kuća u najlepšem delu Ripnja, opština Voždovac. Nekretnina je smeštena na prostranom i uređenom placu od 15 ari, okružena borovima koji pružaju savršen mir i privatnost. Asfaltni put. Kuća se nalazi u veoma mirnom okruženju a opet blizu svih važnih sadržaja.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Lekino Brdo, 156.000 €, 85,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je poslovni prostor od 85 m² na Lekinom Brdu, Voždovac, odlična prilika za firme i preduzetnike koji traže prostor na pristupačnoj ceni u mirnom delu Beograda. Prostor se nalazi u stambenoj zgradi iz 2010. godine, u sutarenu, sa neposrednim pristupom sa ulice. Zona je dobro....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u selu Milatovac ( 500 m od magistralnig puta Kragujevac - Batočina ), površine 135 kvm na 7,59 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem, sa gradskom i bunarskom vodom, trofaznom strujom, vodom i septičkom kanalizacijom . U kući je odrađena klima, PVC stolatija,izolacija,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 338)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>