• GoHome Professional
do 130 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 130 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 648 nekretnina - prosečna cena 1.310 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 245.000 €, 143,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Kačićeva Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.000 €, 143,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno dobro organizovan stan-duplex 143m2 na Novoj Detelinari. Na donjem nivou se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve terase, dve spavaće sobe i kupatilo, kao i dve ostave. Na gornjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa jednom spavaćom....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana'
85.500 €
235.000 €
210.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – trosobna prizemna kuća površine 143m2 na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, kanalizacija, terasa. Uknjižena 1/1. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti ili u zgradi s liftom. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 190.000 €, 141,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća se nalazi u širem centru grada, nedaleko od osnovne škole, kvadrature 141 kvm, na 2,07 ari placa, sa centralnim gradskim grejanjem.visina plafona 2,8 m. Sastoji se od podruma, prizemlja ( predsoblje, kupatilo, dve spavaće sobe, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, i sprata....

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 225.000 €, 140,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u Starim Banovcima, nedaleko od centra, u mirnoj ulici. Nalazi se na lepom placu od 6,22ari, okružena zelenilom. Kuća je završena 2012. godine. Zidana je kvalitetno, zidovi od cigle i po, neopor izolacija, ALU radijatori, drvena stolarija, komarnici na svim prozorima, sva vrata....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 105.000 €, 138,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se salaš blizu Palića i autoputa, na odličnoj lokaciji pored kanala Palić- Ludaš, na parceli površine 2312 m². Kuća je građena od naboja, sa temeljima od cigle. Površina kuće je 102 m² i sastoji se od predsoblja, kupatila, kuhinje sa trpezarijom, ostave, dve spavaće sobe i....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2026.,

www.gsigma.rs

Kuća sa baštom u Lukinom Selu. Površine 138 m2, na prostranom placu od 15.21 ari. Kuća je po strukturi četvorosobna. Grejanje na čvrsta goriva. Na podovima keramika, parket Delimično renoviranaPVC spoljna stolarija nova u većini prostorija i drvena stolarija starija do ulice....

 
 
 
  Kuća, LUKINO SELO, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lukino Selo – četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 40.000 €, 138,00 m2 cca 290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lukino Selo - četvorosobna kuća površine 138 m2 + šupa i pomoćna prostorija na prostranom placu od 15.21 ari sa kolskim ulazom. Grejanje na čvrsto gorivo, delimično renovirana, na podovima keramika + parket, nova PVC spoljna stolarija nova u većini prostorija (osim tri ulična prozora).....

 
 
 
  Kuća, ĆUPRIJA, 55.000 €, 137,00 m2 cca 400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostrana kuća u Ćupriji na fenomenalnoj lokaciji. Kuća je prizemna, dobro organizovanog rasporeda uz maksimalnu iskorišćenost prostora. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje sa trpezarijom, dve komforne spavaće sobe i dva kupatila, što pruža visok....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 200.000 €, 136,00 m2 cca 1470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prodajemo kuću sa bazenom kao savršeno mesto za život ili vikendicu, na samo 35min od Beograda – Autokomande na primer. Nemenikuće, Srbija ; Sopot, Nemenikuce, plac 10ari+kuća 136m2+bazen 7x4m, odmah useljivo!.

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 212.135 €, 135,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam ekskluzivan stan u luksuznoj novogradnji, smešten u mirnom i prestižnom delu grada, punom zelenila, idealnom za one koji žele privatnost, komfor i vrhunski kvalitet života. Ovaj stan nije samo nekretnina – već stil života. Projektovan sa jasnom idejom da zadovolji....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Gornji Grad, 200.000 €, 135,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Kuća u zajedničkom dvorištu (dve kuće na placu), sa zajedničkim ulazom. Kuća je u dvorištu sa pripadajućim placem od 1,1 ar placa, novije gradnje, na dve etaže, sa podrumom od 50 m2 ispod kuće. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 155.000 €, 135,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u selu Milatovac ( 500 m od magistralnig puta Kragujevac - Batočina ), površine 135 kvm na 7,59 ari placa, sa sopstvenim etažnim grejanjem, sa gradskom i bunarskom vodom, trofaznom strujom, vodom i septičkom kanalizacijom . U kući je odrađena klima, PVC stolatija,izolacija,....

 
 
 
  Kuća, VELIKA PLANA, 80.000 €, 135,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća u Velikoj Plani ( Novo selo ), površine 135 kvm, na 20,90 ari placa, sopstveno etažno grejanje. Zamena za stan u Kragujevcu. Uknjižena ( bez upotrebne dozvole) cena : 80.000 eura .

 
 
 
  Kuća, STARA PAZOVA, 134.000 €, 133,00 m2 cca 1010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Lepa porodična kuća u centru Golubinaca. Prizemlje, kuhinja, trpezarija, veliki dnevni boravak, 1 spavaća soba, kupatilo i trem od 12m2. Sprat: 4 spavaće sobe i kupatilo. Ima još objekata u dvorištu. Sve je u izvornom, vrlo korektnom stanju. Kuća za svaku preporuku. Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €, 132,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retka prilika – Plac sa nedovršenom kućom u mirnom delu naselja Babe, nadomak Kosmaja (Sopot) Na prodaju plac površine 10 ari u prelepom i mirnom naselju Babe, opština Sopot. Nekretnina je ušuškana u prirodnom okruženju, u blizini glavnog puta, autobuske linije, ali i nadomak Kosmaja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mala Amerika - dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvim ulazom + dvosoban stan + velika radionica i ostava na placu površine 3 ara. Renovirana, nove instalacije vode i struje, centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 195.000 €, 130,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na jednoj od najtraženijih lokacija u okolini Novg Sada, poznato po miru, pogledu I luksuznim objektima, prodajemo fenomenalan uknjižen četvorosoban stan u novijoj zgradi na Tatarskom brdu. Stan je sa odličnim rasporedom u kojem je kvadratura je maksimalno iskorišćena. Prostrani dnevni....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 130,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pored auto puta i Palićkog jezera prodaje se salaš sa hektar poljoprivrednog zemljišta . Njiva se prostire do kanala Tisa -Palić gde je lepa čista voda, ima mogućnosti kupanja i plivanja . Kuća je od čvrstog materijala , ima betonski temelj i građena je 1983.godine . Oko kuće se nalaze....

 
 
 
  Kuća, KRAGUJEVAC, 90.000 €, 130,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća se nalazi u prvom delu naselja Bresnice, nedaleko od OŠ Đura Jakšić, kvadrature 130 kvm, na zajedničkoj parceli sa pripadajuća oko 2 ara placa.Kuća je useljiva i sastoji se od prizemlja : predsoblje, dnevna soba sa kuhinjom, kupatilo, špajz,kotlarnica i garaža. Sprat: hodnik,....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 39.900 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Malošištu kod Niša, na placu povrsine od 6 ari, iza kuce jos 15 ari placa koji izlazi na Juznu Moravu, kuća povrsine 130 m2, spratnosti P+1, neposredna blizina akva parka Doljevac Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom na prizemlju je 2.5 sobna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 128,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni objekat namenjen za različite namene, Na placu postoji bušotina sa dubinskom vodom. Svi objekti su legalizovani sa udelom 1/1. Sam plac je....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 108.150 €, 128,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljano vam prizemna kuću stare gradnje površine 128 m², i pomoćnim objektima od 85 m², što čini ukupno 213 m² uknjiženog stambenog i pratećeg prostora, sve se nalazi na građevinskoj parceli pravilnog pravougaonog oblika površine 21.6 ari, u Kovilju, nadomak Novog Sada. Plac....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 128,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se samostalna prizemna kuća površine 127kvm na placu veličine 344kvm. Kuća je građena od mešanog materijala, u dobrom stanju nema vlage i vredno ulaganja. Komplet krov je adaptiran sa novim letvama i zaštitnom folijom. U svom sastavu poseduje: veliko predsoblje-....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Porečka Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 160.000 €, 127,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju prelepa kuća u Somboru, na Selenči, u mirnoj ulici, u blizini samoposluge, parka, apoteke, vrtića. -Površina kuće je 127 m2, a površina placa 507 m2. -Kuća poseduje dve odvejene stambene jedinice. U prvoj stambenoj jedinici se nalazi hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 127,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u centru grada nedaleko od opštine, površine 127 kvm + 33 kvm terase, na četvrtom spratu, grejanje na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od hodnika, dva kupatila, tri sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i dve terase duž celog stana. Stanu je potrebno sređivanje. cena:....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 80.000 €, 127,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uređeno i funkcionalno domaćinstvo u Jasici, udaljeno svega 4.5 km od centra Kruševca. Nekretnina se nalazi na ravnom i ograđenom placu površine 16.33 ari i predstavlja idealnu priliku za porodičan život, više generacija ili kombinaciju stanovanja i dodatnog prostora. Na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 165.000 €, 126,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Retkost na tržištu nekretnina u Zrenjaninu! Spratna kuća u centru grada, u mirnoj ulici. Objekat je zidan od cigle, odnosno cigla i po plus demit fasada.Površine 126 m2. U prizemlju kuće nalazi se komforan dnevni boravak koji je povezan sa trpezarijom i kuhinjom. Jedno kupatilo se....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 83.450 €, 126,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako lepe sredjene, reovirane kuce, sa dosta pomocnih prostorija,magacina, ostava, pušnice, rostilj, garaza na 11ari placa, bastom, vocnjakom. Prilaz do kuce je asfaltiran i lako dostupan. U blizini je glavna saobracajnica sa vise linija gradskog prevoza. Prateca infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 463)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>