• GoHome Professional
do 130 m2 do 1700 eura/m2 što jeftiniji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1700 eura/m2 što jeftiniji pala cena - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1700 eura/m2 što jeftiniji pala cena lift Oglasi objavljeni od poslednjeg puta

  • Za upit "do 130 m2 do 1700 eura/m2 što jeftiniji pala cena lift oglasi objavljeni od poslednjeg puta" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Lipov lad - Prespanska garaža, 12m2, -1, lift Garažno mesto u novoj zgradi. Poseduje lift. Garažno mesto je klackalica - donje mesto na klackalici, ima veliki prostor za manevrisanje. Garaža ima samo jedan nivo, donje mesto na klackalici. Dimenzije mesta: širina 240cm, visina....

 
 
 
 
-12%

Promena cene sa 25.000 € na 22.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 22.000 €, 12,00 m2 cca 1830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 25.000 €
08.05.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Prespanska Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 23.500 € na 22.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, 22.000 €, 26,00 m2 cca 850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 23.500 €
24.04.2026 - 22.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Garažno mesto u novoj zgradi, površine 13m2. Ispod garažnog mesta nalazi se 13m2 korisnog skladišnog prostora. U garažu se ulazi autoliftom. Agencijska provizija iznosi 2% dogovorene kupoprodajne cene GREJANJE - CG, sprat SU/, LIFT, GARAŽA, PARKING, NOVOGRADNJA ID oglasa: 25501. Garaza,....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 45.000 € na 42.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, RAŠKA, 42.000 €, 36,00 m2 cca 1170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 45.000 €
15.05.2026 - 42.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se uknjižena garsonjera površine 36 m², locirana u neposrednoj blizini centra grada. Sastoji se od kuhinje sa trpezarijom i dnevnim boravkom, hodnika i kupatila. Karakteristike stana: Cena: 42.000 EUR Površina: 36 m² Broj soba: 1 Dodatne pogodnosti: lift, TA peć. Stan se sastoji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 59.000 € na 55.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 55.000 €, 36,00 m2 cca 1530 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 59.000 €
01.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Niš, Medijana, Dragiše Cvetkovića – prodaje se 1.5 stan na četvrtom spratu od ukupno četiri, u zgradi bez lifta. Stan je uknjižen na 31m2, dok je realna površina 36m2. Sastoji se od ulaznog hodnika koji povezuje ostale prostorije, dnevne sobe sa trpezarijskim i kuhinjskim delom, male....

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 77.250 € na 64.000 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BAČKA PALANKA, 64.000 €, 67,00 m2 cca 960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.02.2026 - 82.400 €
08.02.2026 - 77.250 €
15.04.2026 - 64.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju trosoban, funkcionalan porodičan stan od 67 m2 u samom centru Bačke Palanke, idealan za porodicu ili sigurnu kupovinu putem stambenog kredita.Stan se nalazi na 3. spratu stambene zgrade (bez lifta) i odlikuje ga odličan raspored bez izgubljenog prostora.Struktura stana:dnevni....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 70.000 € na 65.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BRUS, 65.000 €, 42,00 m2 cca 1550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.06.2025 - 70.000 €
25.06.2025 - 67.000 €
10.09.2025 - 65.000 €
25.01.2026 - 70.000 €
08.05.2026 - 65.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se opremljen jednosoban apartman površine 42 m², smešten u apart-hotelu Foka SPA u Brzeću. Gondola Bela reka udaljena je 600 metara, pomoću koje ste za 12 minuta vožnje na vrhu Kopaonika. Detalji apartmana: Struktura: Dnevna soba sa kuhinjom i trpezarijom, spavaća soba, kupatilo,....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 69.500 € na 65.100 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 65.100 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.05.2026 - 69.500 €
23.05.2026 - 65.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 73.000 € na 68.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ZRENJANIN, Bagljaš, 68.000 €, 73,00 m2 cca 930 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 73.000 €
11.03.2026 - 68.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.agencijapragma.com

Dunavska – trosoban stan površine 73m2 + terasa i podrumski prostor na drugom i poslednjem spratu u stambenoj zgradi bez lifta. Centralno grejanje sa kalorimetrima, parket, klima, interfon, uknjižen 1/1. CENA JE FIKSNA! Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra.....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 74.000 € na 69.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 71.900 €
03.04.2026 - 74.000 €
22.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lep stančić u centru Stare Pazove na 4 spratu u zgradi gde ima lift (nije pušten u rad). Stan je u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Stan je za svaku preporuku. Hitna prodaja! Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 do 1700 eura/m2 što jeftiniji pala cena lift (108)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>