• GoHome Professional
do 130 m2 do 1600 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1600 eura/m2 što veći - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1600 eura/m2 što veći

  • Za upit "do 130 m2 do 1600 eura/m2 što veći" pronađeno 25 211 nekretnina - prosečna cena 1.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 220.000 €, 143,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1032044 PETROVARADIN, CENTAR, DUPLEKS! U pitanju je izuzetan stan, vrhunskog kvaliteta. Donji nivo stana se sastoji od dnevnog boravka, kuhinje , trpezarije, kupatila i 2 terase. Gornji nivo se sastoji od tri velike spavaće sobe, velikog kupatila i radnog salona. U neposrednoj....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 195.700 €, 143,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 3090236. Uknjižena kuča u Veterniku u delu koji gravitira ka Sajlovu. Donji deo se sastoji od kuhinje, ostave, kupatila, trpezarije sa dnevnoom sobom i garaže. Gore hodnik, 2 sobe, kupatilo i terasa. Kuča je završena 2021. Trenutno ne može stambeni kredit zbog toga....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odlična novija kuća na fantastičnoj lokaciji u Veterniku. Idealna za porodicu. Bez ikakvih ulaganja. Vredi pogledati. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1600 eura/m2 što veći'
140.000 €
80.000 €
189.000 €
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 190.550 €, 143,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Ova izuzetna, novija kuća smestila se na fantastičnoj lokaciji u Veterniku, pružajući savremeni i udoban dom, idealan za porodicu. Bez potrebe za dodatnim ulaganjima, ova kuća predstavlja pravu vrednost. Sve što vam je potrebno za kvalitetan život je već tu. Preporučujemo da je pogledate....

 
 
 
  Kuća, KAC, 236.900 €, 143,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća sa velikim lepim placem u Kaću. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art@ns-group.rs Agencijski ID: 503260 .

 
 
 
  Kuća, KAC, 236.900 €, 143,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prizemna kuća sa velikim lepim placem u Kaću. Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Kuća, KAC, 236.900 €, 143,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Odlična prizemna kuća sa velikim placem u centru Kaća.Za više info pozovite naše agente. PLAY 064/8033305 021/2215100 Terasa, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 240.000 €, 143,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.08.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju petosoban stan/dupleks 143 m2 na petom spratu u zgradi sa liftom u ulici Janka Veselinovića, Nova Detelinara. Stukturu stana na prvom nivou površine 100 m2 čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, kupatilo, toalet, ostava i dve terase....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 160.000 €, 143,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju porodična kuća u naselju Milka Protić strukture Po+P+I na placu površine 706m2. Kuća je na izuzetno mirnoj i dobroj lokaciji kako za porodični život tako i za izdavanje. Sastoji se od dve nezavisne stambene jedinice na prvom spratu, podruma i prizemlja gde se u jednom delu,....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Vetermik, 159.650 €, 143,00 m2 cca 1120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

https://exit-nekretnine.rs/prodaja-kuca/veternik-veternickibreg/485881 .

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, Centar, 150.000 €, 143,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prostrana prizemna kuća sa manjim dvorištem na odličnoj lokaciji u centru Subotice . Parking, garaža, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 143.000 €, 143,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

SOMBOR - Prodaje se kuća u širokoj lepoj ulici u Somboru.Poseduje u prizemlju dve spavaće sobe,kuhinju sa trpezarijom i kupatilo.U potkrovlju se nalazi soba sa izlaskom na terasu.Na podovima se nalazi parket i keramičke pločice,stolarija drvena,vodovod gradski,kanalizacija septička....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 245.000 €, 143,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.12.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Učiteljsko naselje - Kačićeva kuća, 143m2 (terasa 13m2), SUT+PR+I, plac 1, 33 ari, EG U ponudi za prodaju komforna i funkcionalna petosobna kuća iz 1990. godine. Sastoji se od suterena, prizemlja i prvog sprata. U suterenu se nalaze dve prostorije u kojima su smešteni kotao....

 
 
 
  Stan, DUVANIŠTE, 127.500 €, 143,00 m2 cca 890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se trosoban stan u kući, na I spratu, na Trošarini. Stan je površine 70m2. Nalazi se na placu površine 2,56ari. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Komforan i funkcionalan. Stan poseduje ostavu u suterenu 12m2, pomoćni....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Zvezdara, 245.000 €, 143,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Terasa Kačićeva Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 123.600 €, 143,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuznu spratnu kuću na samo 10km od Bečeja. Spratna kuća, u donjoj etaži se nalaze dnevni boravak, trpezarija, kuhinja, wc, u gornjoj etaži 3 spavaće sobe, kupatilo i poseduje veliku galeriju. U dvorištu se nalazi fontana, roštilj, kamin. Najlepša kuća u Bečeju.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Bagljaš, 120.000 €, 143,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2023.,

www.agencijapragma.com

Bagljaš – Aradački atar – petosobna kuća sa potkrovljem površine 143m2 + letnja kuhinja sa dve ostave od 62m2 + pomoćne prostorije na placu od 30 ari. – Kuće ima dve dnevne sobe, dva kupatila, tri spavaće sobe, CG na čvrsta goriva, trofazna struja, gradska voda, novogradnja, u postupku....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 120.000 €, 143,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Bagljaš - Aradački atar - petosobna kuća sa potkrovljem površine 143m2 + letnja kuhinja sa dve ostave od 62m2 + pomoćne prostorije na placu od 30 ari. - Kuće ima dve dnevne sobe, dva kupatila, tri spavaće sobe, CG na čvrsta goriva, trofazna struja, gradska voda, novogradnja, u postupku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.000 €, 143,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se izuzetno dobro organizovan stan-duplex 143m2 na Novoj Detelinari. Na donjem nivou se nalazi prostran dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, dve terase, dve spavaće sobe i kupatilo, kao i dve ostave. Na gornjem nivou se nalazi veliki dnevni boravak sa jednom spavaćom....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Stan od 143 m2 u dva nivoa, u vrlo kvalitetnoj zgradi sa liftom. Na donjoj etaži od 100m2 se nalazi hodnik ,velika dnevna soba sa trpezarijom koja ima izlaz na manju terasu, kuhinja, dve spavaće sobe sa izlazom na veliku terasu sa pogledom na Frušku Goru i dva kupatila. Takođe postoje....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 247.200 €, 143,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.06.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Uknjižen , komforan petosoban stan na Novoj Detelinari u blizini pijace. Funkcionalan raspored sa komotnim sobama. Donja etaža 101m2, gornja 45m2. Dvostrano orjentisan. Agencijska oznaka 1005558. Kontakt - Ljiljana, Tel. 064/284-4879, 021/382-68-30, Kalidas 021, Novi Sad Reg. br.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 247.200 €, 143,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ODLIČAN PETOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA, KVALITETNA GRADNJA+++Agencijska oznaka 1061402. RETKO DOBAR I KVALITETAN VELIKI STAN.U prodaji je petosoban stan u mirnom delu Nove Detelinare. Zgrada je u blizini pijace, škole . Odlična gradnja, dobra zvučna i toplotna izolacija . Stan se....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Komotan i velik porodičan stan na prodaju, na lepoj i mirnoj lokaciji kod Detelinarske pijace i srednje Umetničke škole. Nadomak je svih atraktivnih lokacija, škola, predškolskih ustanova, restorana, kafića, autobuskih stajališta. Velik dnevni boravak sa takodje velikom otvorenom....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 113.600 €, 143,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Kuća, ŽABALJ, 113.300 €, 143,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam kuću u centru Žablja, u sporednoj, mirnoj ulici na samo dva minuta hoda od strogog centra, osnovne i srednje škole, doma zdravlja i svih urbanih dešavanja. Kuća je građena od čvrstih materijala i nisu potrebna nikakva veća ulaganja. Kuća je useljiva na gornjoj etaži....

 
 
 
  Kuća, BEČEJ, 113.300 €, 143,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, 25. Maj, 102.000 €, 143,00 m2 cca 710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šifra: 3s432 Na prodaju je prostrani uređen stan površine 143 m2, koji se nalazi u impozantnoj zgradi sa liftom na mirnoj lokaciji 25. maja. Ovaj izuzetan stan se ističe svojom raskošnom veličinom i praktičnim uređenjem, nudeći tri udobne spavaće sobe, dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

ODLIČAN PETOSOBAN STAN , NOVA DETELINARA, KVALITETNA GRADNJA. Agencijska oznaka 1095585. RETKO DOBAR I KVALITETAN VELIKI STAN.U prodaji je petosoban stan u mirnom delu Nove Detelinare. Zgrada je u blizini pijace, škole . Odlična gradnja, dobra zvučna i toplotna izolacija . Stan se....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo prelepu prizemnu kuću u samom centru Rume, u Glavnoj ulici, na placu od 6ari. Uknjižena stambena površina 143m2. Kuća ima veliki dnevni boravak, spavaću sobu, dve manje sobe, kuhinju, kupatilo i hodnik. Kompletno je renovirana pre tri godine. Urađen je....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 280.000 € na 250.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Medijana, 250.000 €, 143,00 m2 cca 1750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.03.2026 - 280.000 €
03.05.2026 - 250.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je sprat kuće na jednoj od traženijih lokacija na Bulevaru Nemanjića. Površine je 122m2+21m2 lokal, nalazi se na I spratu kuće. Stan je veoma komforan sa odličnim rasporedom i čine je: hodnik, dnevni boravak, odvojena kuhinja sa trpezarijom, tri spavaće sobe, toalet, kupatilo....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Zeleno Polje, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Zeleno Polje – trosobna prizemna kuća površine 143m2 na placu površine 4 ara sa kolskim ulazom. Trofazna struja, kanalizacija, terasa. Uknjižena 1/1. Moguća zamena za dvosoban stan niže spratnosti ili u zgradi s liftom. Moguća kupovina putem stambenog kredita! Agencijska provizija....

 
 
 
  Kuća, RUMA, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Prodajem renoviranu kuću u Rumi, u blizini Osnovnih škola, površine placa 3,87 ari, površine stambenog dela 143 m2. Kuća je renovirana, pretrešen krov, izolacija, fasada, PVC stolarija, laminati, novo kupatilo, u sobama gasne peći, nova struja. Kuća se sastoji iz predsoblja iz koga....

 
 
 
  Kuća, BAČKA PALANKA, 85.000 €, 143,00 m2 cca 590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Prizemna kuća sa 2 odvojene stambene jedinice 88m2 +55m2 na placu površine 416m2. Kuća se nalazi u maloj, mirnoj ulici na 1 minut od osnovne škole. Sve informacije na br. telefona 0637769551 Terasa, Parking, garaža, Internet, Satelitska, kablovska TV, Tavan.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 70.000 €, 143,00 m2 cca 490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom delu sela Svetozar Miletić prodaje se kvalitetna prizemna kuća novije gradnje, izgrađena od čvrstog materijala, ukupne površine 143 m², smeštena na prostranom placu od čak 4201 m². Kuća je funkcionalnog rasporeda i sastoji se od: • dnevnog boravka • dve spavaće sobe • kuhinje....

 
 
 
  Poslovni prostor, APATIN, 65.000 €, 143,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.03.2024.,

www.indomio.rs

U centru Apatina na prodaju višenameski lokal koji se sastoji od dva dela. U prvom delu 100m2 otvoreni prostor sa sanitarnim čvorem i pomoćnim prostorijama, koji imože da posluži za sportske aktivnosti, dečiju igraonicu, učionicu.i drugi deo 43m2 sa kuhinjom, prostorijom i sanitarnim....

 
 
 
  Kuća, KNIĆ, 56.000 €, 143,00 m2 cca 390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju odmah useljiva kuća u selu Guncati, površine 143 m2 na placu površine 3000 m2 . Strukturu kuće čine prizemlje, gde je garaža, zatim sprat, na kome od prostorija ima izdvojena kuhinja sa trpezarijom, hodnik, dve spavaće sobe, kupatilo i terasa. Potkrovlje nije sređeno, ali....

 
 
 
  Kuća, VLADIMIRCI, 50.000 €, 143,00 m2 cca 350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.10.2025.,

www.indomio.rs

Kuća od 143m2 i hektar i 36ari zemljišta u komadu u mestu Jalovik,opština Vladimirci, donji nivo kuće sređen, gornji postavljena spoljna stolarija. Potrebno uraditi fasadu na kući,ograđeno dvorište. Uknjiženo. Agencijska provizija 2%//Agent:064-142-4309// .

 
 
 
  Kuća, KELEBIJA, 49.000 €, 143,00 m2 cca 340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Mogućnost kupovine i placa pored površine 921 m2. Parking, garaža, Internet, Telefon, Tavan.

 
 
 
  Kuća, BOTOŠ, 46.000 €, 143,00 m2 cca 320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2023.,

www.gsigma.rs

Seosko domaćinstvo sa dve porodične kuće u Botošu. Kuća je uknjižena na 143m2 u prirodi je veća, nalazi na prostranom placu od 33,81 ari. U dvorištu postoje izgrađene pomoćne prostorije od čvrstog materijala koje nisu uknjižene. Trofazna struja, grejanje na plin Grejanje gas....

 
 
 
  Kuća, JANKOV MOST, 35.000 €, 143,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.agencijapragma.com

Jankov Most – dvosobna kuća od mešanog materijala površine 143m2 na placu površine 15 ara sa voćnjakom i kolskim ulazom. Monofazna struja, centralno grejanje na čvrsto gorivo, bunar, staklenik površine 200m2 sa sistemom grejanja, navodnjavanje kap po kap, jedan vlasnik. Moguća zamena....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 35.000 €, 143,00 m2 cca 250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Jankov Most - dvosobna kuća od mešanog materijala površine 143m2 na placu površine 15 ara sa voćnjakom i kolskim ulazom. Monofazna struja, centralno grejanje na čvrsto gorivo, bunar, staklenik površine 200m2 sa sistemom grejanja, navodnjavanje kap po kap, jedan vlasnik. Moguća zamena....

 
 
 
  Kuća, KOVAČICA, 15.000 €, 143,00 m2 cca 110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2023.,

www.oglasi.rs

143m2 (91m2+39m2+13m2), 10,75 ara placa, PR, TA grejanje, podrum, parking. Uknjižena. Na placu od 10,75 ara nalaze se tri objekta od čvrstog materijala. Objekti su za renoviranje i imaju 91m2, 39m2 i pomoćni objekat od 13m2. Nalaze se u opštini Kovačica, mestu uzdin koje je oko 60km....