• GoHome Professional
do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine Hrvatska
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji" pronađeno 25 133 nekretnina - prosečna cena 1.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.950 €, 24,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u izgradnji. Pouzdan investitor, useljenje početkom 2026. godine. Za više informacija nas kontaktirajte. .

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 29.081 €, 24,00 m2 cca 1210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 28.840 €, 24,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.indomio.rs

.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Spens, 28.840 €, 24,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 26.400 €, 24,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 25.750 €, 24,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Novo u ponudi. Dvorisni stan 24m2 + plac 50m2 + započeti objekat od 47m2, na dobroj lokaciji u Sr. Kamenici. Za više informacija pozovite. .

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 25.000 €, 24,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.08.2024.,

www.gsigma.rs

Vikend kuća naselje Marjanov brod. Površina parcele 22.97 ari. Na parceli se nalazi vikend kuća 24 m2 sa pomoćnim objektom od 12 m2. Vikendica nije istaknuta... Grejanje peći/loženje Stolarija drvena.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 40.669 €, 24,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja stanova Novi Sad u naselju Adice – odlična prilika za kupovinu nekretnine na mirnoj i perspektivnoj lokaciji. U ponudi su jednosobni, dvosobni, trosobni i četvorosobni stanovi, strukture od 0.5 do 4.0, kvadrature od 23m2 do 85 m2. Stanovi od 23 i od 40 i 50 m2 ne mogu se kupiti....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Telep, 24.000 €, 24,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.indomio.rs

Garaža sa dva parking mesta (2x12m²) – daljinsko upravljanje, video nadzor, sigurna lokacija Prodaje se moderna, odlično uređena garaža sa dva parking mesta, svako površine po 12 m² (ukupno 24 m²). Prostor je idealan za parkiranje dva automobila ili kombinaciju automobila i motocikla,....

 
 
 
  Garaža, MAJUR, 23.000 €, 24,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000445…EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE…PRODAJA NEKRETNINA NOVI SAD, PETROVARADIN, RAČKOG, 24m2…KLJUČ JE NA RASPOLAGANJU. Predstavljam vam odličnu garažu u Petrovaradinu, u ulici Račkog, u novoj zgradi. Račkog.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.000 €, 24,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1053283, VETERNIK, ADICE, GARSONJERA, 24M2, 0/2 SPRAT .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 41.200 €, 24,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam komforan stan u mirnom delu grada. Garsonjera se nalazi na petom spratu i ima odličan pogled. Zgrada je okružena zelenilom. U blizini su i marketi, Lidl, pijaca, autobuske stanice kao i osnovne škole. Za sva dodatna pitanja i detaljnije informacije pozovite agenta....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.200 €, 24,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera u prizemlju zgrade u naselju Adice, Novi Sad. Stan je površine 24 m² i nalazi se u zgradi od dva sprata. U stan se ulazi iz hodnika zgrade, a uz stan pripada i terasa od 13 m². Garsonjera se knjiži kao garaža. Agencijska provizija od 3% je uračunata u navedenu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.410 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je mart 2026. god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. 021/2100690 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.410 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Adice. Stanovi u izgradnji sa rokom završetka mart 2026 g. Satelitska, kablovska TV.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 41.420 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam izgradnju na Adicama, visok kvalitet gradnje i opreme. Rok izgradnje je mart 2026. god. Za više informacija pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.440 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi stanovi u izgradnji u savremenoj stambenoj zgradi na izuzetno traženoj i atraktivnoj lokaciji. Dostupne strukture: -Garsonjere -Jednosobni stanovi -Dvosobni stanovi Planirani početak radova: mart 2026. godine Rok završetka: 15 meseci od početka gradnje Objekat se gradi po....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 24,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, NIŠ, 19.000 €, 24,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prelepa vikendica , smeštena u mirnom i zelenom delu Donjeg Matejevca, opština Pantalej, udaljena od asfaltnog puta oko 600m. Idealna nekretnina za ljubitelje prirode i života van buke. Vikendica je površine 24m2 na placu 597m2 i sastoji se od dve sobe. Vikendica je u izgradnji....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.660 €, 24,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 42.000 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Novi Sad,Telep,garsonjera dvorišno orijentisana sa terasom u visokom parteru. Obeleženo parking mesto u dvorištu koje ide uz stan. (Bomil nekretnine, Novi Sad, Reg. br. 251) Šifra: 1052729 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.000 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaja stanova Novi Sad – Novogradnja sa privatnim dvorištem, blizu Dunava, odlična lokacija U ponudi je prodaja stanova u Novom Sadu u modernom mini stambenom kompleksu, projektovanom za miran porodični život, bez buke i gužve. U okviru kompleksa dostupni su garsonjere, jednosobni,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.050 €, 24,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izgradnja na odličnoj lokaciji! Izuzetan kvalitet izgradnje i opreme stanova u objektu svega 300m od Novosadskog puta! Podno grejanje sa viessmann pumpama, antracit stolarija i ceserit visage fasada! Zgrada sa malim brojem stanova, što omogaćava mirno okruženje! Zaista izuzetna prilika!....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 42.230 €, 24,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Opis oglasa: Na prodaju garsonjera 24 m² u Adicama, na odličnoj lokaciji u mirnom delu naselja. Stan je funkcionalan, svetao i idealan za život ili investiciju. Prodaja stanova Novi Sad – odlična prilika za garsonjeru sa terasom i parkingom. Struktura stana: dnevni prostor sa kuhinjom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju lokal, u tržnom centru Coloseum, preko puta dečijeg doma zdravlja. Lokal se nalazi na spratu, pored jako prometne ulice. Površina lokala je 25m2 (uknjižen na 17m2). Cena lokala je 40.000eura. Informacije na tel. -065/90 73 165 -064/36 66 470 .

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.03.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

41632, 063 526 063 Milovan, Lepa vikendica u mirnom delu Fruške gore sa pogledom na Novi Sad. Na placu je struja,bunarska voda i gradska voda i septička jana. U objektu nema kupatila. Pristup placu je sa dve strane,donje i gornje. Plac je pod prihvatljivom kosinom,pravilnog oblika....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:1054614. PETROVARADIN, KARAGAČA, GARSONJERA, 25 m2. Novo u ponudi! Predstavljamo vam odličnu garsonjeru, veličine 25 m2, pozicioniranu u prizemlju novoizgrađene zgrade. Renomiran i pouzdan investitor, moderna gradnja, zgrada je završena i useljiva u kraćem vremenskom roku. Grejanje....

 
 
 
  Stan, PARAĆIN, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Izuzetno lepi apartman u radu. Uz mogućnostt življenja ili uz sadašnje rentiranje mogućnost otplate na 3-4 godine. Hvala što ste izdvojili Vaše vreme i posetili ovaj oglas. Želimo Vam srećnu i uspešnu kupovinu. Jednosoban stan, Paraćin | Prodaja · 25m² · 40.000€.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 40.000 €, 25,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2024.,

www.indomio.rs

Na prodaju dva garažna mesta (box) u kompleksu Park Novi. Garažna mesta imaju priključak za struju i potpisan ugovor sa EPS na neodređeno. Nije moguća kupovina samo jednog mesta već se moraju kupiti oba (box). Agencijska provizija od 3% nije uračunata u navedenu cenu. Za sve dodatne....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 39.500 €, 25,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Garsonjera u strogom centru, prizemlje, na uglu Kralja Petra, 25 m2. Vlasnik 1/1, uknjiženo. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 38.630 €, 25,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam odlicnu garsonjeru na u izgradnji na Adicama! Za vise informacija pozovite .

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 38.500 €, 25,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju poslovni prostor u Kragujevcu, u blizini Velikog parka, u stambeno poslovnoj zgradi. Suteren. Površina je 25 m2. Opremljen, odmah dostupan. Trenutno je izdat kao kancelarijski prostor. Poseduje mokri čvor. Dobro je osvetljen. Uknjižen. Vlasnik 1/1. Nema parking mesto. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 38.200 €, 25,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Ekskluzivno kod nas! Predstavljamo Vam fenomenalan dvorišni jednoiposoban stan na jednoj od najatraktivnijih lokacija u gradu, na Novoj Detelinari, u ulici Koste Racina. Stan je u odličnom stanju, bez ikakvog ulaganja i prodaje se kompletno namešten, kao sa fotografija. Nalazi se....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 38.000 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131594, struja, uknjizen. CENTAR - GARAZA 25 m2 u ul Zeleznicka. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz. Garaza je u kompleksu jos nekoliko garaza. Odlicna investicija, pogodna za izdavanje i koriscenje jer je u veoma naseljenoj i frekventnoj....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Grbavica, 38.000 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131594, struja, uknjižen. CENTAR - GARAŽA 25 m2 u ul Železnička. NIVO ULICE - STRUJNA ROLO VRATA + klasicna vrata za ulaz-izlaz. Garaža je u kompleksu jos nekoliko garaža. Odlicna investicija, pogodna za izdavanje i koriščenje jer je u veoma naseljenoj i frekventnoj....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka lokala 8089766, cena nekretnine je 38.000e + 3% agencisjke provizije, Novi Sad, Centar / Kej, 25 m2, prizemlje plus suteren. Lokal se sastoji iz dva nivoa. Nikad korišten. Dvorišni je lokal namenjen za mirne delatnostikancelarija, krojački salon, kozmetički salonStan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.890 €, 25,00 m2 cca 1520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan stan u izgradnji visokog kvaliteta, sa odličnom opremom i blizinom svih bitnih sadržaja - autobuske stanice, marketa, škola. Lokacija je mirna, idealna za ugodan život. .

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 37.500 €, 25,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.01.2026.,

www.indomio.rs

Apartman površine 25m2 smešten nedaleko od Palićkog jezera,kratkoj udaljenosti od šetališta,restorana,kafića i svih glavnih sadržaja koje ovo popularno izletište i turističko mesto nudi.Nalazi se na spratu i sastoji se jedne sobe koja ima izlaz na terasu,kupatila.U lepo uređenom dvorištu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.080 €, 25,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.450 €, 25,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

.

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 337-376 (od ukupno 377)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>