• GoHome Professional
do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji

  • Za upit "do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji" pronađeno 25 131 nekretnina - prosečna cena 1.216 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1500 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1600 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 120000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lođa
    • interfon
    • prizemlje
    • klima
    • 3.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 80.000 €, 73,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.07.2019.,

www.srbija-nekretnine.org

.

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Delijski Vis, 4.200 €, 8,00 m2 cca 530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju parking mesto na otkrivenoj parceli, 3.700e. Nalazi se u blizini Vagres city-a i standardnih je dimenzija. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija, stojimo vam na raspolaganju. Garaza, Niš - Delijski vis | Prodaja · 8m² · 4.200€.

 
 
 
 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1600 eura/m2 što manji'
140.000 €
140.000 €
13.200 €
  Garaža, SUBOTICA, 11.500 €, 10,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u suterenu zgrade površine 11m2.Ulaz u garažu je obezbeđen sigurnosnim vratima sa automatskim otvaranjem ,a unutrašnji prostor je osvetljen led svetlima.Garažno mesto je označeno jasno vidljivim linijama.Suterenski deo zgrade je dobro ventilisan i obezbeđen....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Stari Grad, 15.300 €, 11,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2022.,

www.indomio.rs

Garažno mesto u suterenu zgrade sa dobrim prilazom za komotno i sigurno parkiranje. Ako tražite tako nešo, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 18.000 €, 11,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Garaza, Niš - Marger | Prodaja · 11m² · 18.000€.

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.500 €, 11,00 m2 cca 1050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u dvorištu zgrade u podzemnoj garaži na adresi Jo Lajoša br.52. Površina je 11 m2. CB nekretnine, Subotica Agencija je upisana u Registar posrednika pod brojem: 1390 _________________________________ Eladó parkolóhely a Jo Lajoša 52. szám alatti épület udvarában,....

 
 
 
  Garaža, SUBOTICA, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Pantelej, 11.000 €, 11,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u podzemnoj garaži. Nalazi se na Panteleju u Gornjomatejevačkoj ulici u surturenskom delu nove zgrade koja ima upotrebnu dozvolu. Podzemna garaža je obezbedjena rampom. Parking mesto je uknjiženo, vodi se u svojini i površine je 11m2. Za više informacija pozovite....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 10.000 € na 9.000 € dana 05.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, NOVI SAD, Bulevar, 9.000 €, 11,00 m2 cca 820 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 10.000 €
05.05.2026 - 9.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 9000449. NOVI SAD, BULEVAR OSLOBOĐENJA, GARAŽNO MESTO, 11m2, EKSKLUZIVNO POSREDOVANJE. Oglašavamo prodaju uknjiženog garažnog mesta pozicioniranog na trećem spratu, od ukupno pet spratova, u garaži na Bulevaru oslobođenja. Nalazi se u blizini Promenade i Merkatora i, obzirom....

 
 
 
  Garaža, DUVANIŠTE, 8.000 €, 11,00 m2 cca 730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto, u podzemnom delu kompleksa Magdon, veličine 11 kvm. Mesto je zaštićeno, pokriveno leksanom i nalazi se pored samog ulaza u zgradu. Garažno mesto je uknjiženo, kao svojina, a cena istog je 8.000 eur-a VREDI POGLEDATIž Za više informacija agencija nekretnina....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Vračar, 20.000 €, 11,50 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Sazonova Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u podzemnoj garaži na -2 nivou moderne nove stambene zgrade na Novom Naselju. Veličina garažnog mesta je 12,25 m2. Podzemni parking ima veliki, komforan ulaz/izlaz uz fizičko obezbedenje i stalan video nadzor. Garažno mesto je uknjiženo, bez tereta. Takođe,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se parking mesto u Sajam kompleksu. Ulaz na parking sa rampom i video nadzorom, prvi red do zgrade, uknjižen. Daljinsko otvaranje, asfaltni prilaz. U cenu je uračunata agencijska provizija Za više informacija i zakazivanje razgledanja molimo Vas da pozovete 066 82 92 224,....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.12.2025.,

www.indomio.rs

- Prodaje se parking mesto u kompleksu Park Novi - Nalazi se na nivou -2 Cena iznosi 19.000e i u nju je uračunata agencijska provizija Za više informacija pozovite 066 82 92 225 Luka Đurović, broj licence 4901 ili 066 82 92 500, Agencija N Nekretnine, Novi Sad - Alekse Šantića 64.....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Umorni ste od traženja parkinga na Detelinari? Obezbedite svoje parking mesto na sigurnoj i kontrolisanoj lokaciji – Sajam kompleks, Nova Detelinara! Lokacija: Nova Detelinara, Novi Sad Kvadratura: 12m² Broj mesta: 1 Cena: 19.000€ (cena sa uračunatom agencijskom provizijom) Prodaje....

 
 
 
  Garaža, NIŠ, Medijana, 19.000 €, 12,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se parking mesto u blizini crkve sv Luka. Parking se nalazi u . Hvala Vam što ste pogledali oglas. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija kontaktirajte agenta na broj telefona 0617067400. Agencija Distrikt nekretnine je upisana u Registar posrednika pod rednim brojem:....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Nova Detelinara, 18.540 €, 12,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je uknjiženo parking mesto u Sajam kompleksu, na veoma traženoj i frekventnoj lokaciji u Novom Sadu. Parking se nalazi u uređenom kompleksu sa kontrolisanim ulazom, što obezbeđuje sigurnost i jednostavno parkiranje u svakom trenutku. Ulaz na parking je obezbeđen rampom sa....

 
 
 
  Garaža, BELE VODE, 18.000 €, 12,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Garažno mesto površine 12m2 na Žarkovu, u neposrednoj blizini TC Vero. Agencijska provizija iznosi 800 evra od kupoprodajne cene. Kontaktirajte nas za više informacija. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.700 €, 12,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 16.000 €, 12,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.01.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo garažno parking mesto u Park Novom Kompleksu. Dobija se token od kapije i ulaznih vrata. Nivo -2 . Za više informacija pozovite: 0668442299. Vaš siguran partner u svetu nekretnina Reg.posrednika br.1039 .

 
 
 
 
-23%

Promena cene sa 26.000 € na 19.900 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.900 €, 12,00 m2 cca 1660 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 26.000 €
08.05.2026 - 19.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se garažno mesto u zgradi, u kompleksu Zelena Avenija, Skadarska - Tošin Bunar. Garažno mesto je na klackalici, novo i nekorišćeno. Površina je 12 m2. Cena je 26.000 Eur. Agencijska provizija 1000 eur. 069/2191-847 i 011/2283-734 .

 
 
 
 
+15%

Promena cene sa 13.000 € na 15.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, NOVI SAD, Telep, 15.000 €, 12,00 m2 cca 1250 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.06.2025 - 12.000 €
11.12.2025 - 13.000 €
07.04.2026 - 15.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.06.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA:9000425. GARAŽNA MESTA. SEVERNI TELEP. 10-12 m2. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 15.000 €, 12,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.07.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garažno mesto u garaži stambeno-poslovnog objekta u Mirijevu 3, u ulici Kapetana Miloša Žunjića. Garažna mesta se nalaze na -1 i -2 nivou. Jedno garažno mesto ima površinu od 12,5m2. Dvosmerna komunikacija u garaži, rampa na ulazu, ventilacija i odvod u garaži kao i sva....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 14.400 €, 12,00 m2 cca 1200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo garažno mesto po najsavremenijim standardima (podno grejanje na prilazu garaži tako da je i zimi moguće koristiti bez problema, video nadzor, u garaži, ventilacija, protivpozarni sistem,skripuci beton kao u garzazama trznih centara i agregat ukoliko nestane....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 12.000 € na 14.400 € dana 26.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, KRAGUJEVAC, 14.400 €, 12,00 m2 cca 1200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 12.000 €
26.04.2026 - 14.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto u Kragujevcu - naselje Bubanj U podzemnoj garaži postoje na prodaju još 7 parking mesta koje su ukupne površine oko 100 m2. Cena parking mesta je 1.200 euro po m2, apostoje površine od 11, 12 i 13 m2. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Crveni Krst, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju garažno mesto u Gročanskoj ulici, u garaži nove lux zgrade. Cena je sa PDV-om. Spuštanje na lift, na dva nivoa, sa klackalicom. Agencijska provizija 2%. Gročanska, Beograd, Srbija ; Vračar, Crveni krst, Gročanska, garaža.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.09.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Vračar, Crveni krst - Sazonova garaža, 11. 5m2, lift U ponudi garažno mesto u kvalitetnoj novogradnji. Do garažnog mesta se silazi betonskom rampom (nagib 15%) na nivo -1. Garažno mesto je na klackalici - donja pozicija (Wöhr parking sistem). Manevarski prostor 110m2. Upotrebna dozvola.....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.06.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119291, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.08.2023.,

www.indomio.rs

U prilci smo da vam ponudimo garažu u sklopu novije stambene zgrade od 12m2. Odlična lokacija. Agencijska provizija je u skladu sa opštim uslovima člana 5. ugovora o posredovanju D.O.O Panorama Nekretnine. Za više informacija kontakt telefon 064/110-8395 Aleksandar .

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Voždovac, 20.000 €, 12,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo, garažno mesto u novoj stambenoj zgradi. Klackalica. Uknjiženo. Ulica Kačerska broj 9. Agent prodaje Dragan Cvetković licenca br.1410 Agencijska provizija 2% od dog0ovorene prodajne cene .

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, 13.000 €, 12,00 m2 cca 1080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Parking mesto pod video nadzorom na odličnoj lokaciji, u prizemlju sa rampom na daljinsko otvaranje za ulazak/izlazak. Odlična investicija! Ako tražite tako nešto, na pravom ste mestu! Ne propustite priliku i pozovite nas za više informacija, ili svratite do naše agencije. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Zvezdara, 12.000 €, 12,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se garažno mesto (klackalica) u novijoj zgradi u Stjepana Ljubiše. Nalazi se na nivou -2 površine 12m2. Cena je 12000 evra. Agencijska provizija 750evra. .

 
 
 
  Garaža, KRAGUJEVAC, Centar, 11.000 €, 12,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju garaža u blizini Velikog Parka 12 m2 za 11.000 e . Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danima od 09-19h i subotom od 09-17h. Ovu i druge nekretnine sa većim brojem fotografija možete pogledati na našem sajtu: bulevarnekretnine.rs, kontakt:....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.teofilnekretnine.com

Garažno mesto 12m2 u novijoj zgradi. Nalazi se u prizemlju, nije klackalica. Agencijska provizija 500E Miodraga Živanova.

 
 
 
  Garaža, NOVI SAD, Podbara, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 121311. Prodajemo parking mesto u dvorištu zgrade, Podbara, siri centar grada. Parking ima preko 12m2 ali je malo uže (idealno za neko manje vozilo ili motore skutere). Prodaje se na trajno korišćenje. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija....

 
 
 
  Garaža, PANČEVO, 9.500 €, 12,00 m2 cca 790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju više garažnih mesta na -1 i -2 nivou. Različitih kvadratura, predbeleženih u katastru. Pristup garažnim mestima predviđen sa dva auto lifta. Odlična cena, 9.500 eura sa uračunatim PDV-om. Agencijska provizija za kupca 1000 eura u dinarskoj protivvrednosti. Broj agencije....

 
 
 
  Garaža, RAŠKA, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.02.2025.,

www.indomio.rs

U ponudi je 10 parking mesta u podzemnoj garaži zgrade u centru Kraljeva. Izlaz i garaže kroz prolaz direktno u pešačku zonu. Prvenstveno se prodaje ceo paket, svih deset mesta, uz mogućnost dogovora oko cene za kupovinu cele ponude. Cena pojedinačnog mesta je 9000 evra + PDV. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.cityexpert.rs

Prodaja, Poslovni prostor, Zmaj Jovina, Novi Sad, 21000€, 12m², Garsonjera. Pogledajte stan sa slikom, videom, mapom stana, troškovima i detaljnim informacijama - Prodaja stanova i nekretnina, izdavanje - CityExpert Nekretnine Novi Sad ; Poslovni prostor, Zmaj Jovina, Novi Sad Zmaj....

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119290, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Zvezdara, 21.000 €, 12,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 128770, uknjizen. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Za nekretnine cija je cena niza od 35.000€ posrednicka provizija je fiksna i iznosi 750€. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 373)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>