• GoHome Professional
do 130 m2 do 1500 eura/m2 što manji klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 do 1500 eura/m2 što manji klima - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 do 1500 eura/m2 što manji klima

  • Za upit "do 130 m2 do 1500 eura/m2 što manji klima" pronađeno 4 366 nekretnina - prosečna cena 1.063 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 130000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, MAJUR, 72.100 €, 58,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2022.,

www.indomio.rs

Nekretnina je uknjižena Terasa Parking Interfon Telefon Kablovska Internet Klima .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Gornji Grad, 19.700 €, 12,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 119292, nov luks, u izgradnji. Kompleks je smešten u najmirnijem delu Zemuna, savršena lokacija za stanovanje sa odličnim saobraćajnim vezama i samo na 15 minuta šetnje do centra Zemuna. Jedinstvena lokacija sa koje se može stići gde god poželite u Beogradu, za manje....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 23.000 €, 17,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u TC Gorča. Lokal je površine 17 m2, nalazi se u suterenu zgrade, pogodan za obavljanje različitih delatnosti. Odlična lokacija, sam centar grada (pešačka zona). Sastoji se iz višenamenske prostorije i toaleta. Centralno grejanje u lokalu(trenutno isključeno), lift.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 do 1500 eura/m2 što manji klima'
90.480 €
16.000 €
27.000 €
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 27.000 €, 17,00 m2 cca 1590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Gorča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Nalazi se na prvom....

 
 
 
  Poslovni prostor, BUBANJ, 21.000 €, 19,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju ulični lokal na Bubnju, pored stadiona FK “Car Konstantin” površine 19m2. Sastoji se od jedne veće višenamenske prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje gotovo svih delatnosti. U postupku je uknjiženja. Ovo je samo deo naše ponude, za više informacija javite....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Kalemegdan, 20.000 €, 20,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.08.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se poslovni prostor po Coworking sistemu u poslovnom prostoru Kalemegdan Business Center. Kancelarija je u potpunosti opremljena. U cenu je ukljuceno sledece: radni sto, ergonomske stolice, ormarici, kontrola pristupa, stakleni zidovi, bela tabla, klima po kancelariji, internet,....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 21,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.04.2023.,

www.heroldo.com

MOGUĆNOST KUPOVINE UZ UČEŠĆE OD 80% PREOSTALIH 20% NA KRAJU!!! Ne propustite priliku da iskoristite ovu neverovatnu ponudu da kupite stan po sniženoj ceni za samo 1300 evra sa PDV-om New District designed by INC je najsavremeniji stambeni kompleks sa jedinstvenim pristupom eleganciji....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI SAD, Stari Grad, 32.890 €, 22,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam lokal u samom centru grada, u pasažu nadomak Zmaj Jovine ulice. Za više informacija nazovite nas već danas! 063/7561705 A.Š. 547548 Novogradnja, Internet, Telefon, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 33.990 €, 22,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam izgradnju na Adicama! U planu su osam objekata spratnosti PR+1+PK. Na prodaju su stanovi raznih struktura. Konkretno, ova garsonjera se nalazi na prizemlju zgrade sa ulaskom u stan iz hodnika zgrade. Sama oprema je vrhunskog kvaliteta. Investitor je pouzdan i bira....

 
 
 
  Garaža, JAGODINA, 26.276 €, 22,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2023.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 36.000 €, 22,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Useljiva garsonjera, u lepo održavanoj zgradi novije gradnje. Etažno grejanje, niski mesečni troškovi. Vrlo lepo iskorišćen prostor. Na dobroj lokaciji, pogodna za život i za izdavanje. Prodaje se nameštena. Predata za legalizaciju. Agent Olgica Petrović, lic.br. 5830 Telefon: 063/1035-409....

 
 
 
  Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, Centar, 32.000 €, 23,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal u širem centru sa centralnim grejanjem, pavougaonog oblika. Ovo je topla preporuka Bulevar grupe. Za sve informacije i razgledanje stojimo vam na raspolaganju, radnim danom od 09 do 19h i subotom od 09 do 17h. Očekamo Vas. Milovana Glišića, Parking, garaža, Internet,....

 
 
 
  Stan, KIKINDA, 29.000 €, 23,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Odmah useljivo Interfon Klima Uknjiženo Kompletno renoviran stan sa stvarima, bez ikakvog ulaganja. Kontakt 0631060415 .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 37.060 €, 23,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Nova izgradnja na Adicama. Rok izgradnje je Februar 2026. Investitor pouzdan, odličan kvalitet gradnje i opreme. Demit fasada, PVC stolarija, tarket, keramika I klase, ugradni vodokotlići Grejanje je podno na toplotne pumpe. U pitanju je kompleks zgrada, svaki ulaz ima po 5. stanova....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 31.200 €, 24,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se ekskluzivni lokal u blizini Vukovog spomenika Lokal je izuzetnog kvaliteta. Prostor je open space, funkcionalan i lako prilagodljiv vašim potrebama, idealan je za razne delatnosti. Lokacija je izuzetna sa visokom frekvencijom prolaznika – savršeno za biznis koji želi vidljivost....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 38.400 €, 24,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge strane udaljeni ste samo par minuta od Vivo šoping....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 39.500 €, 24,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju lokal na II spratu TC Kalča u centru grada, na odličnoj poziciji za poslovanje ili izdavanje za trgovinu ili razne uslužne delatnosti. Površina lokala je 24 m2 i sastoji se od jedne višenamenske prostorije, dela odvojenog lakim pregradama, toaleta i male kuhinje. Ulazni....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 34.000 €, 25,00 m2 cca 1360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal u strogom centru u tržnom centru Kalča, odličan za izdavanje. Kompletno je renoviran bez ulaganja, inače višenamenski upravo zbog svoje pozicije i lokacije. Pogodan za razna predstavništva, advokatske kancelarije, ordinacije. Trenutno je izdat. Uknjižen je....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVI BANOVCI, 33.000 €, 25,00 m2 cca 1320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo poslovni prostor u Novim Banovcima U blizini škole, crkve, više ugostiteljskih objekata Prostor se nalazi u prizemlju zgrade Kvadratura - 25m2 Ima izlog Grejanje - centralno grejanje Klima Parking ispred zgrade Uknjiženo Agencijska provizija 700 evra.....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 31.000 €, 25,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.agencijapragma.com

Lesnina – Jednosoban stan površine 25m2 na petom i poslednjem spratu zgrade bez lifta. Velika zajednička terasa. CG, klima, interfon. Prodaje se sa nameštajem. Uknjižen 1/1. Agencijska provizija za kupca je 2%, odnosno minimalno 500 evra. Centralno grejanje.

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 35.000 € na 28.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, NOVI SAD, Centar, 28.000 €, 25,00 m2 cca 1120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 42.000 €
10.04.2026 - 35.000 €
15.05.2026 - 28.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

UKNJIŽEN lokal u tržnom centru u pešačkoj zoni+++ Agencijska oznaka lokala je 8089755 , Cena lokala je 35.000 e +3% agencijske provizije. Novi Sad, Centar-pešačka zona, 25 m2 , pešačka zona, lokal na spratu tržnog centra , klimatizovan , centralno grejanje, poseduje sanitarni čvor....

 
 
 
  Kuća, BATOČINA, 16.000 €, 25,00 m2 cca 640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju kuća u Batočini, površine 25 m2, plac 1348 m2. Strukturu kuće čini prizemlje, na kome od prostorija ima hodnik i tri sobe. Ispod kuće jednim delom je podrum. Potrebno sređivanje. Plac je deleimično ograđen. Bunar u dvorištu, priključena struja, asfaltni put. Kuća je uknjižena.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 15.000 €, 25,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 22460, I/VI, lift, stambena zgrada. Izdajem garsonjeru 25m2 u blizini Vukovog spomenika i TC Zira,poseduje hodnik, kupatilo i sobu sa kuhinjom, lepo nameštena sa dizajnerskim kožnim krevetom prečnika 2,10 m, koji se sklapa u trosed., klima, wifi, ktv, kamin. Visoko....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Betanija, 37.500 €, 26,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju garsonjera useljiva sa parking mestom u dvoristu ALU- stolarija, sigurnosna vrata, klima. Za vise informacija pozovite. ID oglasa: 43064. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 36.770 €, 26,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam fenomenalnu izgradnju na Somborskoj rampi. Veoma pouzdan i kvalitetan investitor. U pitanju je stambeni komplex od 34 urbane vile sa po dva ulaza. Nov i moderan stil opremanja i gradnje. Rok uselenja je određen za jul mesec 2024 god. sa rokom tolerancije od 90 dana.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 36.000 €, 26,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Investitor OZON-GRADNJA u okviru Projekta Veternik Residence gradi 34 urbane vile u neprekinutom nizu, ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku. Funkcionalna, ulično orijentisana garsonjera sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom i kupatilom. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 35.700 €, 26,00 m2 cca 1370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Investitor OZON-GRADNJA u okviru Projekta Veternik Residence gradi 34 urbane vile u neprekinutom nizu, ugao ulica Dragoslava Srejovića i Olge Ilić u Veterniku. Funkcionalna, dvorišno orijentisana garsonjera sa prostranim dnevnim boravkom i trpezarijom, kuhinjom i kupatilom. Kupatilo....

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 41.600 €, 26,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stanovi u izgradnji na par minuta od gradskog jezgra, lokacija koja u potpunosti odgovara modernom načinu života. Stanovi su tipskog karaktera od prvog do šestog sprata. Veoma blizu svih gradskih institucija, omogućava Vam da bez korišćenja vozila završavate sve Vaše obaveze. Sa druge....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.000 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Stan se nalazi u novoj zgradi na 4. spratu, preko puta parka Borići, naselje Miloševi konaci. Upisana kvadratura stana je 26.4 kvm, u pomenutu kvadraturu ne ulazi prostor ispod prozora namenjen za ugradne garderobere. Poseduje odličan raspored i maksimalno iskorišćenu kvadraturu,....

 
 
 
  Stan, SOKO BANJA, 42.200 €, 26,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja u izgradnji, direktna prodaja stanova od investitora, kompleks zgrada zatvorenog tipa sa liftom, u mirnom delu soko banje nedaleko od Soko Terme. U ponudi stanovi kvadrature od 26m2 do 55m2, jednosobne strukture, jednoiposobne i dvoiposobne strukture sa odvojenom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.000 €, 26,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U samom centru Beograda - Zeleni venac u ulici Jug-Bogdanova, izdaje se na duži period, potpuno renovirana i nameštena garsonjera (nov, funkcionalan nameštaj i nova bela tehnika). Garsonjera adaptitana u 1,5 stan, sastoji se iz: pretsoblja, kuhinje, dnevnog boravka, spavaće sobe i....

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Medijana, 35.000 €, 27,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju poslovni prostor u TC Gorča. Lokal je površine 27m2. Nalazi se u suturenu. Sastoji se iz jedne veće prostorije i mokrog čvora. Lokal je pogodan za obavljanje raznih delatnosti. Cg je isključeno,ali može se ponovo priključiti. Uknjižen,čisto vlasništvo. Ovo je samo deo naše....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Borča, 33.000 €, 27,00 m2 cca 1220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal u naselju Borča centar 3, mala Pijaca , ukupne površine 27m2. JNA, Parking, garaža, Internet, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Fontana, 22.950 €, 27,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

50% od prve mesečne zakupnine Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 21.600 €, 27,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 85121, VI/VII, klima, lift, nov luks, novogradnja, garaza, parking, stambena zgrada. U ponudi za izdavanje je potpuno nov, namešten stan na odličnoj lokaciji! Stan je moderno i vrlo funkcionalno opremljen. Nalazi u blizini Kule Beograd, tržnog centra Galerija, Kliničkog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 16.200 €, 27,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo stan na izuzetnoj lokaciji, u samom centru grada Beograda. Stan se nalazi nadomak Skadarlije, ul. Braće Jugovića. Površina stana 27m2. Nalazi se na drugom spratu starije stambene zgrade, zgrada ima lift. Po strukturi jednosoban, se sastoji od ulaznog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetan stan u ponudi, u samom srcu Vračara, površine 27m2. Stan se nalazi u delu Crvenog krsta, na odlično pozicioniranoj lokaciji. Nalazi se na visokom prizemlju i po strukturi je jednosoban stan. Sastoji se od predsoblja, dnevno spavaćeg dela sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 13.500 €, 27,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Namešten jednosoban stan u blizini Ateljea 212, u mirnom delu ulice, svetao 4. sprat, lift, klima/norveški, površina 27m2. Male režije, depozit. Kontakt tel. 0641683765 Potreban depozit, Lift, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.900 €, 28,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

RATARSKA Urbane vile Ratarska ul, Adice, Novi Sad Na privilegovanoj lokaciji, u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja, blizina javnog prevoza, škole, Dunav Ekološki prihvatljivo grejanje putem toplotnih pumpi. Kupatilo i podovi kuhinje su obloženi premium keramikom, a sobe Tarkett....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 39.000 €, 28,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Poslovni prostor, NIŠ, Palilula, 35.000 €, 28,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lokal Mokranjceva kod okretnice. Lokal je u prizemlju zgrade, novogradnja, povrsine 28m2, Lokal je celina koja moze da se odvoji i na dve jedinice, grejanje je na struju. Lokal je izdat tako da buduci kupac moze da nastavi sa rentiranjem ili privede prostor svojoj nameni. Cena 35000....

 
 
 
  Poslovni prostor, SVRLJIG, 25.200 €, 28,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan lokal poslovni prostor, u centru Svrljiga, unutar Tržnog centra, pogodan za razne delatnosti, trgovinsku, administrativnu, zdravstveno uslužnu, magacin. Uknjižene površine 28 m2, sa velikim staklenim portalima. Pored lokala, u prizemlju, nalazi se zajednički toalet....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 613)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>