• GoHome Professional
do 130 m2 bazen što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • do 130 m2 bazen što skuplji - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 bazen što skuplji

  • Za upit "do 130 m2 bazen što skuplji" pronađeno 1 774 nekretnina - prosečna cena 2.523 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 160000 eura
    • do 210000 eura (prosečna cena)
    • do 250000 eura
    • do 2100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • namešten
    • 4.sprat
    • 2.sprat
    • uknjižen
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 512.940 €, 113,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Izuzetno retko u ponudi, jedan od najlepših penthausa na tržištu. Novi Sad, Bulevar Patrijarha Pavla. Kompletna rasveta stana je na senzore. Na gornjem nivou se nalazi bazen sa pravom oazom za sunčanje i uživanje. Prodaje se kompletno opremljen luksuznom opremom. Stan je uknjižen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 505.888 €, 95,00 m2 cca 5330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan u premium zgradi BW Hudson, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. Stan se sastoji od: ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dnevna soba ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 501.888 €, 89,00 m2 cca 5640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo vam dvosoban stan u premium zgradi do reke, BW Topaz. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom, dodatnog kupatila, vešernice i terase. BW Topaz se nalazi neposredno uz reku Savu,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vukov Spomenik, 500.000 €, 131,00 m2 cca 3820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Vukov spomenik - Ćirila i Metodija 4. 0, 131m2 (terasa 15m2), CG, 2/3, lift, interfon, parking, garaža. Oaza - luksuzan kompleks, sa moderno uređenim i opremljenim stanovima, podzemnom garažom, unutrašnjim zatvorenim dvorištem i pratećim sadržajima (supermarket, salon lepote,....

 
 
 
  Kuća, SURČIN, 500.000 €, 118,00 m2 cca 4240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.10.2022.,

www.feniks.rs

Prelepa kuća na super lokaciji, građena sa visoko kvalitetnim materijalima.Ima spoljnu i podnu izolaciju, aluminijumsku stolariju sa komarnicima, roletne i matirana stakla.Grejanje je na norveške radijatore sa digitalnim upravljanjem za svaki radijator zasebno. Kuća ima i dimnjak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 498.888 €, 101,00 m2 cca 4940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Plaćanje na rate do završetka izgradnje! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno/CENA GARAŽE JE 50 000 evra TAKOĐE PORED STANOVA SA DVE....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 493.000 €, 142,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam ponudimo dupleks sa bazenom u novogradnji na traženoj lokaciji u ulici Dimitrija Tucovića. Kvalitetna gradnja, termo i zvučna izolacija, PVC stolarija sa ALU roletnama sa prekidačem, unutrašnja vrata medijapan, spoljna sigurnosna vrata (zvučna izolacija). EG,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 488.888 €, 103,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Studentski Grad, 487.087 €, 130,00 m2 cca 3750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Najluksuznije naselje sa velikim spa centrom i solarnim panelima u jednom od najlepših delova Beograda. Okružen zelenilom i sa poglegom na ceo grad! Naselje se nalazi u zelenoj oazi u blizini sportskog centra 11. April. ** Direktna prodaja od investitora bez ikakve provizije za kupce.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 476.888 €, 103,00 m2 cca 4630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo vam dvosoban stan u najnovijoj premium zgradi BW Emerald. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, prostranog dnevno-trpezarijskog dela sa kuhinjom, dve spavaće sobe od kojih je jedna master sa sopstvenim kupatilom, kupatila, vešernice i terase. BW Emerald se nalazi neposredno uz....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 472.888 €, 98,00 m2 cca 4830 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 470.000 €, 96,00 m2 cca 4900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.03.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Lux, 96m2, 3.0,na veoma traženoj lokaciji dvostran, svetao,,moderan, funkcionalan i komotan sa velikim pravilnim prostorijama. Stan je, pogodan za život i za razne poslovne delatnosti, kancelarije, kozmetičke salone, medicinske, stomatološke i fizio usluge. masaže,. Odlično saobraćajno....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 463.500 €, 100,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju prelepa, kompletno sređena vikendica na Popovici, smeštena na prostranom placu od 1765m², na odličnoj i mirnoj lokaciji okruženoj prirodom, idealnoj za beg od gradske gužve; dvorište je pažljivo uređeno i održavano, sa bazenom koji pruža dodatni nivo komfora i uživanja,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 463.500 €, 91,00 m2 cca 5090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo vam Vilu Santorini. Kompletno renoviranu kuću rađenu po ugledu na omiljenu mediteransku destinaciju. Kuća poseduje sve što je potrebno za odmor i uživanje. Vila je locirana u Rakovcu, na najboljem položaju, sa pogledom na Dunav i Novi Sad. Pruža maksimalnu privatnost,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 462.888 €, 94,00 m2 cca 4920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Plaćanje na rate do završetka izgradnje! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno/CENA GARAŽE JE 50 000 evra 🏙️ BW EMERALD – Trosoban stan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 461.888 €, 95,00 m2 cca 4860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Nudimo Vam stan u premium zgradi BW Lena, koja se nalazi na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – uz reku, park i sadržaje koji život čine jednostavnijim i prijatnijim. U neposrednoj blizini su reka Sava, Promenada, Galerija, budući Gastro pijac, škola, ali i pešački most....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 434.544 € na 460.985 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.985 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025 - 434.544 €
01.05.2026 - 460.985 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

02.11.2025.,

www.indomio.rs

Predstavljamo Vam luksuzne stanove u jednom od najotmenijih i najtraženijih delova Beograda – kompleks „Jove Ilića Residence “. Kompleks „Jove Ilića Residence“ predstavlja novu oazu luksuza i elegancije u centru Beograda. Ova savremena rezidencijalna zgrada kombinuje sofisticirani....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 460.915 €, 132,00 m2 cca 3490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
31.12.2025. - 460.915 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Dedinje, 460.000 €, 114,00 m2 cca 4040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

U prilici smo da Vam ponudimo nekretninu na prestižnoj lokaciji u blizini Belog dvora Luksuzna rezidencijalna zona pažljivo odabrana posebno uzimajući u obzir mikroklimatske uslove određene topografijom terena i povoljnom ružom vetrova. Komforan trosoban stan koji se sastoji od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 460.000 €, 96,00 m2 cca 4790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

WEST 65 TOWER je najmlađi član stambeno - poslovnog kompleksa West 65, popularnog “ostrva” na Novom Beogradu. Prelep, moderan, visok sa neograničenim panoramskim pogledom, vrhunskom arhitekturom na 40 bezbednih spratova i neodoljivim osećajem slobode. Koncept kompleksa WEST 65, naročito....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 460.000 €, 85,00 m2 cca 5410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Zvezdara, Vojislava Ilića, odlična lokacija. XENON pametna zgrada, 85+90m2- grejna površina stana i dvorišna terasa.Zgrada ima dva lifta, redovno se održava.U okviru objetapostoji SPA centar sa bazenom i celokupnim pratećim sadržajem. Troiposoban, na prvom spratu od ukupno osam. Grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 451.888 €, 94,00 m2 cca 4810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

✅ Direktna prodaja stanova u Beogradu na vodi – bez provizije! ✅ Plaćanje na rate do završetka izgradnje! ✅ Maxis Group doo – Partner BELGRADE WATERFRONTA 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🚗 Jedno garažno mesto je obavezno 🏙️ BW EMERALD – Trosoban stan na 3. spratu u luksuznom....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 451.200 €, 101,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.06.2022.,

www.indomio.rs

ŠIFRA OGLASA: 652 101m2, TROSOBNA Predstavaljamo Vam nesvakidašnju Vilu na našem prostoru, građenu u grčkom stilu na obroncima Fruške Gore. Ono što čini ovu sjajnu nekretninu posebnom, je to da nikoga neće ostaviti ravnodušnim, jer odiše šarmom i lepotom, što možete osetiti jedino....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Beli Dvor, 450.000 €, 114,00 m2 cca 3950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.eminentnekretnine.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 449.888 €, 97,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SNIŽENA CENA do 25.jula-stan se prodaje po kupoprodjnojo ceni koja je sada niža od cena Belgrade Waterfront-a (koji u slobodnoj prodaju nemaju više u ponudi stanove ove strukture). CENA 450000 EVRA STANA i doplata za garažu 42 000 evra DINAMIKA PLAĆANJA:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 440.000 €, 113,00 m2 cca 3890 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

BULEVAR PATRIJARHA PAVLA, 113m2 (u stvarnosti 276m2), ČETVOROSOBAN Predstavljamo Vam prodaju zaista pravog penthouse stana u Novom Sadu. Nalazi se na 4. spratu u novoj zgradi sa liftom, četvorostrano orijentisan. Prodaje se kompletno namešten kao na fotografijama, sa garažom površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 438.000 €, 120,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prostran, izuzetno funkcionalan, trostrano orijentisan stan, svetao, toplotno i zvučno izolovan od svih spoljnih uticaja. Prostire se na 116m2, uknjižen na vlasnika. Prostorije u stanu su: prostran ulazni hodnik iz koga se ulazi u izuzetno komfornu dnevnu sobu povezanu sa trpezarijom....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 432.000 €, 98,00 m2 cca 4410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

ČARDAK, 38m2, KUĆA Na prodaju je prelepa porodična kuća sa velikim dvorištem, smeštena u mirnom i zelenom delu Sremske Kamenice, u naselju Čardak, opština Novi Sad. Kuća se nalazi na parceli površine 838 m², sa urednim vlasništvom (bez tereta i zabeležbi). Naselje Čardak je popularna....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 130,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Savršena kuća na Popovici bez ulaganja. Poseduje video nadzor, ozidan roštilj, prelep plac sa zasađenim voćem, plato za bazen Kuća za uživanje! Grejanje kombinovano: podno, radijatori i opcija na drvo-peć. Fantastičan pogleda na grad, Dunav i tvrđvu. Skroz dobra priča, za više....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 422.300 €, 130,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Savršena kuća na Popovici bez ulaganja. Poseduje video nadzor, ozidan roštilj, prelep plac sa zasađenim voćem, plato za bazen Kuća za uživanje. U prirodi ima više kvadrata! Grejanje kombinovano: podno, radijatori i opcija na drvo-peć. Fantastičan pogleda na grad, Dunav i tvrđvu.....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 420.000 €, 106,00 m2 cca 3960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.09.2025.,

www.adventisrealestate.com

De lux porodična vila sa bazenom, Kosmaj.. Preporuka! .

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 420.000 €, 81,00 m2 cca 5190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Vikendica 81m Fruška gora Popovica na vrhu plac 1530m TOP POGLED Lokacija: Popovica (Srbija, Novi Sad, Sremska Kamenica) Kvadratura: 81m2 Površina zemljišta: 1525m2 Ulica i broj: Popovica Broj soba: 3 sobe Spratnost: Prizemna Stanje objekta: Starija gradnja Grejanje: Kombinovano Dodatne....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 413.000 € na 416.500 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 416.500 €, 65,00 m2 cca 6410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 413.000 €
24.04.2026 - 416.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u zgradi BW Victoria, smeštenoj u prvom redu do reke. Na 5. spratu ove prestižne zgrade, nalazi se nekretnina površine 65 m koja nudi savršen balans između luksuza i privatnosti. Stan je pažljivo pozicioniran, ušuškan i potpuno izolovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 415.000 €, 75,00 m2 cca 5530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaje se moderan, luksuzno opremljen trosoban stan u prestižnom stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan se nalazi na šestom spratu zgrade sa fizičkim obezbeđenjem i video nadzorom 24/7, što budućim vlasnicima garantuje visok nivo sigurnosti i privatnosti. U okviru kompleksa....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderan trosoban stan u stambenom kompleksu Soul 64 na Novom Beogradu. Stan je opremljen smart home sistemom koji omogućava upravljanje grejanjem i rasvetom putem aplikacije. Ugrađena je centralna klima, troslojni hrastov parket S klase, aluminijumska spoljna stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Senjak, 412.888 €, 80,00 m2 cca 5160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Kuća, RAKOVAC, 412.000 €, 117,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Kuća se nalazi u urbanom delu Rakovca, komplet infrastrukturalno opremljena, trofazna struja, vodovod, plin, asvaltiran, glavni, put. Kuća je novija, spratna, sastoji se od prizemlja, gde je dvosoban stan, prostorije za podstanice i ostave, kao i garaža. Na spratu je trosoban stan,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 412.000 €, 107,00 m2 cca 3850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju jedinstvena nekretnina na našem tržištu - penthouse od ukupno 167 m2 u Sremskoj Kamenici - Popovica. Nekretnina smeštena na idealnoj lokaciji, u blizini budućeg mosta, a opet dovoljno daleko da ne čujete buku, te će centar Novog Sada biti još bliži i brži. Lokacija pruža....

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, 412.000 €, 100,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2025.,

www.indomio.rs

Na prodaju kuća na Popovici – raj za ljubitelje prirode sa pogledom na ceo Novi Sad!Agencijska šifra 3000365.U ponudi je ušuškana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji na Popovici, nadomak glavnog puta, sa asfaltnim prilazom koji vodi direktno do imanja. Idealna je za sve koji traže....

 
 
 
  Kuća, KAMENICA, 412.000 €, 100,00 m2 cca 4120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 3000365.U ponudi je ušuškana porodična kuća na izuzetnoj lokaciji na Popovici, nadomak glavnog puta, sa asfaltnim prilazom koji vodi direktno do imanja. Idealna je za sve koji traže mir i privatnost, ali ne žele da se odreknu dobre povezanosti sa gradom.Plac površine....

 
 
 
  Poslovni prostor, IRIG, 412.000 €, 97,00 m2 cca 4250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.indomio.rs

- centralni deo Vrdnika, 1.8km od hotela "Termal" - kompletno i kvalitetno opremljen restoran - prostrana kuhinja - 97m2, uknjižen 1/1, bez tereta - nova i moderna zgrada sa svojom recepcijom - u izgradnji spa i teretana odmah pored zgrade - bazen u dvorištu zgrade PDV i....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 435)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>