• GoHome Professional
do 130 m2 što manji novogradnja Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 što manji novogradnja Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 što manji novogradnja Najnovije

  • Za upit "do 130 m2 što manji novogradnja najnovije" pronađeno 68 nekretnina - prosečna cena 2.981 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • useljiv
    • potkrovlje
    • pogodan
    • klima
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na samo par minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace. U mirnoj ulici u prizemlju stambenog objekta sa fasadom od fasadne cigle. Sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje ta peć norveški radijatori i klima. Visina plafona 2.8 . Zaseban ulaz u stan. Ispred ulaza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.100 €, 26,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja u mirnom delu Zemuna. Izuzetno kvalitetna zgrada. Parking mesto u garaži se dobija uz stan. Lift koji ide u garažu. Svaki stan dobija ostavu u dvorištu. Lokacija blizu Zemunskih kapija. Cena je izražena bez PDV-a. Završetak radova, oktobar 2026. godine. Pouzdan investitor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 26,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo mali renoviran jednoiposoban stan na pešačkoj udaljenosti od KBC Dragiše Mišovića i Sokobanjske. Idealan za "stan na dan", kao investicijal. Stan se nalazi u polusuterenu i ima normalnu visinu prozora. Istočno orjentisan i svetao. U ovom trenutku isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 88.150 €, 32,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Jednosoban stan 32 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude odličan, uknjižen, svetao, kao nov, stan u zgradi iz 2015. godine. Vlasnik koristi ograđeno, zaključano dvorište od 40m2. Stan je orijentisan jugozapadno, te je topao i okupan suncem veći deo dana. Prodaje se namešten i opremljen, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 37,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji i u blizini svih neophodnih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju manje, jednospratne kuće sa ukupno dva stana, pri čemu svaki stan ima zaseban ulaz. Nekretnina poseduje pripadajuće....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 229.000 €, 40,00 m2 cca 5730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi imamo fantastičan salonski 2.0 stan u jednoj od najlepših ulica Vračara-Nikolaja Krasnova! Stan se nalazi u lepo održavanoj salonskoj zgradi. Na prvom je spratu Potpuno je renoviran sa funkcionalnim rasporedom i iskorišćenim kvadratima rasporedom, 40 m2. Raspored: ulazni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 132.300 €, 41,00 m2 cca 3230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.800 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA DVOSOBNOG STANA Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.000 €, 42,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Jugovićevo. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 133.000 €, 43,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Pozicioniran na 21 spratu od ukupno 22, fantastičan pogled. Zgrada ima 3 lifta. Uknjižen, potpuno uredna dokumentacija, isključivo gotovinska kupovina. 43m2 uknjižene korisne površine, plus terasa 30tak m2. Jednostran, tih, veoma svetao. Izvorno je jednosoban, delimično renoviran....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i odmah useljiv dvosoban stan u koji možete da unesete samo lične stvari i odmah počnete da živite. Nalazi se u modernom i veoma traženom kompleksu Sunnyville. Prodaje se kompletno savremeno opremljen sa nameštajem, tehnikom, kuhinjskim aparatima i....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i kompletnno uređen dvosoban stan površine 45m2 u novogradnji na Bagljašu. Stan se nalazi na idealnom II spratu zgrade sa liftom i sastoji se ulaza, dnevne sobe sa kuhinjom i trpazarijom koja ima izlaz na terasu, odvejene spavaće sobe i kupatila. Grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se prazan, odmah useljiv dvoiposoban stan. Zgrada je iz 2011 god., sa liftom. Odličan raspored, ima dve spavaće sobe, kuhinju i trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu, vrlo svetao. U blizini se nalazi pijaca, škola, vrtić, gradski prevoz .0312 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 154.600 €, 48,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 199.800 €, 50,00 m2 cca 4000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 54m2, terasa 4 m2, lift, TA, ostava, podrum, VPR/V, lift, telefon, internet, kablovska TV, interfon. Uknjiženo 50m2 Lokacija stana je iznad Požeške ulice, u mirnom, parkovskom okruženju, a u blizini su veće prodavnice, apoteka, vrtić, škola, stajalište gradskog javnog prevoza.....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 139.900 €, 52,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U Zemunu, u popularnoj ulici Cara Dušana, u blizini Zemunskih kapija, nalazi se ovaj dvosoban stan za prodaju. Smešten je na prvom spratu uredne i održavane zgrade, na kojoj je urađena termoizolaciona fasada. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze, kafići, restorani,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 193.000 €, 52,00 m2 cca 3710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao i funkcionalan trosoban stan na odličnoj lokaciji na Konjarniku, smešten u urednoj i dobro održavanoj zgradi. Stan je renoviran pre nekoliko godina i pažljivo održavan, što ga čini idealnim kako za porodičan život, tako i kao investiciju. Funkcionalnog je rasporeda....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 188.500 €, 52,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan dvosoban stan u novogradnji u okviru projekta Sunnyville, Blok 6, površine 52m². Stan se nalazi na prvom spratu zgrade sa liftom i idealan je za udoban porodični život ili investiciju. Funkcionalnog rasporeda, stan odiše prirodnom svetlošću i pruža odličan osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.500 €, 53,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 170.000 €, 53,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Odličan stan na sjajnoj lokaciji. - Mirijevo, kod stare crkve Svetog proroka Ilije. - Naselje iz kojeg se brzo stiže do značajnih saobraćajnica. - Veliki broj parking mesta oko zgrade. - Stan odličnog rasporeda. - Zbog toga što je u prizemlju, posebno je zgodan za starije ljude.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 235.000 €, 53,00 m2 cca 4430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Vračar prodaja stana u odličnoj zgradi sa liftom i urednim ulazom u zgradu. Stan je kompletno sredjen. Vrlo svetao i prostran. Od prostorija ima predsoblje, dve sobe, kuhinju. Centralno grejanje . Postavljena nova PVC stolarija spoljna. Potpuno renoviran 2023. godine. Neposredna blizina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Stan u novogradnji, odlično pozicioniran, na pešačkoj udaljenosti od Ada Mall-a, Ade Ciganlije, Opštine Čukarica Odlična povezanost gradskim prevozom sa svim delovima grada. Pažljivo birani materijali izgradnje, uredna dokumentacija, useljenje planirano u Julu 2026. Postoji mogućnost....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.200 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 58,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Novoj Koloniji. Površine 58 m2 u prirodi veća okvirno 100 m2. Komforan dnevni boravak povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Ugradni plakar. Na podovima hrastov parket, laminat, keramika Centralno grejanje na gas i čvrsta gorivaPVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 59,00 m2 cca 2630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, namešten, 2.0, cg, renoviran, 2/6, lift, lođa. Na prodaju renoviran dvosoban stan u mirnom i zelenilom okruženom delu grada, nadomak Košutnjaka. Stan na odličnoj lokaciji idealnoj za porodični život, daleko od gradske buke a sa brzom vezom ka svim delovima grada. Svetao,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 190.000 €, 59,00 m2 cca 3220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 185.000 €, 59,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi porodičan stan na veoma traženoj lokaciji u naselju Kumodraž 2, u okruženju svih sadržaja potrebnih za komforan i kvalitetan život. Stan je dvostrano orijentisan, svetao i sa prelepim pogledom na park, što pruža mir i prijatan ambijent za svakodnevni boravak. Funkcionalnog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 143.000 €, 59,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen 1/1. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina na kredit. - Korisna površina 53 m2. . - Stan izuzetnih karakteristika. - Kompletno renoviran. - Poseduje unutrašnju izolaciju (kamena vuna). - Kvalitetni materijali i oprema. - Bez ikakvih ulaganja. . - Odličan raspored.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 163.400 €, 61,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Mirnom delu naselja Telep Odličan Trosoban stan 61 m2 u IZGRADNJI na TOP LOKACIJI Stan se nalazi na Prvom spratu zgrade, lepee orijentacije Ističemo kvalitetnu ugradnju, hrastovi parketi, italijanske pločice, pvc stolarija, sigurnosna vrata i Lepa Terasa grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 215.000 €, 62,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan stan na izuzetnoj lokaciji na Novom Beogradu, u neposrednoj blizini Fontane, u ulici Pariske komune. Nekretnina se nalazi na 9. spratu uredno održavane zgrade sa liftom, pružajući mir, privatnost i otvoren pogled. Stan se izdvaja odličnom dvostranom orijentacijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Stan karakteriše odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući razvijenoj mreži gradskog prevoza i brzoj saobraćajnoj komunikaciji. U pitanju je potpuno renoviran, izuzetno funkcionalan i veoma svetao dvostrano orijentisan stan, smešten u kvalitetnoj starijoj zgradi. Sastoji....