• GoHome Professional
do 130 m2 što manji najnovije pala cena parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 što manji najnovije pala cena parking - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 što manji najnovije pala cena parking

  • Za upit "do 130 m2 što manji najnovije pala cena parking" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-24%

Promena cene sa 21.000 € na 15.990 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Garaža, BEOGRAD, Staro Sajmište, 15.990 €, 10,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.02.2026 - 21.000 €
13.03.2026 - 15.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Bloku 22, garažno mesto, uknjiženo, površine 10m2. Garažno mesto je sa video nadzorom, kao i portirom, a nalazi se u neposrednoj blizini Sava Centra. Na parking mestu je moguće parkirati dva motora. Parking širine 2m, pogodan je za manja vozila poput punta, smarta, corsu i sl. Iznos....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 49.990 € na 47.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 47.000 €, 14,00 m2 cca 3360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.01.2026 - 49.990 €
27.03.2026 - 47.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Garsonjera, uknjižena kao garaža na 14m2. Kompletno nameštena. Renovirana. Centralno grejanje. Infostan 2000 dinara. Zgrada povučena od ulice. Parking ispred stana. Minimalna agencijska provizija prema opštim uslovima poslovanja Agent: Vladimir Jovanović br. licence 1773 "Art nekretnine"....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 61.800 € na 59.950 € dana 01.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 59.950 €, 16,00 m2 cca 3750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 64.220 €
06.03.2026 - 61.800 €
01.04.2026 - 59.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se potpuno nameštena i odlično održavana garsonjera od 16 m², bez ikakvog dodatnog ulaganja. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade u mirnom delu Bačke ulice, na idealnoj lokaciji kod Novosadskog Sajma. Garsonjera je funkcionalno organizovana, svetla i prijatna, sa otvorenim....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 41.250 € na 39.900 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRAGUJEVAC, 39.900 €, 18,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 41.250 €
10.04.2026 - 39.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se garsonjera površine 18 m². Nalazi se u blizini Dis-a, na šestom spratu zgrade koja ima lift. Ispred zgrade su dostupna parking mesta. Grejanje je centralno. Zgrada je izgrađena 2005. godine i redovno je održavana. U blizini se nalaze marketi, obdanište i dve škole. Ovo....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 75.000 € na 70.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 23,00 m2 cca 3040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 75.000 €
27.03.2026 - 70.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan- Novo Naselje, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, Vam predstavlja garsonjeru na Novom Naselju, porodičnom kraju. Nekretnina se nalazi u kvalitetnoj starijoj gradnji sa liftom na četvrtom spratu, redovna etaža. Nalazi se u mirnoj ulici okruženoj zelenilom, pogled je....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 88.500 € na 87.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, 87.000 €, 24,00 m2 cca 3630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.02.2026 - 88.500 €
27.02.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na prodaju-Nova Detelinara, Novi Sad Agencija Gold nekretnine, predstavlja garsonjeru stan na prodaju Nova Detelinara, Novi Sad, udaljen svega 3 minuta hoda od Bulevara Evrope. Garsonjera se nalazi na 4. spratu zgrade sa liftom. Prodaje se namešten. Parking za stanare je u dvoristu....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 82.500 € na 80.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Sajam, 80.000 €, 24,00 m2 cca 3330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 82.500 €
15.05.2026 - 80.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka - 1102146 - CENA 80.000 + 3% provizije Garsonjera u blizini Bulevara i Sajma. Sastoji se iz sobe, odvojene kuhinje i kupatila. Grejanje je centralno gradsko. Stan se nalazi na izuzetno traženoj lokaciji. Pogodan je za život, ali i za izdavanje. Prodaje se sa nameštajem....

 
 
 
 
-14%

Promena cene sa 40.500 € na 35.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 35.000 €, 25,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.10.2025 - 38.000 €
02.11.2025 - 40.500 €
01.05.2026 - 35.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.10.2025.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na odličnoj lokaciji u centru naselja. Kompletna infrastruktura, škola, obdanište, pijaca, maxi i gradski prevoz. Na 100m od stana. Ispred zgrade parking. Vredi pogledati. Uknjižen 1/1. Prostorije: predsoblje, kuhinja, dnevna soba, trpezarija, kupatilo. Posrednička....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 120.000 € na 107.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.01.2026 - 120.000 €
27.02.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.01.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 101764, II/VIII, klima, lift, francuski balkon, telefon, uknjižen, renoviran, parking. Izuzetno lokacijski pozicionirana garsonjera, u zgradi kvalitetne gradnje, preko puta parka Šumice. Sastoji se od hodnika, kupatila i sobe sa kuhinjom.Odlična prilika za investiranje,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 109.000 € na 107.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 107.000 €, 25,00 m2 cca 4280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 109.000 €
22.05.2026 - 107.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Voždovac-Ljermontova 0.5, 25m2, 2/8, CG, interfon, parking Prostorije: hodnik, višenamenska soba, kupatilo Izuzetno funkcionalna i svetla garsonjera, u kvalitetnom stambenom objektu smeštenom u parkovskom okruženju. Stan je očuvan, u izvornom stanju, izuzev kupatila koje je renovirano....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 130 m2 što manji pala cena parking (1281)
  • do 130 m2 što manji najnovije parking (2)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>