• GoHome Professional
do 130 m2 što jeftiniji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 130 m2 što jeftiniji Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 130 m2 što jeftiniji Najnovije

  • Za upit "do 130 m2 što jeftiniji najnovije" pronađeno 147 nekretnina - prosečna cena 2.942 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 120 m2 (malo manji)
    • 140 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • lift
    • 1.sprat
    • 3.sprat
    • namešten
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BAČKA PALANKA, 29.200 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća sa baštom u Mužlji, Površine 80 m2, u prirodi je veća. Plac površine1266 m2. Kuća se sastoji od četiri sobe i dva kupatila. Postoje tri ulaza u kuću, tako da se vrlo lako može podeliti u dve ili tri stambene jedinice. Drvena spoljna stolarija, na podovima keramika, parketGrejanje....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 130 m2 što jeftiniji najnovije'
79.900 €
  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 48.000 €, 63,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosobna kuća-stan površine 63 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Lesnina. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Po podovima postavljen laminat i keramika, demit fasada, stolarija PVC sa roletnama, grejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo odličan poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji, na Vidikovcu Površine je 81m2 , a sastoji se od centralne prostorije, tri odvojene prostorije, kuhinje i toaleta Bez dodatnih sređivanja Grejanje je etažno, na pelet Dobro je pozicioniran sa okolinom, dobra infrastruktura....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Jurija Gagarina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

-PORODIČNA KUĆA U DUMBOVU 40 m2 NA LEPOM VELIKOM PLACU OD 1568 m2 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 103.000 € 50 m 2 3 Beočin-Porodična kuća 50 m2 na Visinskom Velikom Placu 4237 m2 u zelenoj Oazi-065/385 8880 Kuća - Beočin, Okolina 103.000....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 63.000 €, 51,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan Naselje Brigadira Ristića. Površine 51 m2. Stan se nalazi na trećem spratu, zgrada bez lifta. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Na podovima parket, keramika Centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima Klima uređaj Odlična lokacija....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo magacinski prostor na izuzetnoj lokaciji, na Vidikovcu Površine je 93 m2 , a sastoji se od centralne prostorije, jedne odvojene prostorije i toaleta Bez dodatnih sređivanja Grejanje je etažno, na pelet Dobro je pozicioniran sa okolinom, dobra infrastruktura objekta,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 69.050 €, 23,00 m2 cca 3000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem renoviran stan od 23m2 u naselju Salajka u blizini Centra. Zgrada se nalazi u mirnom delu ulice, izgrađena 2022. godine. Ispred zgrade ima parking za stanare koji je uvek slobodan i samo za stanare zgrade. Stan ide sa svim nameštajem. Ima i malu ostavu, grejanje u stanu je....

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 70.000 €, 61,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u naselju Ritopek, opština Grocka. Površine je 61m2. Sastoji se od prizemlja i tavanskog prostora. U prizemlju se nalazi centralna prostorija, odvojena spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Tavanski prostor se može dodatno urediti. Trenutno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan stan na Adicama – 32 m² + 5 m² terasa Na prodaju je potpuno namešten stan u urbanom delu Adica, u ulici Sime Milutinovića Sarajlije. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, sa dvorišne strane, što pruža osećaj kao da živite u kući – mirno, praktično i udobno • Površina:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se prazan, odmah useljiv dvoiposoban stan. Zgrada je iz 2011 god., sa liftom. Odličan raspored, ima dve spavaće sobe, kuhinju i trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu, vrlo svetao. U blizini se nalazi pijaca, škola, vrtić, gradski prevoz .0312 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi stan u naselju Borča centar 1 odlična lokacija ukupne površine 45 m2. Odlična lokacija. Priključak na kanalizacionu i vodovodnu mrežu i poseduje elektro prikljucak.Podrum,Opremljen kompletno sa nameštajem. U procesu ozakonjenja. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjiženu, renoviranu garsonjeru koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, nove zgrade Hitne pomoći, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Uknjižen, za renoviranje. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru dokumentacije, - izradu....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 58,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Novoj Koloniji. Površine 58 m2 u prirodi veća okvirno 100 m2. Komforan dnevni boravak povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Ugradni plakar. Na podovima hrastov parket, laminat, keramika Centralno grejanje na gas i čvrsta gorivaPVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 84.100 €, 26,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novogradnja u mirnom delu Zemuna. Izuzetno kvalitetna zgrada. Parking mesto u garaži se dobija uz stan. Lift koji ide u garažu. Svaki stan dobija ostavu u dvorištu. Lokacija blizu Zemunskih kapija. Cena je izražena bez PDV-a. Završetak radova, oktobar 2026. godine. Pouzdan investitor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 85.000 €, 98,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem u Mužlji. U prizemlju nalazi se dnevni boravak, kuhinja, dve sobe i kupatilo. U potrkovlju jedna soba i veliki prostor koji se može pretvoriti u spavaću sobu. Grejanje na gas - plinske peći Na podovima parket, keramika Drvena spoljna stolarijaKuća je površine....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 87.000 €, 26,00 m2 cca 3350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo mali renoviran jednoiposoban stan na pešačkoj udaljenosti od KBC Dragiše Mišovića i Sokobanjske. Idealan za "stan na dan", kao investicijal. Stan se nalazi u polusuterenu i ima normalnu visinu prozora. Istočno orjentisan i svetao. U ovom trenutku isključivo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 88.150 €, 32,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Jednosoban stan 32 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu zgrade, dvorišno je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.486 €, 44,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Subotica, Centar III, na odličnoj lokaciji prodaje se dvosoban stan u izgradnji (sa garažnim mestom), na prvom spratu od ukupno šest u višestambenoj zgradi sa liftom, površine 44.11m². Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Kuća, BANOSTOR, 99.000 €, 100,00 m2 cca 990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Banoštor-Vikend kuća 100 m2 na Placu 1500 m2 u Zelenoj Oazi sa Pogledom na Dunav-065/385 8880 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 199.000 € 100 m 2 5 Fruška Gora-Porodična kuća 100 m2 na osunčanom velikom Placu 11408 m2 na brdu iznad Beočina-065/385....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 103.000 €, 23,00 m2 cca 4480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na samo par minuta od Čuburskog parka i Kalenić pijace. U mirnoj ulici u prizemlju stambenog objekta sa fasadom od fasadne cigle. Sa zasebnim ulazom i pripadajućim dvorištem i ostavom. Grejanje ta peć norveški radijatori i klima. Visina plafona 2.8 . Zaseban ulaz u stan. Ispred ulaza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u niskom prizemlju sa dve odvojene sobe , kuhinjom, i kupatilom. Trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Uknjižen na 47m2. Zaseban ulaz. U istom delu i na istom nivou mogućnost prodaje sličnog stana. Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i kompletnno uređen dvosoban stan površine 45m2 u novogradnji na Bagljašu. Stan se nalazi na idealnom II spratu zgrade sa liftom i sastoji se ulaza, dnevne sobe sa kuhinjom i trpazarijom koja ima izlaz na terasu, odvejene spavaće sobe i kupatila. Grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 108.900 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan na visokom prizemlju dvospratne novije zgrade na dobroj lokaciji. U blizini autoput i železnička stanica Zemun. Stan je sunčan i veoma svetao. Orjentisan suprotno od ulice. Kuhinja odvojena od dnevno trpezariskog dela. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 110.500 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo odličan lokal, na izuzetnoj lokaciji, na Vidikovcu Površine je 85m2 , koncipiran je kao "open space", a sastoji se od ulaznog dela (vrlo pogodno za izložbeni deo), centralne prostorije, kuhinje i toaleta Bez dodatnih sređivanja Lokal je odmah do ulice Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Odličan stan bez ulaganja u zgradi staroj oko 10 godina i po strukturi dvosoban (odvojena spavaća soba u skladu sa projektom zgrade). Svetao, bez vlage, prodaje se namešten. U mirnom okruženju u blizini crkve. Pored stana koristi pripadajuću ostavu i deo uređenog zemljišnog prostora....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 115.000 €, 35,00 m2 cca 3290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude odličan, uknjižen, svetao, kao nov, stan u zgradi iz 2015. godine. Vlasnik koristi ograđeno, zaključano dvorište od 40m2. Stan je orijentisan jugozapadno, te je topao i okupan suncem veći deo dana. Prodaje se namešten i opremljen, što budućem vlasniku....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 117.000 €, 37,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan smešten u mirnoj ulici u neposrednoj blizini Vojvode Stepe, na odličnoj lokaciji i u blizini svih neophodnih sadržaja. Stan se nalazi u prizemlju manje, jednospratne kuće sa ukupno dva stana, pri čemu svaki stan ima zaseban ulaz. Nekretnina poseduje pripadajuće....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 117.420 €, 33,00 m2 cca 3560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Namešten jednoiposoban stan 38m2 na 3. Spratu(ne i poslednji) u centru Novog Sada, pešačka zona, Zmaj Jovina, lift, sve novo.Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Prilagodjen osobama sa posebnim potrebama, Klima.Cena 117420, pozovite 069788803 Oglas za: Prodaju....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 42,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan na dobroj lokaciji u Mirijevu. Zgrada dobro održavana,nema lift. Strukturu stana čini dnevni boravak sa kuhinjsko trpezarijskim delom,spavaća soba,kupatilo i terasa. Mesečni troškovi niski,grejanje je etažno na struju. Mikrolokacija odlična,blizina osnovne škole,vrtića,pijace,Doma....

 
 
 

Ustanovili ste grešku?