• GoHome Professional
do 120 m2 do 2000 eura/m2 pogodan zadnjih 7 dana š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 120 m2 do 2000 eura/m2 pogodan zadnjih 7 dana š - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120 m2 do 2000 eura/m2 pogodan zadnjih 7 dana što jeftiniji klima porasla cena

  • Za upit "do 120 m2 do 2000 eura/m2 pogodan zadnjih 7 dana što jeftiniji klima porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1900 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2100 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+9%

Promena cene sa 82.900 € na 90.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 90.000 €, 41,00 m2 cca 2200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 82.900 €
20.05.2026 - 90.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne gradnje....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 81.700 € na 90.300 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 90.300 €, 43,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 77.400 €
19.04.2026 - 81.700 €
20.05.2026 - 90.300 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 43m2,IV sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.840 € na 97.440 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 97.440 €, 46,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 85.840 €
20.05.2026 - 97.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 46,40m2, I sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Orijentisan je ka severoistoku. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 85.750 € na 98.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Donja Vrežina, 98.000 €, 49,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 85.750 €
22.05.2026 - 98.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se kvalitetno građena stambena zgrada u mirnom delu grada, u naselju Donja Vrežina. Osnovne karakteristike objekta su Spratnost: Po + P + 3. Ukupno 9 stanova. Kvadrature stanova su od 24m2 do 50.70m2. Funkcionalan raspored stanova. Odlična osvetljenost i orijentacija. Lokacija....

 
 
 
 
+43%

Promena cene sa 70.000 € na 100.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 100.000 €, 100,00 m2 cca 1000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.04.2026 - 70.000 €
22.05.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.06.2024.,

www.indomio.rs

Šifra: K706 Na prodaju nova vikendica površine 100 m², smeštena na prostranom placu od 14 ari, u mirnom delu sela Vlaška, na svega 50 km od Beograda. Ova nekretnina predstavlja odličan izbor za porodičan život, vikendicu ili miran život u prirodi, uz veoma dobru povezanost sa gradom.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 108.560 € na 117.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, 117.900 €, 54,00 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 108.560 €
20.05.2026 - 117.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stanova Novi Sad – Petrovaradin, u mirnom i razvijenom delu grada, idealnom za porodičan život ili investiciju. Slobodno parking mesto ispred zgrade U ponudi su povoljni jednosobni (1.5) i dvosobni (2.0) stanovi Ova novogradnja u Petrovaradinu nudi spoj odlične lokacije, kvalitetne....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 112.100 € na 123.900 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 123.900 €, 59,00 m2 cca 2100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 106.200 €
19.04.2026 - 112.100 €
20.05.2026 - 123.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 59m2,na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 126.350 € na 139.650 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 139.650 €, 66,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 119.700 €
19.04.2026 - 126.350 €
20.05.2026 - 139.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

a prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, ukupne površine 66,5m2,na prizemlju. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila. Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm, kvalitetna keramika....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 139.080 € na 153.720 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 153.720 €, 73,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 131.760 €
19.04.2026 - 139.080 €
20.05.2026 - 153.720 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na I spratu ukupne površine 73,20m2, na I spratu. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 161.320 € na 165.680 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PADINSKA SKELA, 165.680 €, 87,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 155.220 €
04.03.2026 - 156.960 €
19.04.2026 - 161.320 €
20.05.2026 - 165.680 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u stambenoj zgradi PO+PR+P4, na II spratu ukupne površine 87,20m2, II sprat. Stan se sastoji od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, kupatila i terase.Stambeni objekat će biti izgrađen po standardima ,izolacija od kamene vune d-10 cm,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 120 m2 do 2000 eura/m2 zadnjih 7 dana što jeftiniji klima porasla cena (26)
  • do 120 m2 do 2000 eura/m2 pogodan zadnjih 7 dana što jeftiniji porasla cena (2)
  • do 120 m2 do 2000 eura/m2 pogodan zadnjih 7 dana što jeftiniji klima (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>