• GoHome Professional
do 120 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 120 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 120 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana" pronađeno 618 nekretnina - prosečna cena 1.318 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 1600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 1700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 140000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ĆUPRIJA, 59.740 €, 45,00 m2 cca 1330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi su stanovi u izgradnji na izuzetnoj lokaciji u samom centru grada, u Glavnoj ulici. Projekat realizuje pouzdan i renomiran investitor sa prepoznatljivim kvalitetom gradnje i pažljivo osmišljenim konceptom modernog stanovanja. Objekat se izdvaja modernom arhitekturom, kvalitetnim....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 60.000 €, 132,00 m2 cca 460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Retka prilika – Plac sa nedovršenom kućom u mirnom delu naselja Babe, nadomak Kosmaja (Sopot) Na prodaju plac površine 10 ari u prelepom i mirnom naselju Babe, opština Sopot. Nekretnina je ušuškana u prirodnom okruženju, u blizini glavnog puta, autobuske linije, ali i nadomak Kosmaja,....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 55.000 €, 132,00 m2 cca 420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo atraktivan plac sa prelepim otvorenim pogledom, površine 10 ari na Kosmaju u naselju Dučina. Plac je uređen i spreman za izgradnju porodične kuće sa bazenom. .

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 120 m2 do 1700 eura/m2 što veći zadnjih 14 dana'
85.500 €
195.000 €
90.000 €
  Kuća, ZRENJANIN, 140.000 €, 131,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Mala Amerika - dvosobna salonska kuća površine 131m2 sa suvim ulazom + dvosoban stan + velika radionica i ostava na placu površine 3 ara. Renovirana, nove instalacije vode i struje, centralno grejanje na gas i čvrsto gorivo, trofazna struja, kanalizacija, uknjižena. Nije moguća kupovina....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 200.850 €, 130,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Sremska Kamenica, Tatarsko brdo, prodaje se stan na fantastičnoj lokaciji, mirnoj i lepo uređenoj za život! Nalazi se u polusuterenu manje stambene zgrade, ali je vrlo lepo osvetljen i ima veliku terasu koja mu pruža dnevno svetlo. Stan je komotan, porodičan, uknjižen na 130m2,, ima....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 125.000 €, 130,00 m2 cca 960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Pored auto puta i Palićkog jezera prodaje se salaš sa hektar poljoprivrednog zemljišta . Njiva se prostire do kanala Tisa -Palić gde je lepa čista voda, ima mogućnosti kupanja i plivanja . Kuća je od čvrstog materijala , ima betonski temelj i građena je 1983.godine . Oko kuće se nalaze....

 
 
 
  Kuća, DOLJEVAC, 39.900 €, 130,00 m2 cca 310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Kuća u Malošištu kod Niša, na placu povrsine od 6 ari, iza kuce jos 15 ari placa koji izlazi na Juznu Moravu, kuća povrsine 130 m2, spratnosti P+1, neposredna blizina akva parka Doljevac Gadjevinska i upotrebna dozvola za kucu. Kuca sa odlicnim rasporedom na prizemlju je 2.5 sobna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Medaković II - Rastka Petrovića 5. 0, 129m2 (dve terase 10m2), EG i mermoterm ploče, 1+2/2, telefon, interfon U ponudi je funkcionalan dupleks ukupne površine 129m2, dvostrano orijentisan, smešten u mirnoj ulici. Prvi nivo sastoji se od dnevnog boravka, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 129,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kanalizacija Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjizen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosecna, parking, dvoriste/basta, tavan, ostava, cela. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 165.000 €, 128,00 m2 cca 1290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132222, 10a, 1, struja, klima, terasa(2), uknjižen, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada prosečna, parking, dvorište/bašta, tavan, ostava, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog....

 
 
 
  Kuća, SOPOT, 137.000 €, 128,00 m2 cca 1070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Sopot, Ralja-128m2, CG (na pelet) Prodaje se jako lepa porodična kuća u mirnom delu naselja veoma blizu centra. Kuća je dvospratna, prostrana i potpuno renovirana (novi krov, nove vodovodne cevi, nova septička jama, PVC sa komarnicima i roletnama) debelih zidova od 50cm. Priključena....

 
 
 
  Kuća, KARAĐORĐEVO, 110.000 €, 128,00 m2 cca 860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se plac površine 19,65 ari na kome su smeštena dva teniska terena sa površinama od po 261m2. Na samom placu postoji i stambeno poslovni objekat namenjen za različite namene, Na placu postoji bušotina sa dubinskom vodom. Svi objekti su legalizovani sa udelom 1/1. Sam plac je....

 
 
 
  Kuća, KOVILJ, 108.150 €, 128,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljano vam prizemna kuću stare gradnje površine 128 m², i pomoćnim objektima od 85 m², što čini ukupno 213 m² uknjiženog stambenog i pratećeg prostora, sve se nalazi na građevinskoj parceli pravilnog pravougaonog oblika površine 21.6 ari, u Kovilju, nadomak Novog Sada. Plac....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 79.000 €, 128,00 m2 cca 620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.indomio.rs

Subotica – Bajnat, prodaje se samostalna prizemna kuća površine 127kvm na placu veličine 344kvm. Kuća je građena od mešanog materijala, u dobrom stanju nema vlage i vredno ulaganja. Komplet krov je adaptiran sa novim letvama i zaštitnom folijom. U svom sastavu poseduje: veliko predsoblje-....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 185.000 €, 127,00 m2 cca 1460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Porečka Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 160.000 €, 127,00 m2 cca 1260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju prelepa kuća u Somboru, na Selenči, u mirnoj ulici, u blizini samoposluge, parka, apoteke, vrtića. -Površina kuće je 127 m2, a površina placa 507 m2. -Kuća poseduje dve odvejene stambene jedinice. U prvoj stambenoj jedinici se nalazi hodnik, kuhinja sa trpezarijom, kupatilo....

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 150.000 €, 127,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazi u centru grada nedaleko od opštine, površine 127 kvm + 33 kvm terase, na četvrtom spratu, grejanje na struju, nema lifta u zgradi. Sastoji se od hodnika, dva kupatila, tri sobe, dnevne sobe sa kuhinjom i dve terase duž celog stana. Stanu je potrebno sređivanje. cena:....

 
 
 
  Kuća, KRUŠEVAC, 80.000 €, 127,00 m2 cca 630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uređeno i funkcionalno domaćinstvo u Jasici, udaljeno svega 4.5 km od centra Kruševca. Nekretnina se nalazi na ravnom i ograđenom placu površine 16.33 ari i predstavlja idealnu priliku za porodičan život, više generacija ili kombinaciju stanovanja i dodatnog prostora. Na....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Centar, 165.000 €, 126,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Retkost na tržištu nekretnina u Zrenjaninu! Spratna kuća u centru grada, u mirnoj ulici. Objekat je zidan od cigle, odnosno cigla i po plus demit fasada.Površine 126 m2. U prizemlju kuće nalazi se komforan dnevni boravak koji je povezan sa trpezarijom i kuhinjom. Jedno kupatilo se....

 
 
 
  Kuća, RIPANJ, 83.450 €, 126,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaja jako lepe sredjene, reovirane kuce, sa dosta pomocnih prostorija,magacina, ostava, pušnice, rostilj, garaza na 11ari placa, bastom, vocnjakom. Prilaz do kuce je asfaltiran i lako dostupan. U blizini je glavna saobracajnica sa vise linija gradskog prevoza. Prateca infrastruktura....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 198.000 €, 124,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U mirnom, tihom kraju , nalazi se ova zgrada i lep , očuvan stan-duplex. U donjem delu se nalazi dnevno kuhinjsko trpezarijski deo sa izlaskom na terasu duž celog stana, spavaća soba i kupatilo, a na gornjem nivou 3 sobe , kupatilo i manja terasa. U zgradi ima malo stambenih objekata,pa....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 147.000 €, 124,00 m2 cca 1190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Dvojna kuća izgrađena od termo blokova i opeke sa spoljašnjom izolacijom -DEMIT fasada 12cm stiropora.Centralni deo kuće čini prostran dnevni boravak koji je povezan sa kuhinjom i trpezarijom,dve spavaće sobe od kojih jedna ima sopstveno kupatilo,dečija soba i drugo kupatilo.Grejanje....

 
 
 
  Kuća, SOMBOR, 87.000 €, 124,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U lepom delu Sombora, u naselju Goge, prodaje se spratna kuća od 124m2 na parceli od 450m2. Kuća je čvrste gradnje i ima tri etaže. U donjem delu, suterenu, se nalazi garaža. Prizemlje je stambeni deo gde je velika zastakljena terasa, hodnik, kuhinja sa trpezarijom i tri odvojene....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 200.000 €, 122,00 m2 cca 1640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo Vam kuću u naselju koje je osmišljeno tako da spoji prirodu i blizinu grada, omogućavajući da povratak u mir i zelenilo nakon napornog dana bude brz i jednostavan. U neposrednoj blizini nalaze se i linije gradskog prevoza, što dodatno olakšava povezanost sa Beogradom.....

 
 
 
  Kuća, ZAKLOPAČA, 125.000 €, 122,00 m2 cca 1030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Na odličnoj lokaciji, nedaleko od kružnog toka između Bolečа i Leštana, prodaje se renovirana kuća okružena zelenilom. Smeštena na placu od 3.8 ari, pruža osećaj mira i idealan je izbor za savremene porodice koje žele da svoj idilični dom pretvore u stvarnost. U suterenu se nalazi....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 205.000 €, 121,00 m2 cca 1690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Porodična kuća sa pomoćnim objektima, majstorskom radionicom i garažom. Uknjižena na 121 m2 u osnovi i sa ukupnom korisnom površinom od 193 m2, kao i pomoćni objekat od 42 m2. Površina placa je 1000 m2 i prilaz sa donje strane je uz Ibarsku magistralu sa uređena 2 parking mesta. Gornji....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju nova kuća prizemlje + potkrovlje u osnovi 8,5 x 8,5 a u prirodi predstavlja dva odvojena trosobna stan sa posebnim ulazima. U dvorištu ima jedan pomoćni objekat U kući je razvedeno grejanje. KUćća nije legalizovana( predat je zahtev za legalizaciju. .

 
 
 
  Stan, KRAGUJEVAC, 200.000 €, 120,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u centru grada, kvadrature 120 m², na prvom spratu, grejanje na gas. Sastoji se od predsoblja, velikog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe, dva kupatila, dve terase i ostave. Stan se prodaje sa nameštajem i tehnikom u viđenom stanju. UKNJIŽEN....

 
 
 
  Kuća, DOBANOVCI, 150.000 €, 120,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U mirnom i porodičnom naselju Bečmen, nalazi se kuća koja može postati vaš dom iz snova. Na prostranom placu od 5,5 ari smeštena je kuća koja pruža sve što je potrebno za komforan i skladan život. Prizemlje, površine 120 m², nudi obilje prostora za svakodnevne aktivnosti i porodična....

 
 
 
  Kuća, SUBOTICA, 149.000 €, 120,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Porodična kuća na odličnoj lokaciji u Malom Radanovcu površine 120m2 smeštena na parcli od 430m2. Sagrađena 2019. sastoji se od dve spavaće sobe od kojih jedna ima svoje kupatilo, velikog dnevnog boravka sa trpezarijim i kuhinjom, špajza i još jednog većeg kupatila. U dvorištu se....

 
 
 
  Kuća, BEOGRAD, Železnik, 149.000 €, 120,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju vertikala kuće površine 120 m², smeštena na placu od 2.7 ari, u mirnom i prijatnom delu Železnika. Nekretnina je po strukturi 6.0 i pruža odlične mogućnosti kako za porodično stanovanje, tako i za adaptaciju prema sopstvenim potrebama. Lokacija je tiha i idealna za miran....

 
 
 
  Kuća, KOVILOVO, 125.000 €, 120,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Kuća u naselju Borča potes Ovčanski put ukupne površine 120 m2 i 4 ara placa. U procesu legalizacije. .

 
 
 
  Kuća, STEPANOVICEVO, 83.000 €, 120,00 m2 cca 690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.05.2026.,

www.indomio.rs

Ako želite više prostora, mira i prirode, a da ste i dalje brzo povezani sa gradom - ova nekretnina je ozbiljna prilika.Na prodaju kompletno adaptirana i uređena kuća u Stepanovićevu, spremna za odmah useljenje, bez dodatnih ulaganja.Struktura nekretnine:60 m2 stambenog prostora60....

 
 
 
  Kuća, APATIN, 72.000 €, 120,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Kuća blizu centra Apatina, odmah useljiva i renovirana, predstavlja odličnu priliku za porodično stanovanje. Nalazi se na mirnoj lokaciji, a ujedno je u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja u gradu. Objekat ima površinu od 120 m² i sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka,....

 
 
 
  Kuća, PANČEVO, 68.000 €, 120,00 m2 cca 570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je jednoetažna porodična kuća površine 120 m², smeštena na placu od 13 ari, u mirnom delu ulice Partizanske u BANATSKOM NOVOM SELU! Vlasnik 1/1, uknjiženo. Kuća se nalazi u izuzetno tihom i porodičnom okruženju, idealnom za život sa decom. Zidovi dvorišta visine 2 metra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 220.000 €, 119,00 m2 cca 1850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Terasa Interfon Rastka Petrovića Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Kuća, NOVI SAD, Futog, 206.000 €, 118,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Renovirana kuća u starom Futogu, na odličnoj lokaciji blizu Dunava.. Podrum Uknjiženo.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 187.200 €, 117,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

LOKAL ZA PRODAJU U SURČINU Površina: 85 m² + terasa 32 m² KLJUČNE KARAKTERISTIKE Unutrašnji prostor: 85 m² – idealan za kancelarije, salone, maloprodaju ili ugostiteljstvo. Prostrana terasa: 32 m² – savršena za dodatne aktivnosti, letnje bašte ili izlaganje proizvoda. Atraktivna lokacija:....

 
 
 
  Kuća, VELIKA MOŠTANICA, 150.000 €, 117,00 m2 cca 1280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Moderan, odlično uređen prostor za uživanje na vodi. Pozicioniran na Makiškoj strani, nedaleko od restorana Kraljičin vagon. Dobar prilaz. Nalazi se na na metalnim pontonima i dodatnim ojačanjima. Grejna površina je 80m. Donji nivo se sastoji od prostranog dnevno boravka povezanog....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 467)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>