• GoHome Professional
do 120 m2 što manji najnovije do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 120 m2 što manji najnovije do 2200 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 120 m2 što manji najnovije do 2200 eura/m2

  • Za upit "do 120 m2 što manji najnovije do 2200 eura/m2" pronađeno 45 nekretnina - prosečna cena 1.700 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 110 m2 (malo manji)
    • 130 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 170000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ZRENJANIN, 45.000 €, 23,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju dvosoban dvoetažni stan površine 23 m2u donjoj etaži + soba u gornjoj etaži na trećem spratu (potkrovlje). renoviran, grejanje i glađenje na klimu, laminat. Režijski troškovi izuzetno mali, idealna nekretnina kako za rentiranje tako i za zivot. Lokaciju odlična. Nije moguća....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Jurija Gagarina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 70.000 €, 32,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan stan na Adicama – 32 m² + 5 m² terasa Na prodaju je potpuno namešten stan u urbanom delu Adica, u ulici Sime Milutinovića Sarajlije. Stan se nalazi na prizemlju zgrade, sa dvorišne strane, što pruža osećaj kao da živite u kući – mirno, praktično i udobno • Površina:....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 120 m2 što manji najnovije do 2200 eura/m2'
139.000 €
135.000 €
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Kuća, BEOČIN, 61.800 €, 40,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

-PORODIČNA KUĆA U DUMBOVU 40 m2 NA LEPOM VELIKOM PLACU OD 1568 m2 021/526 622 021/522 177 065/38-58-888 Slični oglasi Više informacija Kuća 103.000 € 50 m 2 3 Beočin-Porodična kuća 50 m2 na Visinskom Velikom Placu 4237 m2 u zelenoj Oazi-065/385 8880 Kuća - Beočin, Okolina 103.000....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 84.460 €, 41,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Futog, 88.580 €, 43,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u NajLepšem delu Futoga Dvosoban stan 43 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 97.486 €, 44,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Subotica, Centar III, na odličnoj lokaciji prodaje se dvosoban stan u izgradnji (sa garažnim mestom), na prvom spratu od ukupno šest u višestambenoj zgradi sa liftom, površine 44.11m². Stan se sastoji od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, kupatila, spavaće sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 78.000 €, 45,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi stan u naselju Borča centar 1 odlična lokacija ukupne površine 45 m2. Odlična lokacija. Priključak na kanalizacionu i vodovodnu mrežu i poseduje elektro prikljucak.Podrum,Opremljen kompletno sa nameštajem. U procesu ozakonjenja. Oglas za: Prodaju Grejanje: ta Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 105.000 €, 45,00 m2 cca 2330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se moderan i kompletnno uređen dvosoban stan površine 45m2 u novogradnji na Bagljašu. Stan se nalazi na idealnom II spratu zgrade sa liftom i sastoji se ulaza, dnevne sobe sa kuhinjom i trpazarijom koja ima izlaz na terasu, odvejene spavaće sobe i kupatila. Grejanje na toplotne....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 105.000 €, 47,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se stan u niskom prizemlju sa dve odvojene sobe , kuhinjom, i kupatilom. Trenutno funkcioniše kao poslovni prostor. Uknjižen na 47m2. Zaseban ulaz. U istom delu i na istom nivou mogućnost prodaje sličnog stana. Agencijska provizija 2% Oglas za: Prodaju Grejanje: eg Kvadratura:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se prazan, odmah useljiv dvoiposoban stan. Zgrada je iz 2011 god., sa liftom. Odličan raspored, ima dve spavaće sobe, kuhinju i trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu, vrlo svetao. U blizini se nalazi pijaca, škola, vrtić, gradski prevoz .0312 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Rajčinoviće, 114.000 €, 51,00 m2 cca 2240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Odličan nov dvosoban stan u lepoj i mirnoj ulici u širem centru Pančeva. U blizini je saobraćajnica ka Beogradu, stajalište autobusa za Beograd, vrtić, škola, marketi. Nedaleko je i centar grada, kao i kej za šetnju i opuštanje pored reke. Stan ima prelepu terasu sa koje se pruža....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 63.000 €, 51,00 m2 cca 1240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Dvosoban stan Naselje Brigadira Ristića. Površine 51 m2. Stan se nalazi na trećem spratu, zgrada bez lifta. Sastoji se od dve sobe, kuhinje, kupatila i terase. Na podovima parket, keramika Centralno gradsko grejanje sa ugrađenim kalolimetrima Klima uređaj Odlična lokacija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 127.500 €, 56,00 m2 cca 2280 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se lep trosoban stan na I spratu na Podbari. Stan je veoma lepog rasoreda, gde se iz degazmana ide u sobe. poseduje dve terase. Zgrada poseduje biciklanu i podrum. pozvati na telefon; 063-76-07-888. Uknjizen je 1/1,cena 127500e. Oglas za: Prodaju Grejanje: cg Kvadratura: 56....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 134.200 €, 56,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Optimist nekretnine Vam nude novogradnju u Batajnici, useljivu u oktobru 2026. godine. Moderni i funkcionalni stanovi u novogradnji. Stan odiše svetlošću zahvaljujući odličnoj orijentaciji i velikim prozorima, dok kvalitetna gradnja i savremeni materijali pružaju udobnost i dugotrajnost.....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, 80.000 €, 58,00 m2 cca 1380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća u Novoj Koloniji. Površine 58 m2 u prirodi veća okvirno 100 m2. Komforan dnevni boravak povezan je sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe i kupatilo. Ugradni plakar. Na podovima hrastov parket, laminat, keramika Centralno grejanje na gas i čvrsta gorivaPVC....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 144.000 €, 60,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

 
 
 
  Kuća, RITOPEK, 70.000 €, 61,00 m2 cca 1150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U prilici smo da Vam ponudimo kuću u naselju Ritopek, opština Grocka. Površine je 61m2. Sastoji se od prizemlja i tavanskog prostora. U prizemlju se nalazi centralna prostorija, odvojena spavaća soba, kuhinja sa trpezarijom i kupatilo. Tavanski prostor se može dodatno urediti. Trenutno....

 
 
 
  Stan, BAČKA PALANKA, 29.200 €, 62,00 m2 cca 470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Čelaravu stan od 62m2 na trećem spratu sa pripadajućim tavanskim prostorom. Uknjiženo.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 48.000 €, 63,00 m2 cca 760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju trosobna kuća-stan površine 63 m2 na atraktivnoj lokaciji u naselju Lesnina. Sastoji se od hodnika, dnevnog boravka i trpezarije, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe i kupatila. Po podovima postavljen laminat i keramika, demit fasada, stolarija PVC sa roletnama, grejanje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 152.000 €, 64,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Atraktivan dvoiposoban stan u nadogradnji, sređen i pažljivo uređen za udoban i moderan život. Stan odiše svetlošću i prijatnom atmosferom a iz njega se pruža otvoren pogled na Avalu što pruža poseban osećaj mira i privatnosti. Odličan raspored prostorija, maksimalno iskorišćen prostor....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 146.380 €, 68,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Grad, 79.900 €, 70,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Uknjižen, za renoviranje. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom, je tu za Vas vezano za: - razgledanje nepokretnosti na terenu, - vođenje celokupnog kupoprodajnog procesa, - prikupljanje i proveru dokumentacije, - izradu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Delimicno renoviran uknjizen stan sa dve velike spavace sobe,dva mokra cvora,prostran svetao dnevni boravak,zasebna kuhinja sa trpezarijom i lođa.Stan je delimicno renoviran i to zamenjena je kompletno spoljasnja stolarija,urađen parket,urađeno kupatilo i wc.Nekretnina je unjizena....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 72,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 72 m2 na II spratu u novoj stambenoj zgradi sa liftom. Stan se sastoji od hodnika, ostave, toaleta, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom sa izlazom na terasu, dve sobe i kupatila. Po podovima su granitne pločice, visokokvalitetna PVC stolarija sa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 144.200 €, 74,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Trosoban stan na izuzetno atraktivnoj lokaciji u Petrovaradinu. Idealan za udoban i kvalitetan život. Nalazi se u neposrednoj blizini svih važnih sadržaja. Stan je trostrano orijentisan, što obezbeđuje obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Prostrana i svetla dnevna soba povezana....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 77,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetno atkraktivan trosoban stan u novoj zgradi površine 77,47 m2 na I spratu zgrade sa liftom. Stan je potpuno nov i nikada useljavan, svetao, prozračan i odlično raspoređen - čini ga prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, toalet, kupatilo....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 141.625 €, 80,00 m2 cca 1770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodajem prelep porodičan stan u Veterničkoj rampi Namešten može kredit! Stan se nalazi u novoizgrađenoj zgradi na drugom spratu od tri, orijentisan je i na ulicu i na dvorište Zgrada poseduje dvorište u kom se nalazi malo igralište za decu pa je ovaj stan odličan izbor za porodicu,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 40.000 €, 80,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Prizemna kuća sa baštom u Mužlji, Površine 80 m2, u prirodi je veća. Plac površine1266 m2. Kuća se sastoji od četiri sobe i dva kupatila. Postoje tri ulaza u kuću, tako da se vrlo lako može podeliti u dve ili tri stambene jedinice. Drvena spoljna stolarija, na podovima keramika, parketGrejanje....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 52.650 €, 81,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo odličan poslovni prostor na izuzetnoj lokaciji, na Vidikovcu Površine je 81m2 , a sastoji se od centralne prostorije, tri odvojene prostorije, kuhinje i toaleta Bez dodatnih sređivanja Grejanje je etažno, na pelet Dobro je pozicioniran sa okolinom, dobra infrastruktura....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan trosoban stan površine 82m², u kvalitetnoj novogradnji u samom centru grada, odmah useljiv. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i lako adaptibilan u četvorosoban, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže dodatni prostor i dugoročnu udobnost.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 110.500 €, 85,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo odličan lokal, na izuzetnoj lokaciji, na Vidikovcu Površine je 85m2 , koncipiran je kao "open space", a sastoji se od ulaznog dela (vrlo pogodno za izložbeni deo), centralne prostorije, kuhinje i toaleta Bez dodatnih sređivanja Lokal je odmah do ulice Grejanje je etažno,....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Vidikovac, 65.100 €, 93,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo magacinski prostor na izuzetnoj lokaciji, na Vidikovcu Površine je 93 m2 , a sastoji se od centralne prostorije, jedne odvojene prostorije i toaleta Bez dodatnih sređivanja Grejanje je etažno, na pelet Dobro je pozicioniran sa okolinom, dobra infrastruktura objekta,....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 135.000 €, 97,00 m2 cca 1390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Salonski kompletno renoviran stan sa pogledom na Šećeranski park. Površine 97 m2, visoko prizemlje. U prirodi trosoban. Komforan dnevni boravak, velika trpezarija i kuhinja, dve spavaće sobe, kupatilo i posebno toalet i terasa Centralno grejanje na gas Na podovima keramika,....

 
 
 
  Kuća, ZRENJANIN, Mužlja, 85.000 €, 98,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.gsigma.rs

Kuća sa potkrovljem u Mužlji. U prizemlju nalazi se dnevni boravak, kuhinja, dve sobe i kupatilo. U potrkovlju jedna soba i veliki prostor koji se može pretvoriti u spavaću sobu. Grejanje na gas - plinske peći Na podovima parket, keramika Drvena spoljna stolarijaKuća je površine....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 154.845 €, 99,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzan četvorosoban stan u okviru projekta Urban Garden NOVOGRADNJA, u Čerevićkoj ulici u Novom Sadu. Cena stana iznosi 154.845 € + PDV, 99.90m2. Stan odlikuje moderan i funkcionalan raspored, idealan za porodičan život ili komforno stanovanje. Objekat je građen po visokim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 45)

<< <1 2> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni