• GoHome Professional
do 110 m2 do 2200 eura/m2 kablovska pala cena Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 110 m2 do 2200 eura/m2 kablovska pala cena Zadn - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 110 m2 do 2200 eura/m2 kablovska pala cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 110 m2 do 2200 eura/m2 kablovska pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 4 nekretnina - prosečna cena 2.161 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2000 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2300 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 220000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 2, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 110.000 €
13.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju stan u centru naselja Mirijevo, na odličnoj lokaciji u blizini prodavnica, parka, vrtića, škola i autobuskih stanica. Stan se nalazi u suterenu zgrade, ali nije ukopan ni sa jedne strane, što omogućava prijatan boravak. Raspored prostorija čine hodnik, dnevna soba, spavaća....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 170.000 € na 157.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, Žarkovo, 157.000 €, 84,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 170.000 €
15.05.2026 - 157.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Na prodaju funkcionalan stan od 50 m² na drugom spratu kuće, sa odvojenim ulazom – idealan za miran porodični život ili izdavanje. U prizemlju se nalazi garaža (uknjižena na 18 m², stvarno veća), trenutno adaptirana u manji stan, sa mogućnošću korišćenja kao garaža, lokal ili dodatna....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 110 m2 do 2200 eura/m2 kablovska pala cena zadnjih 14 dana'
145.000 €
145.000 €
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-3 (od ukupno 2)

<< <1> >>