• GoHome Professional
do 100 m2 najnovije interfon bazen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 najnovije interfon bazen što skuplji - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 najnovije interfon bazen što skuplji

  • Za upit "do 100 m2 najnovije interfon bazen što skuplji" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 69,00 m2 cca 3620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

3.0, 69m2, terasa, EG, lift, II/IV, telefon, interfon. Građevinska dozvola. Stepina Magnolija – Luksuz, komfor i stil na Voždovcu! ✨ Na prodaju prelep troiposoban stan u modernom kompleksu Stepina Magnolija, koji odiše elegancijom i kvalitetom! Lokacija: Blizina ulice Vojvode Stepe....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 590.000 € na 555.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 555.000 €, 95,00 m2 cca 5840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 590.000 €
10.05.2026 - 555.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan se nalazi na jednoj od najekskluzivnijih lokacija u Novom Beogradu, u Kuli West 65. Prodaje se kompletno opremljen. U okviru kompleksa i kule nalazi se recepcija sa obezbeđenjem od 24/7, što omogućava kontrolisani pristup (ulazak u zgradu moguće pomoću kartice). Stanarima je....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 440.000 € na 450.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 450.000 €, 86,00 m2 cca 5230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 440.000 €
20.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma luksuzan i kvalitetan stambeno-poslovni kompleks Soul 64, na izuzetnoj lokaciji - u blizini luksuznih naselja West 65, A blok, kao i poslovnog centra grada Airport Citxy-ja. U izdradnji su korišćeni prirodni materijali - kamen, terakota, kao i oplemenjeni malter, cementne ploče,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 389.000 €, 87,00 m2 cca 4470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.08.2024.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Crveni krst, Vojislava Ilica, 3.5, 87 m2 sa terasom, IV od VIII spratova, toplotne pumpe, telefon, lift, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, useljiv po dogovoru, izvorno stanje, uknjizen na 87 m2, mogucnost kupovine parking mesta u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 380.000 €, 80,00 m2 cca 4750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Beograd na vodi, Kraljice Drage Obrenovic, 3.0, 80.35 m2 sa terasom, X od XVI spratova, cg, 3 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, uskoro useljiv, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine 2 parking mesta u garazi, novogradnja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 380.000 €, 61,00 m2 cca 6230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.10.2025.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Novi Beograd, Blok 65, Omladinskih brigada, 2.0, 61 m2, bez terase, XIV od XXX spratova, cg, telefon, 2 lifta, interfon, video nadzor, ktv, internet, klima, kamin, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 61 m2, podrum, parking mesto u garazi u ceni....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 371.850 €, 74,00 m2 cca 5030 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 299.000 €, 108,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na dobroj lokaciji, izuzetan stan na trećem spratu u dobro održavanoj zgradi iz 1999.godine sa lepom fasadom, mermernim stepeništem. Stan veoma prostran, funkcionalan, svetao. Poseduje velike sobe, dve kuhinje, dva kupatila, dve terase. Adaptiran je i može da se koristi kao dve stambene....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 272.160 €, 63,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.11.2023.,

www.kvadratnekretnine.com

Kopaonik, centar - Repu 3. 0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 
  Stan, RAŠKA, 272.160 €, 63,00 m2 cca 4320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.11.2023.,

www.indomio.rs

Kopaonik, centar - Repu 3.0, 63m2, 6/6, EG, lift, video nadzor, telefon, interfon, garaža U neposrednoj blizini staze “Malo jezero”, na 200m od centra Kopaonika (“Konaka”), u ponudi je apartman novije gradnje iz 2017. godine, u konačištu “Župa apartmani”. Sastoji od: hodnika, dnevnog....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 interfon bazen što skuplji (124)
  • do 100 m2 najnovije interfon što skuplji (3)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>