• GoHome Professional
do 100 m2 interfon zadnjih 7 dana do 3400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 interfon zadnjih 7 dana do 3400 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 interfon zadnjih 7 dana do 3400 eura/m2 što veći

  • Za upit "do 100 m2 interfon zadnjih 7 dana do 3400 eura/m2 što veći" pronađeno 129 nekretnina - prosečna cena 2.731 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 290000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • 4.sprat
    • za studente
    • prizemlje
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 175.000 €, 50,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se stan u kući površine 50 m² sa garažom od 18 m². Nalazi se na drugom spratu kuće sa ukupno pet stanova, u mirnoj ulici sa svim neophodnim sadržajima. Stan je kompletno renoviran, zamenjene elektroinstalacije, ugrađena kvalitetna Salamander PVC stolarija nemačkog porekla....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 375.000 €, 108,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Zahumska Soba: 3 Godina izgradnje: 2006 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 350.000 €, 106,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najpoželjnijih lokacija u Beogradu – Lekinom brdu, u ponudi je stan u zgradi koja već na prvi pogled ostavlja utisak vrhunske gradnje i sofisticiranog urbanog duha. Objekat je pažljivo projektovan da zadovolji visoke standarde savremenog stanovanja, a pri izgradnji su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100 m2 interfon zadnjih 7 dana do 3400 eura/m2 što veći'
360.000 €
175.000 €
319.000 €
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Durmitorska Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1995 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 160.000 €, 104,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Parking Terasa Interfon Bertranda Rasela Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 357.000 €, 103,00 m2 cca 3470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Svetozara Markovića Sprat: 4 Spratnost: 4 Soba: 3.5 Godina izgradnje: 1932 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Interfon Karađorđeva Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 85.000 €, 100,00 m2 cca 850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.ikatnekretnine.com

U ponudi imamo prelep, trosoban svetao i komforan stan kod Liona u mirnijoj ulici Nalazi se u novijoj kvalitetnoj zgradi sa interfonom i bešumnim liftom Stan je uknjižen na 83m2, plus tri terase površine 17 m2 pristupačne iz svake prostorije Nalazi se na petom spratu Sastoji se od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemunski kej. Kej oslobođenja 4.0 stan, površine 95m2, ćetiri terase, na 9 od 19 spratova. Uknjižen na vlasnika. Trostrano orjentisan, sa pogledom na Dunav. Izuzetno svetao, sa otvorenim pogledom na ceo grad. Izuzetno funkcionalan, dva mokra čvora. Tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, JADRANSKA, 136.000 €, 94,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Jadranska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, JADRANSKA, 136.000 €, 94,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Pančevo, Misa - Jadranska 3. 0, 94m2, tri terase, 1/2, CG/GAS, telefon, interfon U ponudi stan na prvom spratu porodične zgrade, koja se sastoji od suterena, prizemlja, sprata, potkrovlja i tavana, a ima ukupno 5 stanova (bez tavana). Stanovi su etažirani i uknjiženi. Površina placa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 297.600 €, 93,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milana Vukosa Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 249.000 €, 92,00 m2 cca 2710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Kanalizacija Terasa Interfon Banatska Sprat: 2 Spratnost: 2 Soba: 4 Godina izgradnje: 2018 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.230 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Skadarska Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 3. 0, 90m2 (lođa 5m2), 6/9, podno grejanje, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se luksuzan porodični stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, prodavnica, kafića i sa odličnom vezom gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 147.900 €, 87,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 320.000 €, 86,00 m2 cca 3720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Resavska Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 1938 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 275.000 €, 85,00 m2 cca 3240 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Odličan, svetao, dvostrano orijentisan stan (jug-zapad). Bez buke, gleda na dvorište. U izvornom stanju. Lep raspored, nema prolaznih soba, sve funkcioniše iz hodnika. Dnevna soba sa izlazom na lođu, kuhinja sa izlazom na drugu lođu, kupatilo u spavaćem bloku, gostinski toalet u produžetku.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Cerak vinogradi - U jednom od najlepših naselja u Beogradu prodaje se četvorosobn stan. U dobroj zgradi lepo održavanoj sa liftom, interfonom i video nadzorom. Zgrada od žute fasadne cigle u mirnoj ulici. Naselje ima puno zelenila i parkova za decu. Prodaje se konforan porodični stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lion, 200.000 €, 84,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju prijatan i lepo sređen penthaus na Zvezdari, smešten u mirnoj i uvučenoj ulici Ante Bogičevića, nadomak Bulevara, Dimitrija Tucovića. U neposrednoj blizini nalaze se Zvezdarska šuma, VI beogradska gimnazija, Geodetska škola i Zvezdara teatar, što ovu lokaciju čini izuzetno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 252.500 €, 83,00 m2 cca 3040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan sa mogucnoscu koriscenja jos 30 kvadrata tavanskog prostora. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja Cerak Vinogradi, u jednoj od traženijih lokacija u odlično održavanoj zgradi sa liftom,interfonom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 259.900 €, 81,00 m2 cca 3210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Dragiše Brašovana Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1983 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 280.000 €, 79,00 m2 cca 3540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Interfon Podrum Bulevar despota Stefana Sprat: 2 Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stari grad, centar - Bulevar despota Stefana 3. 0, 79m2, 2/4, TA, interfon, podrum Salonski stan sa ogromnim potencijalom u srcu Starog grada – kod Skadarlije U jednom od najautentičnijih i najtraženijih delova centra Beograda, na uglu Bulevara despota Stefana i Džordža Vašingtona,....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Vršačka Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banjica, 230.000 €, 77,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 77m2 (lođa), 8/12, dva lifta, CG, podrum, interfon, internet, ktv Paunova ulica proteže se između Crnotravske i Bulevara oslobođenja, zauzimajući centralni deo Banjice. Miran i porodičan kraj grada na opštini Voždovac, sa puno zelenih površina, opskrbljen je svakom uslužnom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Mije Kovečevića Sprat: 8 Spratnost: 17 Soba: 3 Godina izgradnje: 1963 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Bogoslovija, 199.900 €, 77,00 m2 cca 2600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Palilula, Bogoslovija - Mije Kovačevića 3.0, 77m2 (terasa 4.80m2), dva francuska balkona, 8/17, CG, dva lifta, interfon, parking U ponudi trosoban stan u izvornom stanju u soliteru, koji je jedan od simbola grada Beograda, smešten na raskršću puteva kod Bogoslovskog fakulteta. Nalazi....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 212.180 €, 76,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo na Novom Naselju Uknjižen Trosoban stan 76 m2 na Top-Top Lokaciji... Lift Uknjiženo Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 145.000 €, 76,00 m2 cca 1910 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Prištinska Sprat: 1 Spratnost: 2 Soba: 3 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 61, 232.500 €, 75,00 m2 cca 3100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se izuzetno funkcionalan i svetao stan u ulici Dr Ivana Ribara, na jednoj od najtraženijih lokacija u blokovima. Zgrada i ulaz su dobro održavani, poseduje 3 lifta,od kojih je jedan teretni, interfon. Stan dvoiposoban po strukturi, ali zahvaljujući dobrom rasporedu, trpezarija....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Kanalizacija Terasa Interfon Dragoslava Srejovića Sprat: 2 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2010 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 250.000 €, 73,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaja stana Galenika | 73m² | renoviran, kompletno namešten, lift, lođa, pogled na park Retko u ponudi – kompletno opremljen i useljiv 2.5 stan od 73m² u jednom od najtraženijih delova Galenike! Prodaje se izuzetno funkcionalan, svetao i kvalitetno renoviran stan na 3. spratu od....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković 3, 182.500 €, 73,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo stan u naselju Medaković 3, opština Zvezdara. Stan je vrlo komforne površine od 73m2. Nalazi se na visokom prizemlju ali nivoa prvog sprata, stambene zgrade od sedam spratova. Zgrada je starije gradnje ali redovno održavana i sa liftom. Po strukturi je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 249.000 €, 72,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Centar, Brankova, 2.5, 72 m2 sa terasom i balkonom, I od V spratova, cg, lift, interfon, odmah useljiv, izvorno stanje, uknjizen, salonac, starogradnja. Komforan dvoiposoban stan, dvostrano orijentisan. Svetao, okrenut prema dvoristu. Visina....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 130)

<< <1 2 3 4> >>