• GoHome Professional
do 100 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći novogr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći novogradnja Zadnjih 7 dana

  • Za upit "do 100 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći novogradnja zadnjih 7 dana" pronađeno 43 nekretnina - prosečna cena 2.663 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 280000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 360.000 €, 104,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prelepa, svetla i funcionalna nekretnina sa jako dobro iskoriscenim rasporedom idealna kako za poslovni prostor ,poput ordinacije ili slicno,tako i za konforno i kvalitetno stanovanje veće porodice. Kompletno LUX renoviran najsavremenijim materijalima: alu stolarija, centralna klima,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.230 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100 m2 interfon do 3400 eura/m2 što veći novogradnja zadnjih 7 dana'
243.000 €
200.000 €
147.900 €
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 239.990 €, 87,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Veliki Četvorosoban stan 87 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Sedmom spratu zgrade, dvorišne je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Cerak vinogradi - U jednom od najlepših naselja u Beogradu prodaje se četvorosobn stan. U dobroj zgradi lepo održavanoj sa liftom, interfonom i video nadzorom. Zgrada od žute fasadne cigle u mirnoj ulici. Naselje ima puno zelenila i parkova za decu. Prodaje se konforan porodični stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 70m2, terasa, CG, lift, podrum, I/VI, telefon, interfon, parking. Uknjiženo 70m2 građevinske površine, 63m2 korisne površine. Lep, svetao stan na odličnoj lokaciji. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka, kuhinje , trpezarije, kupatila i toaleta, terase sa prelepim pogledom.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 243.000 €, 69,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Banovo brdo - Karpoševa 3. 0, 69m2 (terasa 4m2), 3/4, EG-podno grejanje, lift, interfon Odličan trosoban stan u kvalitetnoj novogradnji na izuzetnoj lokaciji, u blizini Ada mall-a, Ade Ciganlije, hipodroma, Košutnjaka, škole, vrtića Prostorije: ulazni hodnik, veliki dnevni-trpezarijski-kuhinjski....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 221.100 €, 68,00 m2 cca 3250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 67m² – garaža – blizina Hrama U mirnom i prestižnom delu Lekinog brda, u neposrednoj blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat visokog kvaliteta. Lokacija pruža odličnu povezanost sa svim delovima grada – u neposrednoj....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 146.380 €, 68,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lep Četvorosoban stan 68 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 228.000 €, 66,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

3.0, 66m2, EG, VPR/V, telefonm, interfon. Uknjiženo 66m2. Stan na odličnoj lokaciji, odlična komunikacija sa javnim gradskim prevozom. Blizina Crvenog Krsta i svim trolejbusima kao Bulevar Kralja Aleksandra. Sastoji se od dve spavaće sobe, dnevnog boravka , kuhinje i trpezarije (,,open....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 120.000 €, 66,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Hajduk Stanka Soba: 2.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, PANČEVO, 110.000 €, 66,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Useljiva novogradnja, 66 m2, 110.000€ U prilici smo da vam ponudimo useljiv stan u novogradnji iz 2025. godine, u stanu do sada niko nije živeo, završen je u potpunosti i spreman za udoban život. Nalazi se veoma blizu centra grada, a u neposrednoj blizini se nalaze i osnovna škola,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 113.400 €, 63,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomića Sprat: 1 Spratnost: 3 Soba: 2 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 226.000 €, 62,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

2.0, 62m2(lođa 11m2), CG, kift, VIII/IX, podrum, telefon, interfon. Uknjiženo 51m2. Uknjižen dvosoban stan na odličnoj lokaciji u blizini škole, vrtića, opštine, tržnih centara kao i ostalih sadržaja neophodnih za moderno stanovanje. Po strukturi dvosoban, na više načina adaptibilan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 200.690 €, 57,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 1 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 116.250 €, 54,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Petrovaradina Lepu Trosoban stan 54 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 180.000 €, 53,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se fenomenalan dvosoban stan na Karaburmi, površine 49m² + 4m² terasa, na 10/11 spratu kvalitetne starogradnje sa liftom. Ovakva prilika se retko pojavljuje na tržištu, stan je kompletno renoviran i uređen od strane arhitekte, veoma svetao i izuzetno funkcionalnog rasporeda.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 183.000 €, 52,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Centralno grejanje Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Rada Neimara Soba: 3 Godina izgradnje: 2023 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 159.900 €, 51,00 m2 cca 3140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Izuzetno lep i funkcionalan dvoiposoban stan u novogradnji koji ispunjava visoke gradjevinske i estetske standarde. Sastoji se od predsoblja, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, dečije sobe, kupatila i terase. Južne orjentacije, svetao i lepo osunčan. Višekomorna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV od V spratova, podno grejanje, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 50 m2, zajednicki parking ispred zgrade, novogradnja. Odlican luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomica Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Spratnost: 4 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, KRNJAČA, 84.000 €, 50,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Palilula, Krnjača, Jovana Đorđevića, 50.45m2 50.45m2, 2.0, PR/4, EG, lift, terasa, interfon, telefon, nov. Nov i svetao stan, lepog rasporeda i pozicije u prizemlju novogradnje.....

 
 
 
  Stan, ZAJEČAR, 71.000 €, 49,00 m2 cca 1450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NOVOGRADNJA, ODMAH USELJIVA! Moderan dvosoban stan u potpuno novoj zgradi koja zadovoljava sve estetske kriterijume, veoma funkcionalan, odlično pozicioniran u centru Zaječara. Stan je nekorišćen. Zadovoljava sve potrebe savremenog načina života. Zgrada je izgrađena po redovnoj proceduri.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 127.200 €, 46,00 m2 cca 2770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Novom Sadu na Telepu Lep Dvosoban stan 46 m2 u Izgradnji na IDEALNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u mirnom kraju mesta u Prizemlju zgrade, dvorišne orijentacije, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, italijanske pločice, Pvc stolarija, sigurnosna vrata grejanje....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karađorđeva Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 128.000 €, 42,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Odličan jednoiposoban stan na odličnoj lokaciji u Novom Sadu, u naselju Jugovićevo. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.250 €, 42,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 127.800 €, 41,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA DVOSOBNOG STANA Prodajemo Lep Dvosoban stan 41 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Trećem spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojenu spavaću sobu, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Vetermik, 76.810 €, 40,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*Naša Preporuka*-Prodajemo u mirnom delu Veternika Lep Jednoiposoban stan 40 m2 u Izgradnji na TOP-TOP LOKACIJI.... Novogradnja Uknjiženo Interfon U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 138.700 €, 38,00 m2 cca 3650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja – Lekino brdo – 37m² – idealan stan za investiciju Na atraktivnoj lokaciji na Lekinom brdu, u blizini Hrama Preobraženja Gospodnjeg, gradi se moderan stambeni objekat sa svega nekoliko stanova. Odlična povezanost sa svim delovima grada zahvaljujući blizini Autoputa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 104.260 €, 37,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 37 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....