• GoHome Professional
do 100 m2 interfon do 280000 eura pala cena namešt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 interfon do 280000 eura pala cena namešt - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 interfon do 280000 eura pala cena namešten što skuplji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 100 m2 interfon do 280000 eura pala cena namešten što skuplji zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 3.588 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.888 €
15.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100 m2 interfon do 280000 eura pala cena namešten što skuplji zadnjih 14 dana'
235.000 €
202.000 €
 
-4%

Promena cene sa 139.900 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 139.900 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajeo 2.0, lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 110.000 €
22.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 107.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0. 5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-6 (od ukupno 5)

<< <1> >>