• GoHome Professional
do 100 m2 interfon do 280000 eura namešten pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 interfon do 280000 eura namešten pala ce - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 interfon do 280000 eura namešten pala cena zadnjih 14 dana

  • Za upit "do 100 m2 interfon do 280000 eura namešten pala cena zadnjih 14 dana" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 3.588 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 260000 eura (malo jeftiniji)
    • 290000 eura (malo skuplji)
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-10%

Promena cene sa 260.000 € na 235.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Altina, 235.000 €, 73,00 m2 cca 3220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.04.2026 - 260.000 €
13.05.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

3.0, 73m2 (terasa ), CG, 3/5, lift, telefon, interfon, podrum. Uknjižen na 62m2 Renoviran stan sa najboljom pozicijom u naselju Galenika. Okrenut je ka parku. Nalazi se u dobro održavanoj zgradi sa liftom koja je okružena zelenilom i sa velikim nezoniranim parkingom. Stan je po strukturi....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 211.150 € na 198.800 € dana 16.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Apartman, VRDNIK, 198.800 €, 55,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.04.2026 - 211.150 €
16.05.2026 - 198.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Vrdnik, Fruške Terme – prodaje se kompletno opremljen apartman, ekstra delux namešten, sa garažnim mestom u suterenu zgrade, do kojeg se dolazi liftom. Novogradnja Internet Kablovska Lift Uknjiženo Klima Interfon.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100 m2 interfon do 280000 eura namešten pala cena zadnjih 14 dana'
202.000 €
202.000 €
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.888 €
15.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 139.900 € na 135.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, ĆUPRIJA, 135.000 €, 44,00 m2 cca 3070 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.04.2026 - 140.000 €
08.05.2026 - 139.900 €
13.05.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.indomio.rs

Prodajeo 2.0, lep, funkcionalan, svetao stan u kompleksu Sannyville, idealan za porodicu ili par koji želi komfor i moderan prostor. Stan se prodaje kompletno namešten sa tehnikom. Kuhinja je potpuno opremljena svim potrebnim uredjajima kao i posudjem. U blizini se nalaze prodavnice,....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 110.000 € na 108.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 108.000 €, 51,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 110.000 €
22.05.2026 - 108.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

ID 1320 Za sve informacije i zakazivanje obilaska, pozovite nas na 0633255742. Na prodaju renoviran dvosoban stan od 51 m² u Mirijevu, u blizini ulice Matice srpske. Stan se nalazi u suterenu uredne stambene zgrade sa ukupno 12 spratova i liftom. Funkcionalnog je rasporeda i sastoji....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 107.000 € na 105.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Šumice, 105.000 €, 25,00 m2 cca 4200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2026 - 107.000 €
22.05.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Šumice - Ljermontovljeva 0. 5, 25m2 (terasa 2m2), 2/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum Izuzetna prilika za kupovinu manjeg stana za život ili kao investicija za izdavanje (mogućnost da budući kupac zadrži trenutnog zakupca). Prodaje se kompletno opremljen i namešten.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>