• GoHome Professional
do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana do 1900 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana do 1900 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana do 190000 eura do 2300 eura/m2

  • Za upit "do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana do 190000 eura do 2300 eura/m2" pronađeno 185 nekretnina - prosečna cena 1.922 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 150000 eura
    • do 190000 eura (prosečna cena)
    • do 230000 eura
    • do 1900 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 3.sprat
    • dvorište
    • pogodan
    • uknjižen
    • novogradnja
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, 116.930 €, 53,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se veoma lep trosoban stan u novogradnji sa građevinskom dozvolom, odmah useljiv. Uskoro će biti i upotrebna dozvola. Stan je prazan, funkcionalnog rasporeda, i sastoji se od: ulaznog hodnika, prostranog dnevnog boravka sa kuhinjom i izlazom na terasu, dve spavaće sobe, kupatila.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Palata Pravde, 25.000 €, 12,00 m2 cca 2080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju uknjiženo garažno mesto u zgradi Aurora, u okviru kompleksa Beograd na vodi. Parking mesto se nalazi na nivou -2 i postoji mogućnost kupovine dva parking mesta na istom nivou. Uknjiženo. .

 
 
 
  Garaža, BEOGRAD, Mirijevo 1, 24.000 €, 14,00 m2 cca 1710 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Zvezdara, Mirijevo - Dva bela goluba garažno mesto, 14m2, lift, nivo -2 Na prodaju je parking mesto u podzemnoj garaži novoizgrađenog stambenog kompleksa u Mirijevu. Mesto je prostrano (13. 80m2), lako pristupačno i obezbeđeno modernim automatskim vratima sa daljinskim upravljačem.....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100 m2 što manji parking zadnjih 7 dana do 190000 eura do 2300 eura/m2'
128.800 €
43.420 €
33.500 €
  Garaža, BEOGRAD, Voždovac, 21.500 €, 15,00 m2 cca 1430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U prodaji je garažno mesto na klackalici u novogradnji na Vojvode Stepe, jedna od najprometnijih ulica Voždovca, u neposrednoj blizini Voždovačke crkve. Broj agenta - +381644574670 Parking u ovom kraju je hronični problem, što ovo mesto čini vrednom investicijom. Objekat je u izgradnji,....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 45.000 €, 22,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Studio 22m2 u Vikend naselju na Kopaoniku, hotelski kompleks Milmari resort- Registrovan za izdavanje i kategorizovan sa 4 *. Kompletnop namešten, razrađen za izdavanje, Topla veza sa recepcijom, spa centrom, bazenom i restoranom. Uklljučeno korišćenje sportskog terena u okviru kompleksa.....

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Novi Beograd, 55.000 €, 24,00 m2 cca 2290 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Parking Jurija Gagarina Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 58.500 €, 24,90 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Stan, novije gradnje, kompletno opremljen. Smešten među borovima, izolovan od buke. Idealno mesto za opuštanje i uživanje u prirodi i svežem vazduhu. Stan je jednosoban, ali prelepo organizovan. Ima pripadajuće parking mesto. Za svaku preporuku. Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva....

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je luksuzan studio apartman od 25 m² u novogradnji (2024. godina) u kompleksu Residence Hill u Vikend naselju na Kopaoniku, po ceni od 60.000 EUR (nije fiksna) Apartman se nalazi na 5. spratu zgrade sa liftom, ima terasu, kupatilo, spoljno parking mesto, a grejanje i topla....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 59.000 €, 27,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

ADICE, NOV JEDNOIPOSOBAN. Agencijska oznaka 1100104.Cena stana je 59000 +3% agencijska provizija. Prodaje se jednoiposoban manjistan na Adicama. Stan je u prizemlju zgrade uknjđen kao garaža. U ceni stana ostaje većina nameštaja . Sve je novo u stanu. Okolin mirna za stanovanje, uvek....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na traženoj lokaciji na Adicama. Uknjiženo je kao garaža, pa je kupovina moguća samo za gotovinu. Izuzetno niski troškovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu.Prodaje se sa nameštajem i uređajima. Moguća je prijava....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 52.000 €, 28,00 m2 cca 1860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132343, PR/, parking. Prodaje se garsonjera na trazenoj lokaciji na Adicama. Uknjizeno je kao garaza, pa je kupovina moguca samo za gotovinu. Izuzetno niski troskovi, grejanje na radijatore, zgrada ima toplotnu pumpu. Prodaje se sa namestajem i uredjajima. Moguca je....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 60.800 €, 32,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na četvrtom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 79.999 €, 32,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

MIRAVAL je iako otvoren, jedinstveni kompleks pruža vam sve prednosti kondominijuma. Ono što Miraval Residences izdvaja od svih ostalih jeste podzemna garaža, dovoljno parking prostora za sve stanare i posetioce u svakom trenutku.Time je prvi nivo kompleksa rasterećen i pročišćen,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 35.000 €, 33,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar kod Trga Nikole Krge. Stan u prizemlju jednospratne kuće. Odvojena uknjižena nekretnina, polurenoviran. Podrum, parking u zajedničkom dvorištu. Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera i pokazuje približnu lokaciju.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 53.550 €, 35,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan u mirnom i uređenom naselju okruženom zelenilom, idealnom za porodičan život i sve koji žele da pobegnu od gradske buke, a da im je centar grada i dalje na dohvat ruke. Lokacija nudi savršen balans – u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, marketi, apoteke,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Železnik, 82.800 €, 36,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan u okviru novog stambenog kompleksa u Železniku, smeštenog u mirnom i porodičnom delu naselja. Struktura stana: 36 m² Dve spavaće sobe Funkcionalan raspored prostorija Svetao i moderno projektovan prostor Uz stan je moguće kupiti: Parking mesto Ostava Objekat je trenutno....

 
 
 
  Stan, IRIG, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U samom centru Iriga, u ulici Nikole Tesle, nalazi se moderan stan u novogradnji, idealan kako za život tako i kao odlična investiciona prilika. Stan površine 36m² smešten je na četvrtom spratu zgrade sa liftom i odlikuje se maksimalno iskorišćenom kvadraturom. Sastoji se od odvojene....

 
 
 
  Stan, KALUĐERICA, 71.477 €, 36,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u samom centru Kaluđerice u paralelnoj ulici sa Smederevskim putem. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjižen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan.U blizini škola, vrtića, gradskog prevoza, prodavnica,Mogućnost renoviranja po želji kupca. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132484, I/III, uknjizen, parking, podrum, stambena zgrada. Funkcionalan, dvostrano orijentisan. U blizini skola, vrtica, gradskog prevoza, prodavnica, Mogucnost renoviranja po zelji kupca. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni:....

 
 
 
  Poslovni prostor, SOMBOR, 37.500 €, 36,00 m2 cca 1040 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

*Na prodaju lokal u Somboru, 700m od centra grada. -Površina lokala je 36 m2 i obuhvata jednu veliku prostoriju i jednu manju-magacinski deo i sanitarni čvor. -Grejanje je na struju-klima uređaj. -Lokal poseduje svoj vodomer, kao i strujomer. -Lepo održavan, svetao i prozračan. -Lokal....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 60.170 €, 37,00 m2 cca 1630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

NA PRODAJU: Premium stan u novogradnji – Savršen spoj prirode i urbanog života blizu centra. Tražite dom koji spaja mir, prirodu i maksimalnu funkcionalnost? Na prodaju je stan u izgradnji, u modernom stambenom objektu koji postavlja nove standarde u pogledu estetike i dugovečnosti.....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 59.563 €, 37,00 m2 cca 1610 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Luksuzni stan nove gradnje – nekoliko minuta od centra U ponudi je stan vrhunskog kvaliteta gradnje, projektovan po najvišim savremenim standardima, na izuzetnoj lokaciji – svega nekoliko minut hoda od centra grada. Savršen spoj komfora, bezbednosti i moderne tehnologije, namenjen....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 89.910 €, 37,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan površine 37 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila, hodnika....

 
 
 
  Stan, VALJEVO, 68.400 €, 38,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Nudimo Vam mogućnost da postanete vlasnici stambene jedinice u novogradnji na odličnoj lokaciji na Divčibarama u blizini ski staze. Moguća je kupovina apartmana različitih kvadratura i struktura. Apartman se nalazi na prvom spratu i koncipiran je tako da se sastoji od otvorenog dnevnog....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.000 €, 38,00 m2 cca 1760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Veoma funkcionalan stan na Zlatiboru, smešten u novijoj zgradi, na svega 1.700 metara od jezerskog šetališta. Stan je kompletno opremljen kvalitetnom rasvetom, modernom dekoracijom, nameštajem po meri i ugradnom tehnikom, pružajući visok nivo komfora i prijatan ambijent za odmor.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 83.000 €, 39,00 m2 cca 2130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102621 - Uknjižen dvosoban stan u Veterniku. Poseduje dve sobe i kuhinju sa trpezarijom. Terasa sa pogledom na dvorište. Grejanje na gas. U dvorištu parking za stanare. KONTAKT SVETLANA 06256 9714 Prikaži broj . Jednoiposoban stan, Novi Sad - Centar | Prodaja....

 
 
 
  Stan, KOVILOVO, 91.800 €, 39,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se lep i funkcionalan jednoiposoban stan u Borči, ulica Viktora Kina, površine 39 m², uknjižen 1/1. Stan se nalazi na prvom spratu manje i uredne zgrade novije gradnje iz 2020. godine, sa ukupno 3 sprata. Veoma svetao, odlično organizovanog rasporeda i bez dodatnih ulaganja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 94.000 €, 39,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se uknjižen stan u Borči površine 39m2 i lokacijski je na nekoliko stotina metara od Zrenjaninskog puta, Rode, Maxija, nekoliko restorana i autobuskih stajališta za razne delove grada. Stan se nalazi na prvom spratu zgrade i sastoji se od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, 59.000 €, 39,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Centar, Karađorđeva ulica, jednosoban stan, u starogradnji, na prvom spratu stambene zgrade. Stan je orijentisan ka zadnjem, mirnijem delu, gde se nalazi i terasa na koju se može izaći iz obe prostorije. Parking ispred zgrade, lak ulaz sa glavne ulice. Agencijska provizija 2% od dogovorene....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 82.500 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U naselju Sunčani breg gradi se, na osnovu građevinske dozvole, moderan stambeni objekat sa samo devet stanova i sopstvenim parkingom. Predviđena je ugradnja kvalitetnih građevinskih materijala ( hrastov parket, antracit pvc stolarija, uvozna keramika) Lokacija idealna za miran....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 82.400 €, 40,00 m2 cca 2060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se izuzetan dvosoban stan 40m2 (uknjižen kao garaža) sa 20m2 terase koja je gratis. Stan se nalazi u Petrovaradinu na odličnoj lokaciji, i dvorišno je orijentisan. Poseduje dnevni boravak iz kojeg se izlazi na terasu, trpezariju i kuhinju sa prirodnom ventilacijom, spavaću....

 
 
 
  Stan, MLADENOVAC, Centar, 70.000 €, 40,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Premium novogradnja bez ulaganja – Luksuzan stan sa parkingom i podrumom blizu centra Prodaje se ekskluzivan, uknjižen stan u tek useljenoj novogradnji premium kvaliteta gradnje. Zgrada se nalazi na fantastičnoj lokaciji – ušivena u mirnom delu grada okruženom zelenilom i mirom, a....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 98.755 €, 41,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodajemo stan površine 40.64 m2 od renomiranog investitora na odličnoj lokaciji u Mirijevu u ulici Teodora Mirijevskog. Stan je po strukturi jednoiposoban i koncipiran je tako da se sastoji od open space prostora - dnevni boravak sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, prostora....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 96.600 €, 42,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju odmah useljiv i uknjižen stan u okviru modernog stambenog kompleksa, smeštenog u jednom od najlepših i najmirnijih delova Ledina. Lokacija pruža idealan balans između mirnog porodičnog okruženja i odlične povezanosti sa svim delovima grada. U neposrednoj blizini nalaze....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 92.400 €, 42,00 m2 cca 2200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Klima Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Nikole Altomanovića Soba: 1.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se kompletno opremljen stan sa parking mestom na Zlatiboru. Nalazi na odličnoj lokaciji, odmah preko puta hotela Bor. Apartman je smešten na prvom od ukupno dva sprata i po strukturi je dvosoban. Sastoji se od predsoblja, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće....

 
 
 
  Stan, ZLATIBOR, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Na prodaju kompletno opremljen dvosoban apartman sa pripadajućim podrumom i parking mestom na jednoj od najatraktivnijih lokacija na Zlatiboru, odmah preko puta hotela Bor. Nekretnina predstavlja odličan izbor kako za odmor i uživanje, tako i kao sigurna investicija za izdavanje tokom....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 79.800 €, 42,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palilula, 62.250 €, 42,00 m2 cca 1480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Parking Novogradnja Terasa Interfon Jovana Đorđevića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, JAGODINA, 55.000 €, 42,00 m2 cca 1310 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je izuzetno funkcionalan i potpuno renoviran stan površine 42 m², smešten na mirnoj lokaciji okruženoj zelenilom, idealnoj za sve koji žele prijatan i opušten ambijent za život. Stan se nalazi na trećem spratu stambene zgrade bez lifta i odlikuje se odličnim rasporedom prostorija.....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 184)

<< <1 2 3 4 5> >>