• GoHome Professional
do 100 m2 što manji najnovije useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 što manji najnovije useljiv - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji najnovije useljiv

  • Za upit "do 100 m2 što manji najnovije useljiv" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 2.862 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 240000 eura
    • do 310000 eura (prosečna cena)
    • do 370000 eura
    • do 3100 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • 2.sprat
    • interfon
    • lođa
    • novogradnja
    • dvorište
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Telep, ulica Bulevar patrijarha Pavla. Predstavljamo uknjiženu, renoviranu garsonjeru koja se nalazi u neposrednoj blizini škole, vrtića, nove zgrade Hitne pomoći, više trgovinsko-ugostiteljskih objekata Ovaj stambeni prostor čine ulazni hodnik, dnevni boravak sa trpezarijskim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 108.900 €, 32,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.teofilnekretnine.com

U prilici smo da vam ponudimo jednoiposoban stan na visokom prizemlju dvospratne novije zgrade na dobroj lokaciji. U blizini autoput i železnička stanica Zemun. Stan je sunčan i veoma svetao. Orjentisan suprotno od ulice. Kuhinja odvojena od dnevno trpezariskog dela. PVC stolarija,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 140.000 €, 44,00 m2 cca 3180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je svetao, funkcionalan i odmah useljiv dvosoban stan u koji možete da unesete samo lične stvari i odmah počnete da živite. Nalazi se u modernom i veoma traženom kompleksu Sunnyville. Prodaje se kompletno savremeno opremljen sa nameštajem, tehnikom, kuhinjskim aparatima i....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'do 100 m2 što manji najnovije useljiv'
196.900 €
249.900 €
  Stan, BEOGRAD, 75.000 €, 47,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se prazan, odmah useljiv dvoiposoban stan. Zgrada je iz 2011 god., sa liftom. Odličan raspored, ima dve spavaće sobe, kuhinju i trpezariju sa dnevnim boravkom, kupatilo, terasu, vrlo svetao. U blizini se nalazi pijaca, škola, vrtić, gradski prevoz .0312 Oznaka na mapi pokazuje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 110.000 €, 52,00 m2 cca 2120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.zidart.co.rs

Ekskluzivno u Agenciji ZidArt Ključ od stana kod agenta Lepo adaptiran u dvoiposoban Delimično renoviran Brzo useljiv Uknjižen na vlasnika Za keš kupce Podrum 8 m2 Lepo i uredno dvorište Agencijska provizija je 2% Šta podrazumeva agencijska provizija od 2%: Agencija, zajedno sa agentom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 260.000 €, 56,00 m2 cca 4640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se luksuzan, 2.5 stan površine 56m² sa impresivnom, privatnom terasom od čak 22m² na jednoj od najtraženijih lokacija na Zvezdari, u mirnoj i zelenoj ulici Mehmeda Sokolovića. Stan se nalazi na visokom prizemlju novije, kvalitetne zgrade izgrađene pre 5 godina. Prodaje se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 192.820 €, 72,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Novi Sad, Nova Detelinara, ulica Kopernikova. Uknjižen dvoiposoban duplex stan nadomak Bulevara Evrope, a u neposrednoj blizini Novosadskog sajma, osnovne škole i vrtića. Ovaj stambeni prostor čine dnevni boravak sa trpezarijom i kuhinjom, dve spavaće sobe, ulazni hodnik, kupatilo....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 129.000 €, 76,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Na prodaju izuzetan, moderan trosoban stan površine 76 m², useljiv odmah. Stan se nalazi na drugom spratu vrhunske novogradnje iz 2023. godine, u Karađorđevoj ulici – u samom centru Stare Pazove. Glavne karakteristike stana: Lokacija: Karađorđeva ulica, strogi centar grada (blizina....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 135.000 €, 82,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se odličan, komforan trosoban stan površine 82m², u kvalitetnoj novogradnji u samom centru grada, odmah useljiv. Stan je veoma funkcionalnog rasporeda i lako adaptibilan u četvorosoban, što ga čini idealnim izborom za porodice koje traže dodatni prostor i dugoročnu udobnost.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 252.500 €, 85,00 m2 cca 2970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Cerak vinogradi - U jednom od najlepših naselja u Beogradu prodaje se četvorosobn stan. U dobroj zgradi lepo održavanoj sa liftom, interfonom i video nadzorom. Zgrada od žute fasadne cigle u mirnoj ulici. Naselje ima puno zelenila i parkova za decu. Prodaje se konforan porodični stan,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 349.000 €, 105,00 m2 cca 3320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.nadjinekretnine.com

Centar Beograd prodaja četvorosobnog stana u mirnoj ulici. U blizini Beograda na vodi, spomenika Stefanu Nemanji Odličana zgrada sa liftom i urednim ulazom, okružena zelenilom. Stan svetao, gleda na dve strane, pun dnevne svetlosti. Prostran, idealan za porodični život. Od prostorija....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-11 (od ukupno 11)

<< <1> >>