• GoHome Professional
do 100 m2 što manji najnovije parking do 270000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 što manji najnovije parking do 270000 eu - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji najnovije parking do 270000 eura lift porasla cena

  • Za upit "do 100 m2 što manji najnovije parking do 270000 eura lift porasla cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+8%

Promena cene sa 265.000 € na 285.000 € dana 15.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 285.000 €, 54,00 m2 cca 5280 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.10.2025 - 265.000 €
15.03.2026 - 285.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.10.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan se nalazu u kondominijumu Wellport, sa uređenim dvorištem i 24/7 časovnim video nadzorom i portirskom službom. U zgradi ima tri lifta. Pozicija objekta je izmedju: kvarta Westa 65, TC 65. i “Kule West 65” i Airport City-ja. Stan je uknjižen na 54 kvm, mereno 57kvm. Stan sa prostranom....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 86.500 € na 89.500 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 89.500 €, 21,00 m2 cca 4260 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.12.2025 - 86.500 €
06.03.2026 - 89.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.12.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 127246, PR/, klima, lift, uknjižen, novogradnja, parking, podrum. Prodaje se stan kod Vozdovacke crkve, na odlicnoj lokaciji, u dobro odrzavanoj novijoj zgradi, uknjizen, stan je namesten, grejanje je centralno, od prostorija ima sobu sa kuhinjom,predsoblje,i kupatilo.....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Banjica, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
06.12.2024 - 114.000 €
14.02.2025 - 109.000 €
20.06.2025 - 115.000 €
03.04.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.12.2024.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Banjica - Porodice Trajković 1. 5, 35m2 + terasa 15m2, SUT/7, EG, lift, telefon, interfon, podrum, parking Prodaje se stan u novogradnji u blizini pet fakulteta, Bajfordovog parka (Banjičke šume), ulice Vojvode stepe i Bulevara oslobođenja. U planu je izgradnja dečijeg igrališta....

 
 
 
 
+13%

Promena cene sa 115.000 € na 130.000 € dana 31.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 130.000 €, 35,00 m2 cca 3710 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.02.2026 - 115.000 €
31.03.2026 - 130.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Telefon Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Porodice Trajković Soba: 1.5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 91.000 € na 93.000 € dana 28.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.10.2025 - 91.000 €
28.02.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052938, GRBAVICA, JEDNOIPOSOBAN 36M2 Na prodaju nov jednoiposoban stan u srcu Grbavice, površine 36 m2, sa dvnevnim boravkom, predsobljem, terasom, kupatilom i spavaćom sobom. Stan je okrenut ka dvorišnoj strani, a grejanje je regulisano putem dva norveška radijatora. Lokacija....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 68.190 € na 81.100 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 81.100 €, 37,00 m2 cca 2190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 68.190 €
06.05.2026 - 81.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

EDIT NEKRETNINE ima u ponudi 1-soban stan u izgradnji, na mirnoj , atraktivnoj lokaciji u Durlanu. Stambeni objekat ima 10 stanova, odlikuje ga moderan dizajn i kvalitetna gradnja, na idealnoj lokaciji za komforan život. Stan je ukupne kvadrature 36.86 m2 i po strukturi je jednosoban.....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 96.138 € na 98.125 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 98.125 €, 39,00 m2 cca 2520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 96.138 €
22.05.2026 - 98.125 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 130462, VPR/IV, lift, terasa. Prodaja LIMAN 5, NOVI *STAN SA STILOM* 39,24 m2, u izgradnji. Povrat PDV. Useljiv oktobar ove godine. Grejanje GAS. Visoko prizemlje je veoma odignuto od novoa zemlje. U zgradi LIFT. Luksuzno opremljen. Blizina fakulteta, TC Promenada,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 što manji parking do 270000 eura lift porasla cena (291)
  • do 100 m2 što manji najnovije parking do 270000 eura lift (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>