• GoHome Professional
do 100 m2 što manji interfon do 3400 eura/m2 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • do 100 m2 što manji interfon do 3400 eura/m2 3.spr - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji interfon do 3400 eura/m2 3.sprat Oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena

  • Za upit "do 100 m2 što manji interfon do 3400 eura/m2 3.sprat oglasi objavljeni od poslednjeg puta pala cena" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 3200 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3500 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-34%

Promena cene sa 168.807 € na 112.036 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 112.036 €, 51,35 m2 cca 2180 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.11.2025 - 151.295 €
30.01.2026 - 148.184 €
04.02.2026 - 155.240 €
23.02.2026 - 154.740 €
09.03.2026 - 155.240 €
03.04.2026 - 154.740 €
22.04.2026 - 168.807 €
17.05.2026 - 112.036 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

ID 648 Kontakt: Za više informacija ili dogovor oko razgledanja, pozovite 0693322626. Bez agencijske provizije – direktna cena od investitora. Pravni nadzor – izrada i overa kupoprodajnog ugovora obezbeđena. Na prodaju najbolja nekretnina po odnosu cene, kvadrature i kvaliteta. Kompleks....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 190.150 € na 169.683 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Cvetkova Pijaca, 169.683 €, 60,00 m2 cca 2830 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.01.2026 - 190.150 €
29.03.2026 - 169.683 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Stan je površine 60,21m2 i po strukturi je dvoiposoban stan. Nalazi na prizemlju stambene zgrade od četiri sprata sa liftom. Slike su primer kako se stan može opremiti. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. U ponudi su....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 243.200 € na 230.000 € dana 07.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Blok 62, 230.000 €, 64,00 m2 cca 3590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.04.2026 - 243.200 €
07.05.2026 - 230.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.04.2026.,

www.galerijanekretnine.com

2. 5, 64m2 (dve terase), 3/4, CG, interfon, internet, KTV, podrum, bez ulaganja Stambeni blok 62 na Novom Beogradu ograničen je ulicama Jurija Gagarina, Dušana Vukasovića, Nehruovom i Vojvođanskom. Ovaj deo grada je urbanistički isplaniran i zaokružen, sa ugodnim životom stanovnika....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 240.000 € na 222.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BELE VODE, 222.000 €, 108,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.03.2026 - 240.000 €
24.04.2026 - 222.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Čukarica, Bele Vode - Bogdana Velaševića 4.0, 108m2(terasa 4m2), 3/3, CG, garaža, parking, interfon, klima. Odličan stan na trećem spratu na kom se nalaze kuhinja i trpezarija, dok unutrašnje drvene stepenice vode u potkrovlje sa dnevnom sobom, tri spavaće sobe i kupatilom. Najjniža....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 385.000 € na 355.000 € dana 03.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 355.000 €, 110,00 m2 cca 3230 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.07.2025 - 385.000 €
03.05.2026 - 355.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.03.2025.,

www.berzanekretnina.org

4.0, 110m2(terasa 10m2), inverter klima, lift, III/IV, podrum,telefon, interfon. Uknjiženo 108m2 Prodaje se renoviran salonski stan od 110m2 na top lokaciji u Kneza Miloša, nedaleko od Kliničkog Centra, kao i svih drugih bitnih objekata lociranih u centru grada. Ovaj prelep četvorosoban....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • do 100 m2 što manji interfon do 3400 eura/m2 3.sprat pala cena (24)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>