• GoHome Professional
do 100 m2 što manji Zadnjih 7 dana lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • do 100 m2 što manji Zadnjih 7 dana lift - GoHome - pretražite portal za nekretnine sa gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - do 100 m2 što manji Zadnjih 7 dana lift

  • Za upit "do 100 m2 što manji zadnjih 7 dana lift" pronađeno 340 nekretnina - prosečna cena 3.193 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 100 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 250000 eura
    • do 320000 eura (prosečna cena)
    • do 380000 eura
    • do 3200 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • parking
    • 3.sprat
    • 2.sprat
    • podno grejanje
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, BEOGRAD, Terazije, 450.000 €, 88,00 m2 cca 5110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Stari grad, Terazije - Nušićeva 3.0, 88m2 (lođa 10m2), 6/6, TA, lift, telefon, podrum Jedinstvena prilika za kupovinu prostranog salonskog stana u srcu grada. Grejna površina stana iznosi 78m2 (od toga 70m2 puna visina, a 8m2 kosina od 0.6m do 1.6m) a površina lođe je 10m2. Stan ima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 410.000 €, 88,00 m2 cca 4660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je porodičan stan u novogradnji, na odličnoj lokaciji, kod Partizanovog stadiona. Četvorosoban, svetao, u zgradi na liftom, upisanih 88,37m2, a sa terasom mereno 124m2. Čine ga prostran dnevni boravak na koji se nastavlja kuhinjsko-trpezarijski prostor, tri spavaće sobe,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 239.630 €, 89,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA TROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Trosoban stan 89 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima dve odvojene spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Trošarina - Vojvode Stepe 3. 0, 90m2 (lođa 5m2), 6/9, podno grejanje, klima, lift, interfon, video nadzor, garaža Prodaje se luksuzan porodični stan na odličnoj lokaciji, u neposrednoj blizini Voždovih kapija, Lidla, prodavnica, kafića i sa odličnom vezom gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 241.550 €, 90,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Veliki Četvorosoban stan 90 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Drugom spratu, dvostrano je orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna vrata, Terasa, Pvc Stolarija grejanje je na gas sa kalorimetrima....

 
 
 
  Stan, ZRENJANIN, 150.000 €, 90,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Prodaje se trosoban stan površine 90m2 u naselju Lesnina, na odličnom mestu, na par minuta hoda od škole, vrtića, marketa, pijace, Zgrada ima lift i interfon.Stan je prostran, svetao i veoma funkcionalan. Izvorno je trosoban ali je dnevna soba pregrađena gipsanim zidom (koji se....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 8 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 455.000 €, 90,00 m2 cca 5060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Južni bulevar Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 327.000 €, 90,00 m2 cca 3630 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Vojvode Stepe Sprat: 6 Spratnost: 9 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 320.000 €, 91,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Skadarska Sprat: 7 Spratnost: 7 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 272.000 €, 91,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju stan komforan trosoban stan površine 82 m², ukupno 91 m² sa lođama. Prostorije: dnevni boravak sa trpezarijom i izlazom na lođu; odvojena kuhinja; hodnik i degažman u spavaćem bloku; dve spavaće sobe (jedna sa lođom); kupatilo sa toaletom; gostinjski toalet; odvojen spavaći....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 227.000 €, 91,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U ponudi je funkcionalan trosoban stan na odličnoj mikrolokaciji u naselju Braće Jerković, u ulici Dragice Končar. Stan se nalazi u mirnom i tihom delu naselja, u zavučenoj i urednoj zgradi okruženoj zelenilom, što budućim vlasnicima pruža dodatni mir i privatnost. Oko zgrade je dostupan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 316.575 €, 91,00 m2 cca 3480 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam izuzetno kvalitetan stan u novogradnji na odličnoj lokaciji kod Autokomande, u Leskovačkoj ulici. Stan je dvostrano orijentisan, ka jugu i istoku, što omogućava dosta prirodnog svetla tokom dana i prijatan ambijent za život. Stan ove strukture dostupan je na prvom....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, 247.230 €, 92,00 m2 cca 2690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

DIREKTNA PRODAJA ČETVOROSOBNOG STANA Prodajemo Lep Četvorosoban stan 92 m2 u Izgradnji na TIP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu, dvostrano je orijentisan ima odvojene tri spavaće sobe, ističe se kvalitetna ugradnja, hrastovi parketi, Italijanske pločice, sigurnosna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Crveni Krst, 350.000 €, 92,00 m2 cca 3800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Jedan od najmodernijih i najkvalitetnijih stambeno-poslovnih objekata u Beogradu, nalazi se na odličnoj lokaciji, Crveni Krst. Ceo objekat je napravljen od najkvalitetnijeg materijala koje se koristi u građevini. Za izgradnju su korišćeni zvučni izolovani blokovi, ALU stolarija sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Košutnjak, 330.000 €, 92,00 m2 cca 3590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

STARI KOŠUTNJAK- nedaleko od Belog dvora, Pere Velimirovića, fantastičan stan, 92m2, dve zastakljene lođe, cg, troiposoban, II (6), Lift, Uknjižen Stan se nalazi u uredno održavanoj zgradi od fasadne cigle okruženoj zelenilom. Kompletno luksuzno renoviran. Sastoji se od predsoblja,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 297.600 €, 93,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milana Vukosa Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Godina izgradnje: 2021 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Cerak Vinogradi, 270.000 €, 94,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Čukarica, Cerak Vinogradi, ulica Lipa, 4.0, 87m2, terasa, lođa, V/6, CG, ostava, lift U prilici smo da vam ponudimo komforan, svetao, funkcionalan, porodičan 4.0 stan koji ima 87m2 grejne površine, ali uz terasu i lođu ima merenih 94m2. Nalazi se na odličnoj poziciji u okviru naselja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 322.000 €, 94,00 m2 cca 3430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Bože Jankovića Sprat: 3 Spratnost: 3 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 37, 319.000 €, 95,00 m2 cca 3360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Novi Beograd, Blok 37 - Bulevar Arsenija Čarnojevića 4. 0, 95m2 (terasa 4m2), CG, dva lifta, 12/15, interfon, podrum U prilici smo da vam ponudimo izuzetan četvorosoban stan na odličnoj lokaciji u Bloku 37. Stan se nalazi se na 12. spratu od ukupno 15, u izuzetno uredno održavanoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Danas,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Kej oslobođenja Sprat: 9 Spratnost: 19 Soba: 4 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 349.999 €, 95,00 m2 cca 3680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Zemunski kej. Kej oslobođenja 4.0 stan, površine 95m2, ćetiri terase, na 9 od 19 spratova. Uknjižen na vlasnika. Trostrano orjentisan, sa pogledom na Dunav. Izuzetno svetao, sa otvorenim pogledom na ceo grad. Izuzetno funkcionalan, dva mokra čvora. Tri spavaće sobe, dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 417.000 €, 95,00 m2 cca 4390 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

3.0, 95m2, 2/6, lift, CG, lux, salonac, interfon, internet, klima, ktv Kosovska ulica je smeštena u samom epicentru Starog Grada, jednosmerna je i samim tim je manje prometna, zbog čega je negativan uticaj saobraćaja sveden na minimum. Retko koja ulica u gradu može se pohvaliti da....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 220.000 €, 95,00 m2 cca 2320 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

HITNA PRODAJA - Agencijska oznaka - 1102634 - CENA 220.000 + agencijska provizija od 3%. Uknjižen četvorosoban duplex od 95m2 na Novom Naselju. Stan se sastoji od kuhinje, trpezarije, dnevne sobe i toaleta na prvom nivou, dok su na spratu kupatilo i tri odvojene spavaće sobe, jedna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 465.000 €, 96,00 m2 cca 4840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

U samom centru Starog Grada, u blizini Narodne skupštine Republike Srbije, Trga Republike , Knez Mihailove prodaje se luksuzan petosoban duplex u Palmotićevoj ulici. Stan ima 108 m² sa terasom i lođom (uknjižen na 96 m²), nalazi se na III i IV spratu uredne zgrade sa novom fasadom.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Petrovaradin, 234.800 €, 97,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

*NAŠA PREPORUKA* Prodajemo Lep Trosoban Dupleks 97 m2 u Novogradnji na TOP LOKACIJI stan je dvostrano orijentisan, ističe se kvalitetna ugradnja, Šestokomorna stolarija nemačkog profila, Sigurnosna vrata čelične konstrukcije prelepog dizajna u prirodnoj boji drveta, Staklene....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Rotkvarija, 244.730 €, 99,00 m2 cca 2470 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u delu grada između centra i Bulevara oslobođenja, par minuta od centra, Futoške pijace, Železničke stanice top lokacija a cena odlična! Stan se nalazi na III spratu, nije poslednji i zgrada ima lift, a u dvorištu je parking mesto (stanari su međusobno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 495.000 €, 100,00 m2 cca 4950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar, Krunska, top lokacija, 100m2, trosoban. Nalazi se na drugom spratu od tri, u zgradi bez lifta. Kvalitetna oprema i materijali, Kompletno renoviran salonac sa dva kupatila, kuhinjom sa trpezarijom i ostavom, tri salona i velikom terasom od 14m2. U pitanju je dvorišna salonska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.800 €, 101,00 m2 cca 3460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Kanalizacija Interfon Karađorđeva Sprat: 1 Spratnost: 5 Soba: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajmište, 357.000 €, 102,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.status-nekretnine.com

JEDNA OD NAJPRESTIŽNIJIH LOKACIJA U NOVOM SADU Lift U izgradnji.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 380.000 €, 102,00 m2 cca 3730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju prostran i funkcionalan četvorosoban stan u Bloku 62, u ulici Jurija Gagarina, smešten u kvalitetnoj stepenastoj vojnoj zgradi. Stan se nalazi na četvrtom spratu u zgradi sa ukupno četiri sprata. Stan je bez kosina, sa standardnom visinom plafona u svim prostorijama, uredan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4. 0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Terasa Interfon Jove Ilića Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 4 Godina izgradnje: 2020 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Poslovni prostor, BEOGRAD, Slavija, 459.000 €, 103,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Vračar-Njegoševa-bez ulaganja 3.0, uknjižen 93m2, mereno 103m2, vpr/6, CG, KATV, internet, interfon, lift, parking prostorije: Zajednička celina dnevna soba-trpezarija-kuhinja, ostava, kupatilo, spavaća zona-hodnik, dve spavaće sobe, walk-in garderober, zastakljena terasa. Prodaja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 330.000 €, 103,00 m2 cca 3200 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prostran salonac u srcu Beograda. Stan se nalazi nedaleko od Brankovog mosta i nalazi se na trecem spratu odrzavane zgrade bez lifta. Strukturu čine prostran salon, dnevna soba sa trpezarijom, velika spavaća soba, dve manje spavaće sobe, kuhinja, kupatilo, hodnik i terasa. Visina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 289.000 €, 103,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.berzanekretnina.org

U ponudi je kvalitetan i renoviran petosoban dupleks na jednoj od najtraženijih lokacija na Banovom brdu – Golf naselje, u mirnom okruženju sa puno zelenila. Stan se nalazi na III spratu zgrade bez lifta. Uknjižena grejna površina iznosi 103 m², dok ukupna površina sa terasom iznosi....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Klima Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Beogradska Sprat: 5 Spratnost: 6 Soba: 3 Godina izgradnje: 1968 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 419.000 €, 105,00 m2 cca 3990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Ovaj funkcionalan četvorosoban stan smešten je u urednoj četvorospratnici u Bloku 70, u prvom redu do Save. Stan je izuzetno svetao i dvostrano orijentisan, što omogućava obilje prirodne svetlosti tokom celog dana. Stan je uknjižene korisne površine 105m2 i sastoji se od prostranog....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 577.500 €, 105,00 m2 cca 5500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Terasa Interfon Podrum Dobračina Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 349.500 €, 105,00 m2 cca 3330 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Lift Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Durmitorska Sprat: 4 Spratnost: 6 Soba: 4 Godina izgradnje: 1995 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 70a, 325.000 €, 106,00 m2 cca 3070 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Novi Beograd, Blok 70a - Omladinskih brigada 3.0, 106m2 (lođa 22m2), PR/8, CG, lift, telefon, interfon, podrum U ponudi trosoban, dvostrano orijentisan (istok-zapad), delimično renoviran stan (PVC stolarija je postavljena). Nalazi se na odličnoj lokaciji u bloku 70a. U neposrednoj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 380.000 €, 107,00 m2 cca 3550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.5-soban,2/7, lift, cg, podrum, 2 lođe. Fasadna cigla. Uknjižen na 107m2. Održavan. Renoviran 2020. godine. Trostrano orijentisan Zgrada iz 1992. godine. Ulazi i zgrada u korektnom stanju. Parking mesto na velikom parkingu - zakup 7000 dinara mesečno. Prostorije: Predsoblje,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 295-336 (od ukupno 341)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9> >>