• GoHome Professional
atasenekretnine pala cena dvorište do 270000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • atasenekretnine pala cena dvorište do 270000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - atasenekretnine pala cena dvorište do 270000 eura

  • Za upit "atasenekretnine pala cena dvorište do 270000 eura" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 250000 eura (malo jeftiniji)
    • 280000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 270.000 € na 263.400 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 263.400 €, 60,00 m2 cca 4390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.05.2026 - 270.000 €
20.05.2026 - 263.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju izuzetno kvalitetan i moderan stan u luksuznom kompleksu Airport Garden, u novoj zgradi završenoj krajem 2025. godine. Stan se nalazi na 4. spratu od ukupno 10 spratova i pruža odličan osećaj komfora, privatnosti i funkcionalnosti. Zgrada poseduje čak 4 lifta, recepciju,....

 
 
 
 
-10%

Promena cene sa 290.000 € na 260.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Terazije, 260.000 €, 49,00 m2 cca 5310 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.01.2026 - 335.000 €
15.03.2026 - 290.000 €
17.04.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.01.2026.,

www.indomio.rs

U srcu Dorćola, prodaje se svetao i funkcionalan stan u jednoj od najšarmantnijih ulica u Beogradu - Gospodar Jevremovoj. Stan ima odličan raspored prostorija i idealan je za stanovanje, poslovni prostor ili kao investicija za izdavanje. Idealno za advokatsku kancelariju, stomatološku....

 
 
 
 
-8%

Promena cene sa 260.000 € na 239.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, SREMČICA, 239.000 €, 229,00 m2 cca 1040 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
24.04.2026 - 239.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.kvadratnekretnine.com

Čukarica, Sremčica - Leposavićka kuća, 229m2 (dve terase 21m2), SUT+PR+I, CG, telefon, parking, garaža, struja, voda, kanalizacija, asfalt, plac 746m2 U ponudi kuća sa tri stana korisne površine 208m2, koja se nalazi na placu površine 7. 5 ari. Trenutno je kuća na tri nivoa SUT+PR+I.....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 289.000 € na 269.000 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BANJA, 269.000 €, 76,00 m2 cca 3540 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 289.000 €
02.03.2026 - 269.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Uknjižen, 4.0, eg, st/4, dvorište od 50m2. U ponudi je stan sa tri spavaće sobe, velikim dnevnim boravkom, i dvorištem površine oko 50m2, koje nije uknjiženo, ali na njega izlaz ima samo ovaj stan. Zgrada je stara 3 godine, tako da nema nikakvih ulaganja. Nalazi se u mirnom okruženju,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 275.000 € na 265.000 € dana 27.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, KRNJAČA, 265.000 €, 253,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.02.2026 - 275.000 €
27.02.2026 - 265.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 128191, 2.85a, spratna, struja, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking, dvorište/bašta, ostava. Na prodaju kompletno nameštena, uknjižena kuća i uknjižena pomoćna kuća na placu od 285 m², na izuzetnoj lokaciji pored hipermarketa Metro, na svega nekoliko minuta vožnje....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 270.000 € na 259.000 € dana 08.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Lion, 259.000 €, 65,00 m2 cca 3990 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.03.2026 - 310.000 €
10.04.2026 - 295.000 €
22.04.2026 - 270.000 €
08.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da ponudimo odličan stan u Bulevaru Kralja Aleksandra. Lokacija odlična, u samom centru svih zbivanja. Zgrada starije gradnje, odlično održavana, sa liftom. Stan smešten na idealnom, drugom spratu, od ukupno četiri. Dvostrana orijentacija, gleda i na sam Bulevar i na....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 269.000 € na 259.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 259.000 €, 70,00 m2 cca 3700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.12.2025 - 299.000 €
16.01.2026 - 269.000 €
15.05.2026 - 259.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Optimist nekretnine Vam nude potpuno nov, funkcionalan i svetao dvoiposoban stan u luksuznom kompleksu "Vojvoda Residence", lamela 2, u ulici Vojvode Stepe na Voždovcu. Stan se nalazi na trećem spratu od ukupno šest, u novoj, blistavoj zgradi sa 2 lifta. U okviru kompleksa....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 273.980 € na 257.500 € dana 29.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Telep, 257.500 €, 87,00 m2 cca 2960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 279.130 €
06.03.2026 - 273.980 €
29.03.2026 - 257.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju kompletno namešten troiposoban stan, trostrano orijentisan, u mirnoj ulici na Telepu. Stan se nalazi na par minuta od Bulevara Patrijarha Pavla i na par minuta od Bulevara Evrope. Nalazi se na drugom spratu urbane vile, sa jednim uknjiženim parking mestom i mogućnošću parkiranja....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 280.000 € na 260.000 € dana 09.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, BEOGRAD, 260.000 €
 

Kretanje cena nekretnine:
06.05.2026 - 280.000 €
09.05.2026 - 260.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

06.05.2026.,

www.klikdooglasa.com

Na prodaju kuca u Surčinu od 209 kvadrata, dve stambene jedinice na 6,8 ari placa svi papiri su cisti, vlasnistvo 1/1. Kuca legalizovana. Dvoriste je prostrano sa tri parking mesta, kuca je u dobrom stanju, sa minimalno ulaganja i renoviranja po potrebi. Za vise informacija javite....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 263.000 € na 253.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 253.000 €, 91,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.01.2026 - 242.000 €
24.04.2026 - 263.000 €
01.05.2026 - 253.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na jednoj od najprestižnijih lokacija u samom srcu Novog Sada nalazi se prostran i komforan četvorosoban stan površine 91 m², idealan za one koji žele spoj urbanog života, kvaliteta i potpune privatnosti. Stan je smešten na trećem spratu uredne zgrade iz 2000. godine, opremljene liftom,....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • pala cena dvorište do 270000 eura (426)
  • atasenekretnine dvorište do 270000 eura (2)
  • atasenekretnine pala cena do 270000 eura (20)
  • atasenekretnine pala cena dvorište (1)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>