• GoHome Professional
atasenekretnine pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • atasenekretnine pala cena Najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - atasenekretnine pala cena Najnovije

  • Za upit "atasenekretnine pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-14%

Promena cene sa 140.426 € na 121.000 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 121.000 €, 61,00 m2 cca 1980 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.10.2025 - 140.426 €
21.05.2026 - 121.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.10.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Na opštini Zvezdara, na kat.parceli 3725, KO Mirijevo, gradi se slobodno stojeći stambeno-poslovni objekat sa 6 lamela ukupne površine preko 16.000m2, spratnosti 2po+pr+3spr+pov sprat. Nine Kirsanove, Beograd, Srbija ; Zvezdara, Mirijevo, Nine Kirsanove, novogradnja.

 
 
 
 
-22%

Promena cene sa 592.999 € na 465.455 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 465.455 €, 131,00 m2 cca 3550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2025 - 556.999 €
12.06.2025 - 585.999 €
10.07.2025 - 592.599 €
02.04.2026 - 512.999 €
14.04.2026 - 592.999 €
23.05.2026 - 465.455 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.atasenekretnine.rs

BEZ PROVIZIJE ZA DIREKTNE KUPCE! Jove Ilića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Centar, Jove Ilića, 131 m2,.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 250.000 € na 245.000 € dana 24.02.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 245.000 €, 95,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.02.2026 - 250.000 €
24.02.2026 - 245.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Na prodaju namešten duplex u održavanoj zgradi bez lifta na Voždovcu. Blizina svih potrebnih sadržaja. Dragice Končar, Beograd, Srbija ; Voždovac, Braće Jerković, Dragice Končar, 95m2.

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 142.000 € na 135.000 € dana 21.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 135.000 €, 64,00 m2 cca 2110 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.03.2026 - 154.000 €
31.03.2026 - 149.000 €
07.04.2026 - 145.000 €
09.04.2026 - 142.000 €
21.04.2026 - 135.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U mirnom, porodičnom delu stare Galenike, nalazi se ovaj stan. Zgrade su zidane krajem šezdesetih godina, manje zgrade sa pet-šest stanova. Stan je dvostran, sever, jug orijentacije, odlično osvetljen. Sa obe strane ima po lepu terasu koje nisu ušle u knjižnu kvadraturu. Stan je uknjižen....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 115.000 € na 109.500 € dana 21.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KRNJAČA, 109.500 €, 61,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.04.2026 - 120.000 €
05.05.2026 - 115.000 €
21.05.2026 - 109.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.04.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U prilici smo da Vam ponudimo uknjižen 2.0-soban u mirnoj ulici u blizini Zrenjaninskog Puta. Zrenjaninski put, Beograd, Srbija ; Palilula, Krnjača, Zrenjaninski put 2.0-soban stan.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 185.000 € na 179.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Kalvarija, 179.000 €, 72,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.03.2026 - 185.000 €
07.04.2026 - 179.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Prijatan i tih stan, izgrađen 2005-e. Iznad stana je stan, osim iznad druge spavaće sobe. Grejanje je na struju/gas koje plaćate po potrošnji. Svi neophodni sadržaji za ugodan život se nalaze u neposrednoj blizini. Izdvajamo autobusku stanicu na 70m i park na 50m a pijaca je na 400m,....

 
 
 
 
-21%

Promena cene sa 571.599 € na 450.000 € dana 23.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 450.000 €, 125,00 m2 cca 3600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.03.2025 - 536.999 €
12.06.2025 - 564.999 €
10.07.2025 - 571.599 €
23.05.2026 - 450.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Stambeno porodični objekat “Charm Residences” izgrađen je na najprestižnijoj lokaciji na Voždovcu, u Ulici Jove Ilića. Sama lokacija i dostupnost svih kulturnih, socijalnih i drugih sadržaja čini ovaj projekat pravim izborom za Vas. Ovaj objekat donosi savršen sklad između urbanog....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 240.000 € na 235.000 € dana 23.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vračar, 235.000 €, 65,00 m2 cca 3620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.02.2026 - 240.000 €
23.04.2026 - 235.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.02.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Dvoiposoban stan, 58m2 i dve lođe ukupno 7m2, visoko prizemlje, 2,5m do donje ivice prozora. Sime Igumanova, Beograd, Srbija ; Vračar, Sime Igumanova, 58+7m2 lođe.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 430.000 € na 420.000 € dana 07.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Autokomanda, 420.000 €, 136,00 m2 cca 3090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.03.2026 - 430.000 €
07.04.2026 - 420.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

U našoj ponudi je vrhunski opremljen LUX 3,0 duplex u mirnoj, jednosmernoj ulici Ranka Tajsića u blizini Autokomande. Ranka Tajsića, Beograd, Srbija ; Voždovac, Autokomanda, Ranka Tajsića, LUX duplex.

 
 
 
 
-17%

Promena cene sa 120.000 € na 100.000 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, MLADENOVAC, 100.000 €, 97,00 m2 cca 1030 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.03.2026 - 120.000 €
16.04.2026 - 100.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.03.2026.,

www.atasenekretnine.rs

Za sve one koji vole boravak u mirnom okruženju i bez stresa, ova nekretnina je idealna. Na 2 kilometra od glavnog puta za Mladenovac a 10km od centra i Selters banje. Na placu od 14 ari, sagrađena je nova prizemna kuća, kompletno nameštena i opremljena. Tri sp. sobe, dnevni boravak....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • atasenekretnine pala cena (27)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>