• GoHome Professional
80 m2 podrum pala cena do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 80 m2 podrum pala cena do 140000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 80 m2 podrum pala cena do 140000 eura

  • Za upit "80 m2 podrum pala cena do 140000 eura" pronađeno 8 nekretnina - prosečna cena 1.455 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2 (malo manji)
    • 80 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 130000 eura (malo jeftiniji)
    • 140000 eura (malo skuplji)
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  •  Po detaljima
    • pogodan
    • uknjižen
    • prizemlje
    • 4.sprat
    • useljiv
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-3%

Promena cene sa 129.000 € na 125.000 € dana 10.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PANČEVO, 125.000 €, 79,00 m2 cca 1580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.03.2026 - 139.000 €
05.04.2026 - 129.000 €
10.05.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.03.2026.,

www.indomio.rs

Pančevo, Kotež I - Vršačka 3.0, 79m2 (lođa 6m2), 1/4, CG, telefon, interfon, podrum Prodaje se prostran trosoban stan u mirnom delu naselja Kotež I u Pančevu. Dvostrano orijentisan sa puno svetla, okružen zelenilom i trotoarima za šetnju. Stan je za renoviranje. Prostorije: predsoblje,....

 
 
 
 
-15%

Promena cene sa 130.000 € na 110.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, STARA PAZOVA, 110.000 €, 78,00 m2 cca 1410 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.03.2026 - 130.000 €
15.05.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.03.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju levi deo dvojne kuće , urađen novi krov, fasada, PVC stolarija 2025 godina. Kuća ima kameni temelj, dobar podrum. U prizemlju ima pregradne zidove za dnevnu sobu, kuhinju sa trpezarijom, toalet. Na spratu 3 spavaće sobe I kupatilo. U kući izvedena instalacija za struju,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 110.000 € na 105.000 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, UŽICE, 105.000 €, 75,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
14.12.2025 - 115.000 €
11.03.2026 - 110.000 €
29.04.2026 - 105.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo stan, u 1.zoni grada Užica, na Slanuši, na visokom prizemlju stambene zgrade, površine 75 m2, pogodan, kako za stanovanje, tako i kao poslovni prostor za razne namene. Stan je , pre osam godina renoviran, zamenjema je i spoljašnja i unutrašnja stolarija, instalacije i renovirano....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '80 m2 podrum pala cena do 140000 eura'
95.790 €
95.790 €
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA: Retka prilika u Borči 3 – Funkcionalan 3.0 stan (75m²) Lokacija: Borča, Centar 3 (najtraženiji deo naselja) Kvadratura: 75 m² (70m² + lođa 5m²) Struktura: Trosoban (3.0) Spratnost: 4/6 (Zgrada sa liftom) Zašto je ovo nekretnina koju ste čekali? U srcu najuređenijeg dela Borče,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 138.000 € na 132.500 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Borča, 132.500 €, 75,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.03.2026 - 143.000 €
03.04.2026 - 139.500 €
24.04.2026 - 138.000 €
15.05.2026 - 132.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 139.500 € na 132.100 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, KOVILOVO, 132.100 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 139.500 €
13.05.2026 - 132.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je svetao, dvostrano orijentisan, funkcionalan trosoban stan površine 75 m² ( grejna površina 70m2 i lođa 5m2) u najlepšem i najuređenijem delu Borče – Centar 3. Iz stana se pruža fantastičan otvoren pogled na okolinu. Stan se nalazi na četvrtom spratu zgrade sa liftom. Nije....

 
 
 
 
-7%

Promena cene sa 25.900 € na 24.000 € dana 18.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Kuća, PRIJEPOLJE, 24.000 €, 80,00 m2 cca 300 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 25.900 €
18.03.2026 - 24.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.02.2026.,

www.finanekretnine.com

U prilici smo ponuditi poljoprivredno zemljište, udaljeno 10 km od Prijepolja uz magistralni put Prijepolje-Pljevlja, potes Osoje, površine 1402 m² pretežno kosina. Na njemu se nalazi neuknjižena vikendica površine u osnovi 40 m², spratnosti Su+Pr+Pk. Poseduje: u prizemlju: podrum,....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-7 (od ukupno 4)

<< <1> >>