• GoHome Professional
4.sprat do 50 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • 4.sprat do 50 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što man - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - 4.sprat do 50 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što manji Zadnjih 14 dana

  • Za upit "4.sprat do 50 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana" pronađeno 6 nekretnina - prosečna cena 2.241 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2600 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2900 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 250000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-7%

Promena cene sa 60.000 € na 56.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 56.000 €, 30,00 m2 cca 1870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 60.000 €
17.05.2026 - 56.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju funkcionalan stan u novogradnji na Altini, u Ugrinovačkom putu. Stan površine 30m2 nalazi se na 4. spratu nove, kvalitetno građene zgrade sa liftom. Pametno organizovan prostor pruža maksimalnu iskorišćenost svakog kvadrata i odličan potencijal kako za život, tako i za....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.790 € na 93.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 36,00 m2 cca 2580 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 97.790 €
15.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se nov, odmah useljiv jednoiposoban stan na atraktivnoj lokaciji – Grbavica. Stan se nalazi na 4. spratu kvalitetne stambene zgrade sa liftom, u okviru nadogradnje na postojećoj zgradi. Površina stana iznosi 36,4 m², a prostor je funkcionalno i moderno organizovan, idealan....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 122.000 € na 115.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Betanija, 115.000 €, 43,00 m2 cca 2670 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 130.000 €
24.04.2026 - 122.000 €
15.05.2026 - 115.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 123930, IV/IV, klima, terasa, renoviran, parking, stambena zgrada. Prodaje se kompletno opremljen i odmah useljiv stan na odlicnoj lokaciji – Sajmiste, ulica Slobodana Bajica. Povrsina: 43 m² + galerija 15 m². Sprat: 4. sprat (zgrada bez lifta). Funkcionalan i svetao....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit '4.sprat do 50 m2 pala cena do 2800 eura/m2 što manji zadnjih 14 dana'
130.000 €
130.000 €
 
-6%

Promena cene sa 74.000 € na 69.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.03.2026 - 71.900 €
03.04.2026 - 74.000 €
22.05.2026 - 69.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.indomio.rs

Lep stančić u centru Stare Pazove na 4 spratu u zgradi gde ima lift (nije pušten u rad). Stan je u izvornom ali izuzetno korektnom stanju. Stan je za svaku preporuku. Hitna prodaja! Agencijska provizija 2% od dogovorene kupoprodajne cene. Prikaz na mapi je informativnog karaktera....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 162.000 € na 159.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NOVI SAD, Liman IV, 159.000 €, 54,00 m2 cca 2940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 173.000 €
08.05.2026 - 162.000 €
15.05.2026 - 159.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijska oznaka 1102545 - .CENA STANA JE 162000 +3% AGENCIJSKA PROVIZIJA . Dvosoban, konforan stan na izuzetno mirnom delu grada, Liman IV. Objekat je uvučen od glavnih ulica, u zelenilu gde je izuzetno mirno za stanovanje. Stan je na četvrtom spratu pa ima lepo osvetljen u svim....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-5 (od ukupno 3)

<< <1> >>