• GoHome Professional
što veći porasla cena bazen do 130000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što veći porasla cena bazen do 130000 eura najnovi - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što veći porasla cena bazen do 130000 eura najnovije do 1600 eura/m2

  • Za upit "što veći porasla cena bazen do 130000 eura najnovije do 1600 eura/m2" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+3%

Promena cene sa 35.000 € na 36.000 € dana 02.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Plac, SRBOBRAN, 36.000 €, 2024,00 m2 cca 20 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
02.07.2025 - 35.000 €
02.03.2026 - 36.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.06.2025.,

www.indomio.rs

Retko u ponudi! Prodaje se prelepo uređen plac u centru Turije. Plac je ravan sa lepo održavanim travnjakom, sa višegodišnjim listopadnim i zimzelenim drvećem. Plac ima širinu uličnog fronta od 23m i dužinu oko 86m. Plac je idealan za gradnju stambenog objekta, stambeno - poslovnog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 75.000 € na 82.000 € dana 03.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, STANCI, 82.000 €, 140,00 m2 cca 590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 75.000 €
03.04.2026 - 82.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju prelepo seosko domaćinstvo, izuzetne gradnje u selu Stanci, udaljeno svega 10-tak km od Kruševca. Kuća je u osnovi 98m2, ukupne površine 140m2, spratnosti pr+1. Nalazi se na placu 12.86ari, a celokupno gazdinstvo oko kuće je površine 57.36ari. Okružena je travnjakom, raznim....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 72.000 € na 74.000 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 74.000 €, 88,00 m2 cca 840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
07.12.2025 - 72.000 €
04.03.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.12.2025.,

www.indomio.rs

Prodaje se kuća na Makovoj sedmici, u mirnom kraju, sa dosta privatnosti. Kuća se sastoji od tri spavaće sobe, kupatila i dnevnog boravka koji je spojen sa trpezarijom, a od kuhinje je odvojen šankom. U dvorištu se nalazi manji letnjikovac, bazen, zidani roštilj, više pomoćnih objkata,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 67.000 € na 74.000 € dana 08.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, SUBOTICA, 74.000 €, 88,00 m2 cca 840 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
23.02.2026 - 67.000 €
08.03.2026 - 74.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.02.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se legalizovana četvorosobna porodična kuća novije gradnje ( 2007.) na Makovoj Sedmici. Asfalt u ulici , trofazna struja , etažno grejanje , čvrst materijal , termoizolacija , bazen , lepo dvorište. Kuća ima odličan raspored : kuhinja -trpezarija sa dnevnim boravkom , tri....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 61.000 € na 62.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 62.500 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što veći porasla cena bazen do 130000 eura do 1600 eura/m2 (14)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>