• GoHome Professional
što manji luksuzan useljiv najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji luksuzan useljiv najnovije - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji luksuzan useljiv najnovije

  • Za upit "što manji luksuzan useljiv najnovije" pronađeno 0 nekretnina

• Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 22,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apsolutno nova, luksuzno i stilizovano opremljena garsonjera u strogom centru grada na Trgu mladenaca. Nalazi se na 4.spratu zgrade koja je zakonom zasticena kao primer stila novosadske secesije s pocetka 20.veka. Stan je nadogradnja, ima centralno grejanje, klimu i lift. Sve stvari....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Podbara, Na upit, 25,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera od 25m2 u mirnoj ulici na Podbari. Stan se nalazi na drugom spratu stambene zgrade koja poseduje lift. Stan je odmah useljiv. Nije pet frendly. Cena je 320€ + depozit u visini jedne kirije. Agencijska provizija je 50% od prve zakupnine. Za....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 80.000 €, 26,00 m2 cca 3080 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U ponudi agencije komforna i funkcionalna garsonjera 26m2, opremljena nameštajem koji je nov i rađen po meri. Pored toga postoje lux dekoracije zidova, spuštenih plafona i svetla kako bi atmosfera bila posebna. Cipelarnik u ogledalu hodnika, ormari u kupatilu i sobi od poda do plafona,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 195.000 €, 28,00 m2 cca 6960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

23.07.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 120897, III/XVI, klima, lift, telefon, terasa, nov luks, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, stambena zgrada. Kompletno opremljen - svim neophodnim i poželjnim pokućstvima za lagodan svakodnevni život, kao i za izdavanje na mesečnom ili dnevnom nivou....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 60.000 €, 28,00 m2 cca 2140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se luksuzno opremljen studio apartman u okviru novog dela Milmari resorta. Apartman se sastoji od kuhinjskog dela sa trpezarijom, spavaćeg dela ( francuski krevet i trosed) kupatila, hodnika i pogodan je za boravak 4 osobe. Studio sa najboljom pozicijom i pogledom u kompleksu.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 28,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111106. Izdaje se luksuzno opremljena garsonjera na sedmom spratu zgrade sa liftom nadomak futoške pijace u Novom Sadu. Stan je useljiv odmah. Potreban je depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine....

 
 
 
 
+1%

Promena cene sa 43.500 € na 44.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, JAGODINA, 44.000 €, 29,00 m2 cca 1520 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.04.2026 - 43.500 €
20.04.2026 - 44.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se moderna garsonjera u prestižnom kompleksu **Crnjanski** – spoj luksuza i hedonizma na vrhunskoj lokaciji! Na površini od 29 m², odmah useljiv stan pruža maksimalno iskorišćen prostor i savremen način života. Idealan je kako za život, tako i kao investicija za izdavanje.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 165.000 €, 29,00 m2 cca 5690 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi predstavljamo lux sredjen stan u neposrednoj blizini Palate pravde. Stan je kompletno renoviran, promenjene sve instalacije, visina plafona preko 3m, sopstveni kotao na struju. Odlicna investicija za izdavanje i stanovanje. Brzo useljiv. Uknjizen. Prikaz na mapi je informativnog....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 149.888 € na 144.888 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 144.888 €, 29,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 149.888 €
15.05.2026 - 144.888 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

MAGNAT 064.5.800.900 - u ulici Prve pruge, u kraju poznatom kao Retenzija, na samoj granici Opština Novi Beograd i Zemun, MAGNAT prodaje LUX opremljen jednosoban stan od 29m2, na I spratu (od ukupno 6 spr.), u zgradi iz osamdesetih godina izgradnje, sa 2 Lifta. PROSTORIJE: Antre,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, Na upit, 29,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9105201.Izdaje se nameštena luksuzna garsonjera (29m2) na četvrtom spratu zgrade sa liftom nadomak Bulevara Evrope. Stan je useljiv odmah i izdaje se do 10.10.2025. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine.Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji luksuzan useljiv (1011)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.