• GoHome Professional
što manji luksuzan do 2600 eura/m2 klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • što manji luksuzan do 2600 eura/m2 klima - GoHome - agencije za nekretnine pretražite na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji luksuzan do 2600 eura/m2 klima

  • Za upit "što manji luksuzan do 2600 eura/m2 klima" pronađeno 940 nekretnina - prosečna cena 1.870 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 80 m2
    • do 100 m2
    • 100 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 100 m2
    • 120 m2
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Apartman, RAŠKA, 107.500 €, 50,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo apartman na izuzetnoj lokaciji u samom srcu Kopaonika, na glavnoj ulici u blizini svih sadržaja i infrastrukture kao i hotela Mujen Lux i ski staza. Apartman je svetao i sunčan, odlično pozicioniran i dvostrano orijentisan. Sastoji se od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Altina, 90.000 €, 50,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Lux dizajnerski opremljen stan u Zemunu, centar Altine. Godina gradnje 2022, završen u julu. Dvorišno orijentisan sa terasom. Nov stan. Parking mesto za auto i motocikl u dvorištu zgrade. 50 m2. Preko puta prodavnice Gomex, vrtića Detlić, Pekare Altina, Pored restorana Stefan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 89.136 €, 50,00 m2 cca 1780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Batajnica, CENTAR, 2.0s, 49,52m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Palilula, 75.000 €, 50,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux Stan na Paliluli u blizini Palilulske pijace. Stan je na 5. spratu od 6 spratova u zgradi bez lifta, po strukturi dvosoban povrsine 50m2, sastoji se od ulaznog hodnika sa kupatilom, veliki prostrani dnevni boravak sa trpezarijom, izdvojenom kuhinjom i lodjom i velika spavaca soba.....

 
 
 
  Stan, LOZNICA, 50.000 €, 50,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.indomio.rs

Zavrsena ploca za treci sprat! Poslednja lokacija u samom centru grada. 150m od setalista. Karadjorjdeva 12 ! Kao i do sada, LUX GRADNJA. Izbor najboljih materijala i opreme za stanove. Najbolja arhitektura i statika ! Najbolji i najskuplji Wienerberger klima blokovi Termo izolacija....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan dvosoban stan – Strogi centar, Novi Sad 🏙️ U ponudi je ekskluzivno opremljen dvosoban stan površine 50m², koji se nalazi na 1. spratu kvalitetne zgrade u samom srcu Novog Sada – na svega nekoliko koraka od Katedrale i pešačke zone. 🏛️🚶‍♀️ 🛋️ Stan je kompletno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvosoba stan sa pogledom iz snova na I spratu od 50m2 u samom Centru grada na Trgu Slobode,poseduje yettel kablovsku i internet kompletnu belu tehniku(sudomašinu mašinu za pranje i sušenje veša) posuđe,posteljinu sve što je neophodno za udoban i luksuzan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Centar, 45.000 €, 50,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se dvosoban lux namešten stan u Zemunu. CG se plaća po utrošku. Useljiv od 15.marta. Agencijska provizija je 50% od ugovorene cene zakupa. Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Kej, 37.500 €, 50,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam fantastičan, lux jednoiposoban stan na izuzetno traženoj lokaciji. Stan se proteže na površini od 50m2, opremljen potpuno novim, kvalitetnim nameštajem, sam stan je bez trunke ulaganja. Stan se nalazi u potpuno novoj ,,pametnoj,, zgradi, jednog od najpoznatijih i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 32.500 €, 50,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.04.2026.,

www.indomio.rs

Kompletno lux opremljen stan u naselju Stepa Stepanovic, na samom ulasku u naselje iz pravca Trosarine. Kuhinja opremljena Bosch belom tehniko, klima uredjajem, sav namestaj ostaje u stanu, po dogovoru. Preko puta zgrade su skola i vrtic. U blizini su i veci trgovinski lanci. Izuzetno....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 30.000 €, 50,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdajem lux dvosoban stan u Micurinovoj ulici sa velikom dnevnom sobom u kojoj je ugaona garnitura sa tv bela kozna fotelja bar radni sto sa pokicama trpeezarija kuhinja potpuno opremljena . Kupatilo poseduje tus kabinu I masinu za pranje I susenje vesa U spavacoj sobi su 2 placara....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 27.500 €, 50,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na idealnoj lokaciji porodičan stan, lux, kompletno namešten. Mirno okruženje, blizina svih sadražaja neophodnih za svakodnevne aktivnosti. Sastoji se od dnevog boravka, kuhinje sa tpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Parking je obezbeđen. Agencijska provizija iznosi 50%....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 25.000 €, 50,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se duplex stan kompletno namešten, renoviran u kvalitetnoj zgradi sa parking mestom u dvorištu zgrade. LUX namešten stan za kvalitetan život na idealnoj lokaciji u blizini prodavnica, restorana, kafića, linija gradskog prevoza. Stan se izdaje za poslovne ljude, zaposlene, par,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 132.200 €, 51,00 m2 cca 2590 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam ekskluzivne stanove u moderno dizajniranoj urbanoj vili, smestenoj u srcu jedne od najpozeljnijih delova Novog Sada - Telep. Ova vila kombinuje savremenu arhitekturu, visokokvalitetnu gradnju i funkcionalne rasporede, pruzajuci udoban i sofisticiran zivotni prostor.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 115.000 €, 51,00 m2 cca 2260 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.12.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 126163, IV/V, luks renoviran, parking, tavan, stambena zgrada. Prodaje se lux sredjen stan na Vidikovcu! Kablovska TV, klima, interfon, internet, parking. Sastoji se iz dnevne sobe, kuhinje, dve spavace sobe, hodnika, toaleta i tavana na koji se penje spustajucim stepenicama.....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 92.052 €, 51,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

BATAJNICA, CENTAR, 2.0s, 51,14m2,nov ,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 125.774 €, 52,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo premium stanove na Limanu, projektu čiji je cilj da postane sinonim za kvalitet, luksuz i dugotrajnost. Svaka stambena jedinica oblikovana je tako da pruži neuporedive standarde gradnje, estetike i udobnosti – bez kompromisa. Ponuda stanova po akcijskoj ceni do 8 marta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 101.400 €, 52,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Stan,Beograd,Ledine,Vojvođanska,Surčin,3.0,52m2,101400 eur sa uračunatim PDV,lux Prodaja stana,Ledine,Vojvođanska, u izgardnji-na izuzetnoj lokaciji,blizu Akva parka,marketa,autobusa i restorana. Stan,3.0,52 m2 se nalazi na vor/II spratu u izgradnji i sastoji se iz ulaza,dnevnog boravka,kuhinje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 52,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

31.12.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor, naselje Zova, ulica Mijaila Jevremovića. Luksuzan namešten dvosoban apartman površine 52m² na prvom spratu. Podno grejanje, klima, internet, KATV, telefon. Apartman se nalazi na samo 2km od centra Zlatibora, pogodan je za boravak porodice , ali i kratkoročno izdavanje. Budući....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 49.400 €, 52,00 m2 cca 950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 93893, IV/V, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova, garaza. U ponudi za izdavanje je luksuzno opremljen stan u novoizgrađenoj zgradi na Vračaru. Stan ima prostranu dnevnu sobu sa trpezarijom i kuhinjom i izdvojenu spavaću sobu. U cenu je uključeno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 46.800 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 76492, VI/VII, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, garaza, stambena zgrada. Lux stan u A bloku. Kompletno opremljen belom tehnikom marke Bosch, kao i svim potrebnim pokućstvom.Odvojena spavaća soba.CG po potrošnji. Garaza je slobodna od nove godine i cena je....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 46.748 €, 52,00 m2 cca 900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO-Agencija za nekretnine-BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🏙️ IZDAVANJE – Luksuzan dvosoban stan 52m² – BW Metropolitan, Beograd na vodi Izdaje se moderno opremljen i potpuno namešten dvosoban stan površine 52m², u zgradi BW Metropolitan, u okviru prestižnog kompleksa....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 41.600 €, 52,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

📢 Izdaje se luksuzan jednoiposoban stan – Bulevar Oslobođenja, 52m², 2. sprat 🏡✨ U ponudi je ekskluzivan i moderno opremljen jednoiposoban stan površine 52m², koji se nalazi na 2. spratu uredne zgrade sa liftom, smeštene u jednoj od najatraktivnijih i najbolje povezanih ulica u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 39.000 €, 52,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP DOO Beograd – Agencija za nekretnine 🔢 Reg. broj posrednika: 1850 IZDAVANJE – Luksuzan stan u novoj zgradi na Vračaru sa dve terase ✨ Izdaje se stan od 52 m² sa jednom spavaćom sobom, dvostrano orijentisan, na 5. spratu nove i luksuzne zgrade u prestižnom delu Vračara.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 26.000 €, 52,00 m2 cca 500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux potpuno renoviran , dvosoban stan od 52m2, na samom početku Grbavice, ulica Miše Dimitrijevića, na 1.spratu.Stan je dvorišno pozicioniran(znači tiho i bez saobraćajne gužve), ogružen zelenilom. Sastoji se od dve prostrane svetle sobe, opremljene novim nameštajem, roletne....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 134.100 € na 139.400 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 139.400 €, 53,00 m2 cca 2630 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 134.100 €
20.03.2026 - 139.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.indomio.rs

Stan je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrasto parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B" - rok završetka februar 2027.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 125.774 €, 53,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 92.750 €, 53,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, NOVI BANOVCI, 92.000 €, 53,00 m2 cca 1740 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam predstavimo lux stan u vikend naselju, Novi Banovci. Stan je po strukturi trosoban i površine je 53,29m2 + 20m2 terase. Nalazi se na u prizemlju stambene zgrade od tri sprata u novogradnji. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe, kuhinje sa trpezarijom, master....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 150.773 €, 53,00 m2 cca 2850 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Trosoban stan površine 53 m2 u mirnom vikend naselju Popovica, na četiri kilometara od centra Novog Sada, gradi se luksuzni zatvoreni kompleks. Projekat će imati više od 9.000 m² stambenog prostora, 5 lokala i podzemne etaže sa 123 garažna mesta ali i više od 2000 m² zelenih površina,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjizen, garaza, parking. *CELAREVO NOVI - LUX** + GARAZA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvoriste. Odlican. Uknjizen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, NOVA VAROŠ, 59.000 €, 53,00 m2 cca 1110 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 131115, I/, klima, terasa, uknjižen, garaza, parking. *ČELAREVO NOVI - LUX** + GARAŽA (16 m2) 53 m2, veliki 2,0 - soban sa terasom koja gleda na dvorište. Odličan. Uknjižen. Klimatizovan. Podno grejanje na sopstveni gasni kotao. Stan je u maloj stambenoj zgradi sa 2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 63, 42.400 €, 53,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzan dvosoban stan u prestižnom V12 Smart Building kompleksu, jednoj od najmodernijih i tehnološki najopremljenijih zgrada na Novom Beogradu. Stan je svetao, funkcionalan i idealan kako za porodičan život, tako i za poslovne ljude koji žele sigurnost, komfor i prestižnu....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 29.150 €, 53,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122086, III/, klima, terasa, parking. Izdaje se jednoiposoban stan u jednom od najlepših i najmirnijih delova grada (Adamovićevo naselje). Idealan za one koji žele kvalitetan životni prostor i potpunu udobnost. Stan je potpuno opremljen, moderno uređen i spreman za....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 130.000 €, 54,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno uređen i opremljen stan na Panteleju. Stan ima 54m2, po strukturi je dvoiposoban. Nalazi se na 4. spratu u zgradi sa lifotm. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa delom za trpezariju i kuhinju, dve spavaće sobe, kupatila i terase. Nalazi se u zgradi novije....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 103.500 €, 54,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.04.2026.,

www.indomio.rs

U cenu stana uračunato je parking mesto, etažno grejanje, inverter klima i većina nameštaja u stanu sa tehnikom koja je nova i ugradjena. LUX dvoiposoban stan, u blizini kružnog toka na Somborskom bulevaru, ukupne površine 54 kvm, na četvrtom spratu, sa etažnim grejanjem i liftom.....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 93.280 €, 54,00 m2 cca 1730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.03.2025.,

www.indomio.rs

Prodaja Stara Pazova u projektu Luxury Complex –Svetosavska. Četiri lamele sačinjavaju ovaj komplex. Komplex stanova nalazi se u centru mesta Stara Pazova na pola puta izmedju Beograda i Novog Sada. Luxury Complex Stara Pazova- vaš novi dom iz snova. Ekskluzivni stanovi vrhunskog....

 
 
 
  Stan, NOVI PAZAR, 85.000 €, 54,00 m2 cca 1570 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzan dvosoban stan u novogradnji – Novi Pazar Prodaje se moderan stan površine 54 m² u vrhunskoj novogradnji, smešten na 6. spratu (od ukupno 9) zgrade sa liftom, u mirnom, ali dobro povezanom delu Novog Pazara. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe sa izlazom na....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 81.000 €, 54,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte eleganciju i komfor u srcu Zlatibora sa ovim prelepim stanom novim na tržištu! Ovaj stambeni dragulj potpuno je sređen i nudi savršen balans između modernog dizajna i prirodnog okruženja. Idealan za parove ili pojedince, stan se prostire na 54 kvadratna metra. Stan se sastoji....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 54.000 €, 54,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux namešten PET FRIENDLY trosoban stan na jednoj od najboljih lokacija u gradu u novoj zgradi na uglu Braće Ribnikar i Bulevara Oslobođenja,dve spavaće sobe,dnevni boravak,kuhinja sa sudomašinom,u svakoj sobi TV,stan za svaku preporuku,useljivo odmah. Cena 1000 evra,plus....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 37.800 €, 54,00 m2 cca 700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se luksuzno opremljen dvoiposoban stan (54 m2) na visokom prizemlju nove zgrade, u mirnoj ulici na atraktivnoj lokaciji. Useljiv odmah. Potreban depozit u visini jedne mesečne zakupnine. Agencijska provizija iznosi 50% od vrednosti prve mesečne zakupnine i plaća se jednokratno.....

 
 
 
  Stan, SMEDEREVO, Centar, 99.000 €, 55,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Ulica Kralja Milutina, luksuzno sređen stan na trećem spratu, 55 kvadrata i zatvorena terasa. Deo dnevne sobe renoviran, luksuzno opremljen (aluminijumska stolarija, nemačka keramika, dva mokra čvora)., dve klime, podrum. Prodaje se opremljen stvarima i uređajima. Prikaz na mapi je....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 127-168 (od ukupno 614)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>