• GoHome Professional
što manji luksuzan do 2600 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • što manji luksuzan do 2600 eura/m2 - GoHome - kupujem, prodajem, tražim : potraži na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji luksuzan do 2600 eura/m2

  • Za upit "što manji luksuzan do 2600 eura/m2" pronađeno 4 411 nekretnina - prosečna cena 1.878 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 70 m2
    • do 90 m2
    • 90 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 90 m2
    • 110 m2
  •  Po ceni
    • 2400 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2700 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 200000 eura
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • novogradnja
    • 2.sprat
    • prizemlje
    • kablovska
    • lift
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, ČAJETINA, 75.000 €, 33,00 m2 cca 2270 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju luksuzno namešten stan površine 34 m, smešten na četvrtom spratu ekskluzivnog objekta Zlatiborske terase na Zlatiboru. Ovaj moderan i funkcionalan stan predstavlja idealnu priliku kako za lično uživanje, tako i za investiciju u turistički potencijal jedne od najtraženijih....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 74.160 €, 33,00 m2 cca 2250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.06.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se Lux garsonjera 33 m2 u Lux zgradi Aleksandar na bulevaru ključ u ruke . Garsonjera poseduje , Galeriju za spavanje odvojeno , muziku , mašina za veš , mašina za sudove , šporet sa ravnom pločom , klima , terasa , visina plafona 3,60 m , led tv kompletan nameštaj uračunat....

 
 
 
  Stan, BRUS, 62.830 €, 33,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2022.,

www.indomio.rs

Lux apartman na Kopaoniku, tačnije u Brzeću. Apartman je severne orijentacije, sa pogledom na plato ispred gondole, ukupne površine 33 m2 i poseduje dnevno spavaći blok, kompletno opremljenu kuhinju, kupatilo, kao i dodatnu sobu preko puta samog apartmana, tako da se komotno može....

 
 
 
  Kuća, BRUS, 62.830 €, 33,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 60.000 €, 33,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Batajnica- CENTAR, 0.5s, 33,31m2,nov,lux Na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Batajnici, u mirnoj i lepo uređenoj ulici, predstavljamo svetao, izuzetno funkcionalan stan, idealan za porodičan život. U neposrednoj blizini se nalazi kompletna infrastruktura: gradski prevoz, osnovna....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.400 €, 33,00 m2 cca 2800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Novi Beograd, Ledine, Miodraga Petrovića Čkalje, 33m2 . 33m2, 1.0, 1/3, EG, terasa, parking, interfon, telefon, nov Stambeni objekat (sa građevinskom dozvolom)....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 37.570 €, 33,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

CENA 1.150e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 37.559 €, 33,00 m2 cca 1140 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 36.190 €, 33,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru! Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim lepotama ove renomirane....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 24.750 €, 33,00 m2 cca 750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Izdaje se lux studio-apartman sa terasom sa koje se pruža predivan pogled. Stan se nalazi u Beogradu na vodi, u zgradi Metropolitan, na samom početku glavnog bulevara. Stan poseduje dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom, kupatilo i terasu. U potpunosti je moderno opremljen, od korisnih....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 85.000 €, 34,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.06.2024.,

www.indomio.rs

Otkrijte savršenstvo života na planini u našem prefinjenom apartmanu u srcu Zlatibora, smeštenom u prestižnom kompleksu Zlatiborske terase. Ovaj moderni apartman, površine 34m2, sagrađen je nedavno i nudi vrhunski smeštaj uz sve potrebne sadržaje za udoban boravak. Karakteristike....

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. kontakt: 060/ 30 73 71 5 Terasa, Lift, Internet, Telefon, Satelitska, kablovska TV, Klima.

 
 
 
  Apartman, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajem...sauna, fitnes, restoranai, parking... Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. .

 
 
 
  Stan, DIVČIBARE, 73.110 €, 34,00 m2 cca 2150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Apartman, u izgradnji, u lux naselju na Divčibarama. Lux kompleks, sa svim potrtebnim pratećim sadržajemsauna, fitnes, restoranai, parking Za više informacija, pozovite naše agente prodaje. KONTAKTIRAJTE NAS PUTEM: 064-80-333-22, 064-80-333-23 021-23-000-30 EMAIL: art. nsgroup@gmail.....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u samom centru Zlatiboru u okviru naselja Đurkovac Na samo 500m od jezera ili 5 minuta laganog hoda, u blizini hotela Palisad, hotela Golija, Gondole, parka i mnogih drugih sadržaja Zlatibora Stan ima 34,50m2 Po strukturi je 1.0 soban i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 67.500 €, 34,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stanovi u izgradnji u novom modernom kompleksu u Mirijevu! Najkvalitetniji materijali korišćeni u gradnji. Stanovi različitih struktura. Useljenje planirano po fazama ( IV faze ). I faza krajem ove godine, IV faza početak 2027. Mogućnost kupovine garažnog i parking mesta. Kompleks....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRNJAČKA BANJA, 61.200 €, 34,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Predstavljamo vam moderan i luksuzan kompleks stanova u užem centru Vrnjačke Banje, idealan za investiciju, život ili odmor. U ponudi su stanovi različitih kvadratura i struktura, a svaki je deo arhitektonski osmišljenog ambijenta koji spaja udobnost, sigurnost i visoke standarde....

 
 
 
  Stan, VELIKO GRADIŠTE, 39.548 €, 34,00 m2 cca 1160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

CENA 1.150e / m2 Otkrijte spokojan život na Srebrnom jezeru Predstavljamo najnovije stambeno rešenje Fast Projekta, smešteno u živopisnom predelu Srebrnog jezera. Ova ekskluzivna stambena zgrada nudi 40 luksuznih i prostranih stanova, dizajniranih tako da budu u skladu sa prirodnim....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.950 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Zlatibor-ekstra lux Apartman 35 m2. Na odličnoj lokaciji u borovoj šumi nedaleko od centra Zlatibora. Aprtman je u izgradnji planirani rok završetka je decembar 2025 god +- 60 dana U okviru zgrade planiran je resoran SPA centar sa 40 podzemnih garažnih mesta. Najsavremeniji materijali....

 
 
 
  Apartman, ČAJETINA, 82.950 €, 35,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 82.400 €, 35,00 m2 cca 2350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo vrhunski, luksuzan stan na jedinstvenoj lokaciji u centru Zlatibora u okviru apartmanskog kompleksa Titova vila Stambeno - poslovni apartmanski kompleks Titova vila predstavlja jedan od najatraktivnijih i luksuznijih lokacija na Zlatiboru. Na samo 10....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 73.000 €, 35,00 m2 cca 2090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2025.,

www.atasenekretnine.rs

Prodaje se predivan 1.5 stan na Zlatiboru, desetak minuta laganog hoda do jezera asfaltnim, ravnim putem. Idealan za odmor i investiciju. Nalazi se u mirnom delu planine, popularnom među posetiocima što potvrđuju i brojne pozitivne recenzije na booking.com platformi. Stan je potpuno....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 70.000 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

Zlatibor je područje jedinstvene ekološke, biološke, kulturne i estetske vrednosti, očuvanih predela, živopisnih pejzaža, livada, pašnjaka i stoletnih borovih šuma, sa vrednim objektima narodnog graditeljstva i kulturno istorijskog nasleđa. Planina izuzetne lepote čija su posebna....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 69.999 €, 35,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux jednoiposoban stan na III spratu novosagrađene zgrade (zgrada useljena jula 2021. godine). Sastoji se od prostranog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Po podovima postavljen parket i keramika, grejanje na norveške radijatore, stolarija....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.250 €, 35,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Titova Vila Apartments & SPA je apartmanski kompleks na Zlatiboru, na deset minuta šetnje od jezera. Kompleks se sastoji od apartmanskih objekata, prostranog SPA centra, teretane, konferencijske sale, igrališta za decu, dečije igraonice, kao i brojnih drugih sadržaja za odmor i uživanje....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 68.000 €, 35,00 m2 cca 1940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaja Apartman ( 35m2 , gradnja 01/24 ) se nalazi na Zlatiboru u apartmanskom Naselju Maric , 900m od centra, odnosno 10min hoda. Apartman nudi: mogucnost boravka 4 osobe isklkucivo koriscen za svoje potrebe apartman je luksuzno opremljen poseduje odvojena spavaca soba kupatilo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 67.051 €, 35,00 m2 cca 1920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Eksluzivna novogradnja, luksuzna pametna zgrada, smeštena u neposrednoj blizini Vrnjačkih termi. Stanovi u TILLIA 2 su savršeno mesto za život ili rentiranje. Stambene jedinice su različitih kvadratura od 35.29m2 - 40.47m2 i struktura, raspoređeni na šest etaža. Cene stanova od 1600eu....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 100.000 €, 35,00 m2 cca 2860 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Struktura stana od 35m² - dnevna doba sa trpezarijom i kuhinjom, odvojena spavaća soba, terasa i kupatilo. Stan se nalazi na prizemlju (visina prvog sprata) zgrade. Stan ima svoje pripadajuće parking mesto u podzemnoj garazi na -1 nivou od 2, koje ulazi u cenu. Nalazi u zgradi koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 35.000 €, 35,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.06.2023.,

www.codex.co.rs

Izdaje se LUX 1. 0 stan u kompleksu Beograd na vodi u zgradi Aria. Stan je luksuzno i kompletno namesten novim modernim namestajem i opremom. Stan ima terasu sa pogledom na reku. Uzstan ide i parking mesto u garazi zgrade koja je uracunato u cenu zakupa. Novogradnja Internet Kablovska....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Trošarina, 22.750 €, 35,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetan stan nadomak Trošarine, opština Voždovac. Stan je novije gradnje sa liftom i površine 35m2. Nalazi se u prizemlju stambene zgrade novije gradnje sa liftom. Po strukturi je jednoiposoban. Sastoji se od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Đeram Pijaca, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Šabačka, malo iznad Đeram pijace, lux namesten stan od 35,5m2, sastoji se od dnevne sobe sa trpezarijom, odvojena spavaca soba i kupatilo, zgrada je useljena pre godinu dana, sve u stanu je novo, ugaona, francuski lezaj, bela tehnika,plakari, masina za pranje i susenje, inverter klima....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 21.000 €, 35,00 m2 cca 600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 122695, I/IV, klima, lift, terasa, nov luks, novogradnja, fasada nova. Prvo izdavanje! U ponudi je potpuno nov, luksuzno opremljen jednosoban stan modernog enterijera u mirnom delu Vračara. Stan poseduje kuhinju sa ostrvom, ugradne elemente, veliki plakar do plafona,....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 97.150 € na 92.150 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Ledine, 92.150 €, 36,00 m2 cca 2560 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.06.2025 - 97.150 €
27.03.2026 - 92.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.06.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Atelje je u izgradnji trenutno nije moguća kupovina preko stambenog kredita. - Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 15.000e sa PDV om. - LUX - LIFT - granitna keramika - klima - višeslojni hrastov parket - šestokomorna PVC i aluminijumska stolarija - efikasnost "B"....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 90.000 €, 36,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Objekat Pino silvestre 2 se nalazi u ulici Drinske divizije preko puta hotela Mona na samo 150 m od jezera i strogog centra Zlatibora. Objekat se izdvaja i ističe po kvalitetu gradnje najviše premijum klase, prelepom projektu i enterijeru.. Izuzetan nivo održavanja objekta i same....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 87.150 €, 36,00 m2 cca 2420 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Telep, dvosoban, nova LUX vila, kupovina samo za keš! Agencijska oznaka stana 1063733, Novi sad, Telep .Izuzetnog rasporeda, kvalitetne gradnje, dvosoban stan na prozemlju urbane vile sa ozelenjenom divnom terasom ! Kupovina je samo za keš . Za dodatne informacije pozovite, Ljiljana....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 86.870 €, 36,00 m2 cca 2410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.08.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Predivana nekretnina koji se nalazi u stambeno-poslovnom objektu koji je dugo i temeljno pripreman projekat, kojim je predviđena izgradnja LUX objekta u skladu sa savremenim standardima i tehnologijama, uz upotrebu najkvalitetnijih materijala trenutno dostupnih na tržištu. Fasada....

 
 
 
  Stan, SUBOTICA, 85.704 €, 36,00 m2 cca 2380 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Oaza mira na Paliću, u prelepom ambijentu nadomak jezera nalaze se lux apartmani u Belle Vue kompleksu. Apartmani su pažljivo projektovani i izgrađeni od vrhunskih materijala, energetske efikasnosti sa gasnim podnim grejanjem, opremljeni aluminjumskim prozorima, Bertoloto i Dierre....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 85.000 €, 36,00 m2 cca 2360 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodajemo kompletno opremljen jednoiposoban apartman na Kopaoniku, koji se nalazi u okviru hotelskog kompleksa Srebrna Planina u Vikend naselju. Vlasništvo 1/1, bez tereta. Apartman je odličanog rasporeda prostorija, ima visoku funkcionalnost, kao i visok kvalitet gradnje, vrhunska....

 
 
 
  Stan, ČAJETINA, 84.400 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Odličan dvosoban apartman u srcu Zlatibora - Akcijska cena do kraja marta 2024. (ZGRADA SE GRADI KAO HOTEL BOR KARISMA- s tim štpo će imti veći bazen, veći prostor za SPA, kao i parkin mesta u garažama su planirana kao i najboljim tržnim centrima) POSTOJI....

 
 
 
  Stan, NIŠ, Pantelej, 84.134 €, 36,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Luksuzan objekat u samom srcu Panteleja! Stambeni objekat po+pr+4 od 35 stambenih jedinica. U ponudi odličan, dvoiposoban stan 36.58m2 u izgradnji, na 4.spratu, u jedinstvenom objektu, koji se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, uvučene kuhinje, spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Ledine, 95.400 €, 36,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.04.2026.,

www.indomio.rs

Stan u Lux, inovativnom kompleksu na Ledinama u neposrednoj blizini Bežaniske Kose 3 . Pred prodaja sranova u izgradnji. U ponudi je jednoiposoban stan od 36,69 m2 stan u novom kompleksu na najjačoj razvojnoj lokaciji u Evropi. Građevinska dozvola. Blizina Aerodroma Nikola Tesla.....

 
 
 
  Apartman, RAŠKA, 80.000 €, 36,00 m2 cca 2220 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju luksuzno namešten apartman od 36,07 m², smešten u srcu vikend naselja, samo 200 metara ispod Kraljevih Čardaka, u blizini kompleksa Milmari i stanice shuttle busa do centra Kopaonika. Enterijer je inspirisan tradicionalnim alpskim kućama – drvene grede, zidne obloge od....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 169-210 (od ukupno 468)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>