• GoHome Professional
što manji luksuzan 110 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji luksuzan 110 m2 3.sprat - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji luksuzan 110 m2 3.sprat

  • Za upit "što manji luksuzan 110 m2 3.sprat" pronađeno 29 nekretnina - prosečna cena 3.766 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • do 300000 eura
    • do 370000 eura (prosečna cena)
    • do 450000 eura
    • do 3700 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 310.000 €, 110,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Prostran i luksuzan stan na jednoj od najlepših lokacija u Novom Sadu, u prelepoj, mirnoj zelenoj ulici na Spensu. Ovaj 110m2 stan nudi sve što vam je potrebno za udoban i komforan život, a sve to po ceni od 319.300 evra. Sa tri prostrane spavaće sobe i tri modernizovana kupatila,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 450.000 €, 101,00 m2 cca 4460 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.01.2026.,

www.berzanekretnina.org

Fantastičan stan u Bloku 61, u ulici Jurija Gagarina, od 101m2, na trećem spratu od četiri. Stan se sastoji od velikog ulaznog antre predsoblja iz kog se ulazi u veliki dnevni boravak sa trpezarijom. Iz dnevnog boravka se izlazi na zastakljenu lođu i veliku terasu od 32m2, natkrivenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 485.000 €, 101,00 m2 cca 4800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110623, III/IV, klima, lift, terasa(2), uknjižen, nov luks, novogradnja, garaza, ostava, stambena zgrada. **HRAM, 3.0, LUX NOVOGRADNJA, 101m2**Izuzetan nov 3.0 stan sa dve terase, uknjižen na 101m2, na trećem spratu luksuznog novoizgrađenog objekta, nadomak Hrama Svetog....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji luksuzan 110 m2 3.sprat'
329.600 €
329.600 €
390.000 €
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 305.000 €, 101,00 m2 cca 3020 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju: Svetao i moderan dvoiposoban stan na Vračaru Ovaj izuzetan dvoiposoban stan, smešten na 3. spratu novogradnje, nudi savršen spoj komfora, funkcionalnosti i stila. Stan sadrži otvoreni dnevni boravak sa modernom, kompaktnom kuhinjom i trpezarijskim delom, sa direktnim izlazom....

 
 
 
  Stan, PANČEVO, Na upit, 101,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

Juče,

www.mojoglas.rs

Prodajem penthouse stan na trećem spratu na Novoj misi u Pančevu. 101 m2. Prvi vlasnik. Novouređen, nekorišten. Čisto vlasništvo. 1/1. Samo keš kupac. Zvati samo na viber ili whats app na broj +385916104669. Cena 180.000 eura. Mima Prodajem stan u Pančevu na Novoj Misi, penthouse....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 389.000 €, 103,00 m2 cca 3780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodaje se komforan četvorosoban stan površine 103m2, na trećem spratu novog stambeno-poslovnog kompleksa Lux 51 na Bežanijskoj kosi, u ulici Partizanske avijacije. Lokacija omogućava laku povezanost sa ostatkom grada, a neposredna blizina marketa, pijace, doma zdravlja, škole i drugih....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 600.000 € na 635.000 € dana 04.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, 635.000 €, 103,00 m2 cca 6170 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
05.11.2025 - 670.000 €
24.04.2026 - 600.000 €
04.05.2026 - 635.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.divisnekretnine.rs

Prodajemo autentičan i luksuzno renoviran četvorosoban stan uknjižene površine 103m2(merene 125m2), u Kursulinoj ulici, u samom srcu Vračara. Stan se nalazi na trećem spratu uredne zgrade od pet spratova, veoma kvalitetne gradnje, sa samo pet stanova. .

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 520.000 €, 103,00 m2 cca 5050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Voždovac, Voždovačka crkva - Jove Ilića 4. 0, 103m2 (terasa), 3/4, GAS, klima, lift, telefon, interfon, garaža Luksuzno sređen i kompletno opremljen stan u novijoj zgradi na Voždovcu. Nalazi se na trećem spratu, a odlikuje ga trostrana orijentacija koja obezbeđuje prijatan osećaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Učiteljsko Naselje, 280.000 €, 103,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Lux stan kod Aviv parka. Nudimo Vam luksuzno uređenu nekretninu u blizini Aviv parka, u zgradi novije kvalitetne gradnje iz 2016.god. Stan je funcionalnog rasporeda prostorija, sunčan, svetao i trostrano orjentisan. Sam na trećem spratu što doprinosi dodatnoj tišini i prijatnoj intimi,....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 450.000 € na 430.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palata Pravde, 430.000 €, 105,00 m2 cca 4100 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
30.01.2026 - 450.000 €
17.04.2026 - 430.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

UKNJIŽEN DUPLEX NA STAROM GRADU – GUNDULIĆEV VENAC, RETKO NA PRODAJU! Kontakt: +381668091211 Cena: 430.000 EURA Lokacija: Beograd, Stari grad, Gundulićev venac, sprat 3/4 Površina: Uknjiženo 105m2, realno 130m2 (prvi nivo: 74m2 + drugi nivo: podna površina 56m2, zbog kosina 30m2)....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Topčider, 333.999 €, 106,00 m2 cca 3150 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 AKCIJA SNIŽENA CENA SPECIJALNA PONUDA po 3100 +PDV PRODAJA LUKSUZNIH STANOVA U BEOGRADU - TOPČIDER RESIDENCE Direktna prodaja: 060 0660-422, 060 0660-423, 060 0660-429 Ekskluzivna prilika za kupovinu luksuznih stanova u jednom od najprestižnijih delova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 105.894 €, 106,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

MAXIS GROUP-Agencija za nekretnine BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 LUKSUZAN STAN ZA IZDAVANJE – VRAČAR, DESANKE MAKSIMOVIĆ Sprat: 7/7 (lift ide do 6. sprata) | Površina: 106 m² | Cena: 1.000 EUR mesečno Izdaje se prostran, funkcionalan stan od 106 m² na poslednjem spratu zgrade u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 260.000 €, 107,00 m2 cca 2430 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

3.5, 107m2+terasa 12m2, gas, III/III, telefon, interfon. Uknjiženo 72m2 . Na prodaju luksuzan i kompletno opremljen stan – 107 m² + terasa 12 m² U ponudi ekskluzivan, moderno renoviran stan smešten na 3. spratu manje stambene zgrade sa malim brojem stanova, što pruža dodatni mir,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Rakovica, 269.999 €, 108,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 Luksuzni duplex u mirnom kraju – prostran, svetao i idealan za porodični život Predstavljamo vam izuzetan duplex stan na drugom i trećem spratu novije zgrade, smešten u mirnom i zelenom delu Beograda, u ulici Luke Vojvodića. Ovaj prostran i svetao stan....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Centar, Na upit, 108,00 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.08.2025.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052630, NOVI SAD, CENTAR, ČETVOROSOBAN, LUX, 108M2, SPRAT 3/5 Nešto što je na tržištu nekretnina traženo, a retko u ponudi, u mogućnosti smo da Vam sada pokažemo i ponudimo LOKACIJA!! INVESTITOR!! LUX NEKRETNINA!! 1/1 UKNJIŽENO!! Stan se sastoji od komforne dnevne sobe....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 344.138 €, 109,00 m2 cca 3160 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u okviru novog kompleksa u Zemunu. Stan je površine 109,25m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada poseduje dva lifta koji voze od nivoa -2 do 6. sprata. Stan je po strukturi troiposoban. Sastoji....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 494.999 €, 109,00 m2 cca 4540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJSKA CENA: 495.000 EUR – DO KRAJA JUNA 2025! 💶 Cena po m²: samo 4.540 – FIXNO! 🏢 ODMAH USELJIV LUKSUZAN ČETVOROSOBAN STAN Sa prelepim pogledom na park i reku Savu ________________________________________ ✨ OSNOVNE INFORMACIJE: • Lokacija: Beograd....

 
 
 
 
-9%

Promena cene sa 695.000 € na 632.000 € dana 10.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 632.000 €, 110,00 m2 cca 5750 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
27.02.2026 - 695.000 €
10.04.2026 - 632.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.09.2025.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja na Vračaru , blizina Njegoševe ulice, Hrama Svetog Save. Zgrada odlična sa liftom, kvalitetna gradnja. Stan je na drugom spratu koji ima visinu kao treći sprat. Sobna i ulazna vrata Bosal. Ulazna vrata poseduju sigurnosnu bravu sa zaključavanjem u 3 smera i šest tačaka.....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 362.990 €, 110,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007832.U ponudi je moderan penthouse (110 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na trećem spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada se....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Sajam, 285.850 €, 111,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Komforan, luksuzno opremljen dupleks površine 111 m². Stan se nalazi na 3. spratu u ekskluzivnoj zgradi novijeg datuma (2021.godina) u ulici Branka Bajića. Zgrada sa smart sistemom, liftom i video nadzorom. Stan se sastoji iz dve etaže. Na donjoj etaži nalazi se prostran dnevni boravak....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Gornji Grad, 337.170 €, 112,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

U prilici smo da Vam ponudimo izuzetno luksuzan stan u okviru novog kompleksa u Zemunu. Stan je površine 112,39m2 i nalazi se na trećem spratu stambene zgrade od šest spratova. Zgrada poseduje dva lifta koji voze od nivoa -2 do 6. sprata. Stan je po strukturi četvorosoban stan. Sastoji....

 
 
 
 
+4%

Promena cene sa 370.830 € na 384.100 € dana 08.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 384.100 €, 113,00 m2 cca 3400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
04.02.2026 - 370.830 €
08.04.2026 - 384.100 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

LUKSUZNI STAN U CENTRU, sa PDV-om---Agencijska šifra: 1007829.U ponudi je moderan četvorosoban stan (113 m2) u izgradnji, smešten u samom centru Novog Sada, u mirnoj i urbanoj zoni. Stan se nalazi na trećem spratu, sa pažljivo osmišljenim rasporedom i obiljem prirodne svetlosti. Zgrada....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 298.100 €, 113,00 m2 cca 2640 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 SPECIJALNA PONUDA SNIŽENA CENA 2650 + PDV AKCIJA novo LUX, četvorosoban stan 112,5m2, u Novogradnii, na I spratu,Stan je odmah useljivi. Stan se sastoji od hodnika, tri spavace sobe (od kojih je jedna master soba sa svojim kupatilom), dnevnog boravka,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Banovo Brdo, 346.050 €, 115,00 m2 cca 3010 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Prodaje se četvorosoban stan površine 115,35m2, lux, na 3 spratu od 7. Stan je u novogradnji, useljiv, trostran, ima dve terase, 3 mokra čvora, 3 spavaće sobe, dnevnu sobu sa kuhinjom i trpezarijom. Klimatizacija i grejanje je centralno, vrhunski harstov parket, stolarija drvo-aluminijum,....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Liman IV, 143.750 €, 115,00 m2 cca 1250 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra: 9111023.Izdaje se luksuzno namešten četvorosoban stan od 115 m2 na trećem spratu nove zgrade sa liftom kod kružnog toka kod Limana 4. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka sa trpezarijom i kuhinjom, spavaće sobe sa bračnim krevetom, dve dečije spavaće sobe koje....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 522.000 €, 116,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

BROJ U REGISTRU POSREDNIKA 1850 🔥 AKCIJA DO KRAJA JUNA! 🔥 CENA 4500E/m2 Specijalna ponuda: Mogućnost kupovine DVA garažna mesta po ceni od 30.000 € po garažnom mestu KOJA SE NLZE JEDNO PORED DRUGOG NA -1 NIVOU ODMAH PORED LIFT! Snižena agencijska provizija: samo 1.5% na ugovorenu....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 490.000 €, 117,00 m2 cca 4190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Nebojšina, 3/5, cg, uknjižen-Stvarna površina-117m2 , ugovorna površina-117.00m2, U ponudi luksuzan četvorosoban stan od 117m2 u jednoj od najlepših ulica na Vračaru - Nebojšinoj, smešten na trećem spratu od ukupnih pet, održavane zgrade novije gradnje sa modernim liftom. Ovaj dom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Savski Venac, 620.000 €, 120,00 m2 cca 5170 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Direktna prodaja stana u Beogradu na vodi – bez provizije za prodavca! ✅ Maxis Group doo – Ovlašćeni partner BELGRADE WATERFRONT-a 🔹 Broj u registru posrednika: 1850 🔹 Specijalna ponuda – snižena cena do 15. jula: 620.000 € 🔹 Stambeni kredit moguć – stan je uknjižen 🔹 AKCIJA:....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-28 (od ukupno 26)

<< <1> >>