• GoHome Professional
što manji lift pogodan do 3500 eura/m2 porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift pogodan do 3500 eura/m2 porasla cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift pogodan do 3500 eura/m2 porasla cena Zadnjih 14 dana

  • Za upit "što manji lift pogodan do 3500 eura/m2 porasla cena zadnjih 14 dana" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 3300 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 3600 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+6%

Promena cene sa 159.000 € na 169.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Klinički Centar, 169.000 €, 53,00 m2 cca 3190 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.05.2026 - 159.000 €
20.05.2026 - 169.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Zastupamo prodaju odličnog renoviranog dvosobnog stana koji se nalazi u samom centru grada, u lepoj salonskoj zgradi renovirane i unutrašnje i spoljašnje fasade. Prostor od korisne površine 53m2 ima zaseban ulaz i pogodan je za sve namene. Odličan odnos cene i kvalitete, topla preporuka....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 85.000 € na 87.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, BEOGRAD, Palilula, 87.000 €, 23,00 m2 cca 3780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 85.000 €
15.05.2026 - 87.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na izuzetno frekventnoj i atraktivnoj lokaciji u Bulevaru despota Stefana prodaje se funkcionalan lokal površine 23m², idealan za različite poslovne delatnosti. Ulica je jedna od prometnijih u gradu, što garantuje odličnu vidljivost i stalnu cirkulaciju ljudi. Lokal je pogodan za....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 44.200 € na 52.900 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 52.900 €, 25,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.04.2026 - 44.200 €
23.05.2026 - 52.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.04.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju, parketi, italijanske pločice, pvc stolarija,....

 
 
 
 
+20%

Promena cene sa 44.200 € na 52.900 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 52.900 €, 25,00 m2 cca 2120 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.06.2025 - 42.500 €
17.09.2025 - 42.900 €
16.01.2026 - 44.200 €
22.05.2026 - 52.900 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.06.2025.,

www.indomio.rs

Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Lepu Garsonjeru 25 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJIStan se vodi kao Garaža nalazi se u kvalitetno građenoj zgradi u Prizemlju i u mirnom kraju pogodan za udoban život građanaIstičemo kvalitetnu ugradnju, parketi,italijanske pločice,pvc stolarija,centralno....

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 54.000 € na 60.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Poslovni prostor, KRAGUJEVAC, 60.000 €, 27,00 m2 cca 2220 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.07.2025 - 54.000 €
15.05.2026 - 60.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju lokal u centru grada – mirna lokacija!Prodaje se lokal površine 27m², smešten u strogoj gradskoj zoni, ali udaljen od gradske buke, što ga čini idealnim za različite poslovne delatnosti.Lokal se sastoji iz jedne funkcionalne prostorije i mokrog čvora, što omogućava lako....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 98.000 € na 100.800 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Pantelej, 100.800 €, 56,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.05.2026 - 98.000 €
15.05.2026 - 100.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Trenutno moguća samo keš kupovina. Rok izgradnje: kraj 2026. Na prodaju moderan i odlično organizovan 2.5-soban stan, idealan za porodičan život ili kao investicija za izdavanje. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa trpezarijom, odvojene kuhinje, dve spavaće sobe,....

 
 
 
 
+19%

Promena cene sa 138.680 € na 164.800 € dana Juče
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Adice, 164.800 €, 80,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
16.09.2025 - 138.680 €
23.05.2026 - 164.800 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Adica Fantastičan Troiposoban stan 80 m2 na ODLIČNOJ LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na Prvom spratu, odlične orijentacije u mirnom kraju pogodan je za udoban život građana Ističemo kvalitetnu ugradnju,....

 
 
 
 
+10%

Promena cene sa 50.000 € na 55.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, ZRENJANIN, 55.000 €, 150,00 m2 cca 370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 49.000 €
15.02.2026 - 50.000 €
15.05.2026 - 55.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.12.2025.,

www.indomio.rs

Prizemna, četvorosobna kuća sa dva ulaza, površine 150m2, na placu od 346m2 sa kolskim ulazom. Sastoji se od predsoblja, 4 sobe, kuhinje i dva kupatila. Mešani materijal, kara-tavan, trofazna struja, na podovima patos, laminat i keramičke pločice, drvena i PVC stolarija,kanalizacija.....

 
 
 
 
+18%

Promena cene sa 170.000 € na 200.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, RIPANJ, 200.000 €, 184,00 m2 cca 1090 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.01.2026 - 190.000 €
05.04.2026 - 170.000 €
22.05.2026 - 200.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.01.2026.,

www.indomio.rs

Vertikala sa bazenom na 4.75 ari. Kuća se nalazi na samo 5 minuta od Ikee i Ava parka i na samo 25 minuta od centra grada Beograda. U najlepšem i najmirnijem delu Avale. Mesto je nekada bilo namenjeno za vikendaše tako da je mir zagarantovan. Idelano za život porodice. Čist vazduh,....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 239.000 € na 252.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, KORAĆICA, 252.000 €, 185,00 m2 cca 1360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
09.06.2023 - 180.000 €
01.10.2023 - 250.000 €
19.10.2025 - 239.000 €
13.05.2026 - 252.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

30.09.2022.,

www.indomio.rs

Plac ima 21a, kuća ima 180 kvadrata, od kojih je uknjiženo 105, prizemni deo u kome se živi, a tavanski prostor gde je najmanja visina 90 cm je u sivoj fazi. Uknjiženi deo kuće ima upotrebnu dozvolu, izolacija spoljna 10 stiropor i unutrašnja 2 stiropor, grejanje etažno na čvrsto....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji pogodan do 3500 eura/m2 porasla cena zadnjih 14 dana (44)
  • što manji lift do 3500 eura/m2 porasla cena zadnjih 14 dana (93)
  • što manji lift pogodan do 3500 eura/m2 zadnjih 14 dana (54)
  • što manji lift pogodan do 3500 eura/m2 porasla cena (7)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>

MyGohome - Cookie-i su onemogućeni

www.svenekretnine.com

SveNekretnine na jednom mestu, pronadjite Vasu nekretninu.