• GoHome Professional
što manji lift parket porasla cena do 230000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift parket porasla cena do 230000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift parket porasla cena do 230000 eura do 60 m2 Najnovije

  • Za upit "što manji lift parket porasla cena do 230000 eura do 60 m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 210000 eura (malo jeftiniji)
    • 240000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.03.2026.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjižen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlična garsonjera za,investiciju i život. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zaključava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+7%

Promena cene sa 87.000 € na 93.000 € dana 01.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Grbavica, 93.000 €, 24,00 m2 cca 3880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 87.000 €
01.05.2026 - 93.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 119118, I/VII, uknjizen, parking. GRBAVICA 24 m2 NOVIJA, odlicna garsonjera za,investiciju i zivot. Bez terase, LIFT. Klima. Centralno grejanje. Prodaje se namesten kao na slikama. Parking u dvoristu koji se zakljucava. Moze na kredit, i za mlade. Parket sveze lakovan.Zidovi....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 120.160 € na 123.940 € dana 15.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Bežanija, 123.940 €, 32,00 m2 cca 3870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
01.04.2026 - 117.000 €
03.04.2026 - 120.160 €
15.04.2026 - 123.940 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam ekskluzivnu nekretninu u rezidencijalnom delu Bežanijske kose, u zoni porodične stambene gradnje niske spratnosti. Ova pozicija pruža uslove za život u mirnom, idiličnom okruženju sa zelenilom, a na samo nekoliko minuta pešačke udaljenosti nalaze se stanice gradskog....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 81.520 € na 89.098 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 89.098 €, 35,00 m2 cca 2550 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 81.520 €
20.03.2026 - 89.098 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan da pruži....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 62.900 € na 68.450 € dana 06.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 68.450 €, 37,00 m2 cca 1850 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.02.2026 - 62.900 €
06.03.2026 - 68.450 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.02.2026.,

www.indomio.rs

U centru grada na 4-5 min od svih sadržaja koje centar nudi, u ponudi je stan od 37,4 m2 neto. Idealan za rentiranje, pogotovo kao stan na dan. Predviđen završetak gradnje septembar 2027. Mogućnost kupovine garažnog mesta po ceni od 12.000 eura. Na cenu se obračunavaju apsolutna prava....

 
 
 
 
+38%

Promena cene sa 71.500 € na 98.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 98.500 €, 38,00 m2 cca 2590 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 64.500 €
26.04.2025 - 71.500 €
10.03.2026 - 98.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ POVOLJNO 98.500 evra, PREPORUKA, VREDI VIDETI, PRELEPA IZUZETNA LOKACIJA, VIZANTIJSKI BULEVAR PREKO PUTA MERKATORA T.J. RODA CENTRA, PRODAJEM LEP NOVIJI MALO KORIŠĆEN JEDNOSOBAN STAN, funkcija lepog jednoiposobnog stana, VRHUNSKI KVALITET GRADNJE, STAN SUNČAN, OSVETLJEN,....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 88.638 € na 90.524 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.524 €, 41,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 88.638 €
13.03.2026 - 90.524 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 100.525 € na 110.000 € dana 27.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 110.000 €, 41,00 m2 cca 2680 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
18.02.2026 - 100.525 €
27.03.2026 - 110.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

18.02.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 110000 eur Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se sastoji iz hodnika,dnevno....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 77.000 € na 79.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 77.000 €
29.04.2026 - 79.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na manje od 20 minuta kolima od Beograda, u mirnom rezidencijalnom delu grada, koji još uvek odiše šarmom prošlih vremena dominira niskogradnja i porodični objekti. Grad na reci Tamiš sve više postaje izbor beograđana. Lokacija zgrade je na samo 400m od strogog centra grada, a u blizini....

 
 
 
 
+6%

Promena cene sa 118.000 € na 125.000 € dana 30.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 125.000 €, 45,00 m2 cca 2780 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.04.2026 - 118.000 €
30.04.2026 - 125.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.04.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA: 1052263 NOVI SAD. NOVA DETELINARA. HADŽI RUVIMOVA. STAN. DVOSOBAN. 45m2 Predstavljam vam funkcionalan dvosoban stan u Hadži Ruvimovoj ulici! Stan se sastoji od dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Iz dnevne i spavaće sobe postoji izlaz....

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji lift parket porasla cena do 230000 eura do 60 m2 (157)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>