• GoHome Professional
što manji lift parket porasla cena do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift parket porasla cena do 2300 eura/m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift parket porasla cena do 2300 eura/m2 Najnovije

  • Za upit "što manji lift parket porasla cena do 2300 eura/m2 najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
+2%

Promena cene sa 61.000 € na 62.500 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, SOKO BANJA, 62.500 €, 36,00 m2 cca 1740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
25.05.2025 - 61.000 €
13.05.2026 - 62.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

25.05.2025.,

www.indomio.rs

Sokobanja Novogradnja, između parkova Borići i Čuka ispod planine Ozren, gde se stvara ruža vetrova. Ova moderna zgrada, orijentisana svojom dužom stranom u pravcu severoistok-jugozapad, nudi izvanredne stambene i uslove za izdavanje apartmana na atraktivnoj lokaciji, na svega 1 km....

 
 
 
 
+5%

Promena cene sa 97.100 € na 101.500 € dana 04.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 101.500 €, 40,61 m2 cca 2500 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.11.2025 - 97.084 €
18.02.2026 - 97.100 €
04.03.2026 - 101.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.11.2025.,

www.berzanekretnina.org

NOVOGRADNJA MIRIJEVO – MODERAN STAN U PRIRODNOM OKRUŽENJU Cena stana je 101 500 eur sa uračunatim PDV(10%) Predstavljamo vam jedinstvenu priliku za savremeno i komforno stanovanje u jednom od najlepših delova Mirijeva – na uzvišenju sa panoramskim pogledom na Dunav i Avalu! Stan se....

 
 
 
 
+2%

Promena cene sa 88.638 € na 90.524 € dana 13.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 90.524 €, 41,00 m2 cca 2210 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.02.2026 - 88.638 €
13.03.2026 - 90.524 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.02.2026.,

www.indomio.rs

PRODAJA BEZ PROVIZIJE Prodaja stana u izgradnji – Mirijevo, mirna i porodična oaza na samo 5km od centra Beograda Na prodaju funkcionalan dvosoban stan u izgradnji, smešten na povučenom spratu moderne zgrade visokog kvaliteta gradnje, u mirnom i zelenilom okruženom delu Mirijeva.....

 
 
 
 
+3%

Promena cene sa 77.000 € na 79.200 € dana 29.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 79.200 €, 44,00 m2 cca 1800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
22.03.2026 - 77.000 €
29.04.2026 - 79.200 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.03.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na manje od 20 minuta kolima od Beograda, u mirnom rezidencijalnom delu grada, koji još uvek odiše šarmom prošlih vremena dominira niskogradnja i porodični objekti. Grad na reci Tamiš sve više postaje izbor beograđana. Lokacija zgrade je na samo 400m od strogog centra grada, a u blizini....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 99.902 € na 108.984 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, 108.984 €, 45,00 m2 cca 2420 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
03.05.2026 - 99.902 €
22.05.2026 - 108.984 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi luksuzan objekat u izgradnji u naselju Duvanište! Stambeni objekat je po projektu spratnosti po+pr+4, od 20 stambenih jedinica. U blizini su vrtić, tržni centar Roda, brojni marketi, škola, kao i autobusko stajalište. Nadomak je takođe park Sveti Sava, pravo blago ovog dela....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 102.945 € na 111.440 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 111.440 €, 47,00 m2 cca 2370 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 102.945 €
20.03.2026 - 111.440 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U ponudi je dvosoban stan u savremenom stambeno-poslovnom kompleksu koji čine tri lamele modernog arhitektonskog izraza: Lamela A - kula od 15 spratova sa 182 stana Lamela B - objekat od 10 spratova sa 72 stana Lamela C - objekat od 10 spratova sa 72 stana Kompleks je projektovan....

 
 
 
 
+9%

Promena cene sa 105.000 € na 114.000 € dana 13.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, PANČEVO, 114.000 €, 47,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 105.000 €
13.05.2026 - 114.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se uknjižen stan u gornjem gradu u Pančevu, stan se nalazi u mirnom delu Pančeva a u blizini hotela Tamiš, keja na Tamišu, pešačke zone, osnovne škole, vrtića i nekoliko trgovinskih lanaca. Stan se satoji od ulazne zone, kuhinje sa trpezarijom, dnevnog boravka, spavaće sobe,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 97.500 € na 105.500 € dana 10.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, DUVANIŠTE, 105.500 €, 49,00 m2 cca 2150 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.06.2024 - 72.000 €
16.10.2025 - 97.500 €
10.03.2026 - 105.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.06.2024.,

www.meganekretninenis.rs

_______________ TOP PONUDA - PREPORUKA - GARANCIJA - VRHUNSKA PRELEPA ATRAKTIVNA LOKACIJA, DUVANIŠTE KOD AGROHIMA U BLIZINI MAGDONA I NEPOSREDNOJ BLIZINI PRELEPE CRKVE SV. VASILIJA I NIŠAVSKOG KEJA, DIS-a, LIDL-a, SVE U SVEMU IDEALNA LOKACIJA, ZGRADA i OKRUŽENJE PRELEPA PRELEPI KAO,....

 
 
 
 
+8%

Promena cene sa 106.720 € na 115.696 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 115.696 €, 49,00 m2 cca 2360 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 106.720 €
20.03.2026 - 115.696 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
 
+11%

Promena cene sa 107.193 € na 118.950 € dana 20.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Stan, NIŠ, Palilula, 118.950 €, 49,00 m2 cca 2430 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 107.193 €
20.03.2026 - 118.950 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji lift parket porasla cena do 2300 eura/m2 (171)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>