• GoHome Professional
što manji lift parket pala cena do 2300 eura/m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift parket pala cena do 2300 eura/m2 do - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift parket pala cena do 2300 eura/m2 do 60 m2

  • Za upit "što manji lift parket pala cena do 2300 eura/m2 do 60 m2" pronađeno 11 nekretnina - prosečna cena 1.997 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2 (malo manji)
    • 60 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 2100 eura/m2 (malo jeftiniji)
    • 2400 eura/m2 (malo skuplji)
    • do 190000 eura
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-5%

Promena cene sa 71.960 € na 68.500 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 68.500 €, 35,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 71.960 €
22.05.2026 - 68.500 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 35,10m2 nalazi se na II spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 74.210 € na 70.590 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 70.590 €, 36,00 m2 cca 1960 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 74.210 €
22.05.2026 - 70.590 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je jednosoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 36,20m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), sobe, kuhinje, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se sastoji iz glavnog ulaza, pripadajućih....

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 79.500 € na 78.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, 78.000 €, 42,00 m2 cca 1860 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 79.500 €
15.05.2026 - 78.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposobni stan 42 m2 na drugom spratu starije zgrade bez lifta. Stan se satoji od hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom koja izlazi na lođu, spavaće sobe, ostave i kupatila. Južna orjentacija stana pruža dobru osvetljenost. Stolarija je PVC, podne obloge su....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift parket pala cena do 2300 eura/m2 do 60 m2'
113.100 €
113.320 €
95.550 €
 
-5%

Promena cene sa 93.890 € na 89.310 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 89.310 €, 46,00 m2 cca 1940 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.01.2026 - 91.600 €
20.03.2026 - 93.890 €
22.05.2026 - 89.310 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.01.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 45,8m2 nalazi se na I spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 100.000 € na 95.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Apelovac, 95.000 €, 50,00 m2 cca 1900 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
15.05.2026 - 100.000 €
22.05.2026 - 95.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Prodaje se dvosoban stan, površine 50m2 na osmom spratu stambene zgrade sa četiri lifta. Zgrada je pozicionirana na odličnoj lokaciji, preko puta Niškog Kulturnog centra, na 10minuta hoda do centra grada. Strukturu stana čini ulazni hodnik, dnevna soba, troezarija sa kuhinjom, spavaća....

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 93.500 € na 88.000 € dana 06.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, NIŠ, Jagodin Mala, 88.000 €, 55,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.04.2026 - 93.500 €
06.05.2026 - 88.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je dvoiposoban stan koji se nalazi u centru grada. Površine je 55m2, nalazi se na I spratu porodične stambene zgrade bez lifta. Stan poseduje dobar i funkcionalan raspored i sastoji se iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, dve spavaće sobe, kupatila....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 116.850 € na 111.150 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, PADINSKA SKELA, 111.150 €, 57,00 m2 cca 1950 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 116.850 €
22.05.2026 - 111.150 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U ponudi je jednoiposoban stan u novogradnji na Paliluli. Površine je 57m2 na III spratu stambene zgrade ukupne spratnosti Po+Su+P+3 sa liftom. Stan se sastoji od hodnika (ulaza), dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Stambeno-porodični objekat se....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 145.000 € na 138.990 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 138.990 €, 58,00 m2 cca 2400 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 145.000 €
22.05.2026 - 138.990 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je stan na Vidikovačkom vencu, nadogradnja iz 2007. godine. Stan se sastoji od prostrane dnevne sobe, dve spavaće sobe, kuhinje sa trpezarijom i kupatila. Uknjižen je na 58 m², bez tereta i zabeležbi, što omogućava kupovinu putem stambenog kredita, a takodje i putem kredita....

 
 
 
 
-4%

Promena cene sa 155.000 € na 149.000 € dana 17.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Miljakovac, 149.000 €, 64,00 m2 cca 2330 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.04.2026 - 155.000 €
17.05.2026 - 149.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Svetao, osunčan dvosoban stan u zgradi okruženoj zelenilom, na odličnoj miljakovačkoj lokaciji. Stan se nalazi na 3. spratu zgrade starije gradnje bez lifta, od ukupno pet spratova. Prostorije: hodnik, dnevni boravak, kuhinja sa trpezarijskim kutkom i izlaskom na lođu, velika spavaća....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-9 (od ukupno 8)

<< <1> >>