• GoHome Professional
što manji lift do 250000 eura novogradnja do 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji lift do 250000 eura novogradnja do 50 m2 - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji lift do 250000 eura novogradnja do 50 m2 Zadnjih 7 dana

  • Za upit "što manji lift do 250000 eura novogradnja do 50 m2 zadnjih 7 dana" pronađeno 26 nekretnina - prosečna cena 3.035 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 50 m2 (malo manji)
    • 50 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 230000 eura (malo jeftiniji)
    • 260000 eura (malo skuplji)
    • do 3000 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 506 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, Kopaonik, 60.000 €, 25,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Lift Parking Novogradnja Terasa Vikend naselje Sprat: 5 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 79.310 €, 26,00 m2 cca 3050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

- Bulevar patrijarha pavla, novogradnja - kompletno renovirana garsonjera - terasa, dvorišna orijentacija - lift u zgradi - 2. sprat, nije poslednji - niske mesečne režije, grejanje na gas - dovoljno prostora za ugradni plakar u hodniku - odlična investicija Agencijska provizija u....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 121.500 €, 27,00 m2 cca 4500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Interfon Đorđa Vajferta Soba: 0.5 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji lift do 250000 eura novogradnja do 50 m2 zadnjih 7 dana'
84.000 €
55.080 €
138.700 €
  Stan, NOVI SAD, Telep, 89.610 €, 30,00 m2 cca 2990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

*DIREKTNA PRODAJA* Prodajemo u Atraktivnom delu Telepa Fantastičan Jednoiposoban stan 30 m2 na TOP LOKACIJI Stan se nalazi u kvalitetno građenoj zgradi na prvom spratu, dvorišne orijentacije, svetao je i funkcionalan, pogodan je za udoban život građana ima lepu Terasu Ističemo....

 
 
 
  Stan, VRNJAČKA BANJA, 48.600 €, 32,14 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

EKSKLUZIVNA NOVOGRADNJA NA VRHUNSKOJ LOKACIJI – VRNJAČKA BANJA U ponudi jednosoban stan u luksuznom stambenom objektu, smešten na jednoj od najatraktivnijih lokacija u Vrnjačkoj Banji, na svega 200 metara od Pegaz resorta, Aqua parka, hotela Tonanti i centralnog šetališta. Ova nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 200.000 €, 39,00 m2 cca 5130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Stan na izuzetnoj gradskoj lokaciji Palilulska pijaca / Tašmajdan Nekretnina se nalazi na jednoj od najtraženijih gradskih lokacija, u neposrednoj blizini Palilulske pijace, u samom centru urbanog života, sa svim potrebnim sadržajima u neposrednom okruženju. Smešten je na 8. spratu....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.zidart.co.rs

Prodaje se stan u novogradnji iz 2023. godine, u ulici Karađorđeva u Staroj Pazovi, na odličnoj lokaciji u neposrednoj blizini svih sadržaja neophodnih za svakodnevni život. Stan se nalazi u novoizgrađenoj i useljenoj zgradi. Lift u zgradi je pred puštanjem u rad. Nekretnina se sastoji....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.kvadratnekretnine.com

Stara Pazova, centar - Karađorđeva 2. 0, 43m2 (terasa 3m2), 4/5, EG/GAS, lift, telefon, interfon Završena novogradnja, blizu centra. Stan okrenut ka dvorištu, miran, tih i sunčan. Zapadno orijentisan. Uknjižba u toku. Samo keš kupci. Odmah useljiv! Građevinska dozvola. Agencijska....

 
 
 
  Stan, STARA PAZOVA, 69.500 €, 43,00 m2 cca 1620 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Useljivo Telefon Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karađorđeva Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Godina izgradnje: 2024 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 198.000 €, 46,00 m2 cca 4300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 3.0, mereno 67m2, eg, 3/3, odlična gradnja. Odličan, vrlo funkcionalan stan u potkrovlju tj. trećem spratu bez lifta. Malo predsoblje, kupatilo, dnevna soba sa trpezarijom i kuhinjom i dve spavaće sobe. Moguće proširenje za još 20m2. U odličnom stanju. Useljiv po dogovoru.....

 
 
 
  Stan, SURČIN, 121.238 €, 47,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

LUX NOVOGRADNJA – SURČIN – 2.0 STAN 46.63 m² Na prodaju dvosoban stan u luksuznoj novogradnji u Surčinu, savršen za život ili izdavanje. Površina: 46.63 m² Cena: 121.238 EUR Karakteristike: Tarkett parket Aluminijumska stolarija Etažno grejanje Uvozna premium keramika Moderno projektovan....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 184.500 €, 48,00 m2 cca 3840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

- Uknjižen stan. - Vlasništvo 1/1. - Uknjižena površina stana je 48 m2. - Čista i uredna dokumentacija. - Moguća kupovina putem stambenog kredita. • - Odlična lokacija. - Blizina Učiteljskog naselja, Cvetkove pijace, Olimpa i Ustaničke. • - Stan se prodaje kompletno namešten (nameštaj....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Mirijevo 1, 135.000 €, 48,00 m2 cca 2810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

Stan na prodaju – Mirijevo 3, lux novogradnja (48 m²) Na prodaju izuzetno lep, svetao i funkcionalan 2.5-soban stan površine 48 m², u lux novogradnji na odličnoj i mirnoj lokaciji Mirijevo 3. Stan se nalazi na visokom prizemlju kvalitetno građene zgrade i odlikuje se odličnim rasporedom....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! Vojvode Vlahovica, Predraga Tomica, 2.0, 50 m2 sa terasom od 4 m2, IV od V spratova, podno grejanje, lift, interfon, ktv, internet, klima, odmah useljiv, namesten, uknjizen na 50 m2, zajednicki parking ispred zgrade, novogradnja. Odlican luksuzno....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zvezdara, 170.000 €, 50,00 m2 cca 3400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Predraga Tomica Sprat: 4 Spratnost: 5 Soba: 2 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 143.800 €, 51,00 m2 cca 2820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.status-nekretnine.com

Prodajemo Lep Dvosoban stan 51 m2 u Novogradnji na TOP-TOP LOKACIJI stan se nalazi na Četvrtom spratu zgrade, ulične je orijentacije, osunčan tokom celog dana, Funkcionalan što doprinosi vašem komforu i udobnosti, ističemo kvalitetnu ugradnju modernih Inovacija, Domaća Keramika,....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Čukarica, 186.760 €, 53,00 m2 cca 3520 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Lift Kanalizacija Novogradnja Terasa Interfon Karpoševa Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 2 Godina izgradnje: 2025 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vidikovac, 200.000 €, 53,00 m2 cca 3770 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U ponudi je moderan trosoban stan u novogradnji na odličnoj lokaciji na Vidikovcu/Ceraku. Stan se nalazi na 1. spratu kvalitetno građenog stambenog kompleksa sa ukupno 9 spratova i dva lifta. Površine je 53m² i odlikuje se veoma funkcionalnim rasporedom, modernim enterijerom i visokim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjižen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 238.000 €, 53,00 m2 cca 4490 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 132482, VI/XI, klima, lift, telefon, uknjizen, nov, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, podrum, stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Agencijska provizija 2%. Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt....

 
 
 
  Stan, ZAKLOPAČA, 80.861 €, 53,00 m2 cca 1530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Prodaje se dvoiposoban stan površine 52.85m2 u novogradnji u mirnom delu Boleča. Objekat će biri izgrađen od čvrstih i kvalitetnih materijala, a zgrada će posedovati lift. U neposrednoj blizini nalaze se autobuska stajališta, pijaca, marketi, bolnica, škola, a sama udaljenost od centra....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 155.000 €, 54,00 m2 cca 2870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.05.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Uknjižen, 2.0, 54m2, IV/V, grejanje na gas, terasa, lift. U centralnom delu naselja Vojvode Vlahovića, u neposrednoj blizini Shop&Go, prodaje se stan u kvalitetnoj zgradi sa liftom, na 4. spratu (iznad je tavanski prostor, nema stanara iznad). Dnevna soba sa diskretnom pregradom koja....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Lekino Brdo, 218.320 €, 55,00 m2 cca 3970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.raicevicnekretnine.com

SVI NASI KUPCI DOBIJAJU VREDAN POKLON! BEZ PROVIZIJE KUPCA! Lekino brdo, Tikveska, 2.0, 54.58 m2 sa terasom od 9.14 m2, I od IV sprata, podno grejanje, tel, lift, interfon, klima, ktv, internet, useljiv od 01.06.2027. godine, gradjevinska dozvola, mogucnost kupovine parking mesta....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Blok 65, 249.000 €, 55,00 m2 cca 4530 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Nov, neuseljavan stan u novom stambeno-poslovnom objektu Airport Garden. Potpuno je prazan, a poseduje open space sa izlazom na terasu, odvojenu spavaću sobu i kupatilo. Podno i zidno grejanje (bez radijatora) obezbeđeno je pomoću toplotnih pumpi. Stan ima pogled na unutrašnje dvorište....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 149.900 €, 55,00 m2 cca 2730 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano
Novo!

22.05.2026.,

www.indomio.rs

U prilici smo da vam predstavimo dvoiposoban stan vrhunskog kvaliteta, kao nov, kompletno opremljen modernom tehnikom i pažljivo biranim, savremenim nameštajem – spreman za useljenje bez ikakvih dodatnih ulaganja. Atraktivna lokacija – stan se nalazi na prvom spratu kvalitetno građene....