• GoHome Professional
što manji kablovska podrum do 240000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji kablovska podrum do 240000 eura pala cen - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji kablovska podrum do 240000 eura pala cena najnovije

  • Za upit "što manji kablovska podrum do 240000 eura pala cena najnovije" pronađeno 0 nekretnina

Filtriraj

  •  Po ceni
    • 220000 eura (malo jeftiniji)
    • 250000 eura (malo skuplji)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

 
-2%

Promena cene sa 122.000 € na 119.000 € dana 19.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Palilula, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
20.02.2026 - 126.900 €
03.03.2026 - 125.000 €
14.04.2026 - 124.900 €
21.04.2026 - 122.000 €
19.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.02.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Telefon Kablovska Internet Lift Parking Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Ilije Garašanina Soba: 1 Godina izgradnje: 1970 Prijavi problem | Pošalji na e-mail.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 122.000 € na 119.000 € dana 20.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Tašmajdan, 119.000 €, 30,00 m2 cca 3970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.10.2025 - 140.000 €
16.01.2026 - 130.000 €
30.01.2026 - 129.900 €
04.02.2026 - 129.000 €
06.02.2026 - 126.900 €
04.03.2026 - 125.000 €
17.04.2026 - 124.900 €
24.04.2026 - 122.000 €
20.05.2026 - 119.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.10.2025.,

www.berzanekretnina.org

Palilula, Tašmajdan - Ilije Garašanina 1.0, 30m2, PR/6, CG, lift, telefon, interfon, video nadzor, KATV, internet, podrum, parking, ostava (10m2), dvorište U ponudi je funkcionalan jednosoban stan od 20 m² sa dodatnom uknjiženom prostorijom (ostavom) od 10 m², koja može služiti kao....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 115.000 € na 112.000 € dana 15.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 112.000 €, 39,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
08.05.2026 - 115.000 €
15.05.2026 - 112.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

08.05.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Stevana Opacica Sprat: 5 Spratnost: 5 Soba: 1 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-6%

Promena cene sa 180.000 € na 170.000 € dana 17.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Zemun, 170.000 €, 62,00 m2 cca 2740 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.03.2026 - 180.000 €
17.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Ohridska Sprat: 11 Spratnost: 11 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 148.000 € na 145.000 € dana 22.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Rakovica, 145.000 €, 64,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
26.04.2026 - 148.000 €
22.05.2026 - 145.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.04.2026.,

www.berzanekretnina.org

Rakovica - Marička 3.0, 64m2(terasa 4m2), 3/3, EG, parking, podrum, interfon, klima. Namešten trosoban stan na trećem spratu od tri, dvostrano orijentisan sa dve terase, podrumom, parking mestom ispred zgrade. Vrlo dobra infratrukturna povezanost sa centrom grada, blizina doma zdravlja,....

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 233.000 € na 227.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 227.000 €, 67,00 m2 cca 3390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
24.03.2026 - 233.000 €
12.05.2026 - 227.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.03.2026.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Terasa Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 3 Spratnost: 4 Soba: 3 Godina izgradnje: 1986 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-2%

Promena cene sa 246.000 € na 242.000 € dana 12.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Novi Beograd, 242.000 €, 70,00 m2 cca 3460 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
12.09.2025 - 260.000 €
10.10.2025 - 246.000 €
12.05.2026 - 242.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Lift Parking Daljinsko grejanje Centralno grejanje Kanalizacija Interfon Podrum Milutina Milankovica Sprat: 15 Spratnost: 20 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 
 
-3%

Promena cene sa 229.900 € na 224.000 € dana 02.05.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, 224.000 €, 70,00 m2 cca 3200 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
21.04.2026 - 229.900 €
02.05.2026 - 224.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

21.04.2026.,

www.nadjinekretnine.com

Blok 45, stan za prodaju Novi Beograd, blok 45, Jurija Gagarina, 70m2, dvoiposoban stan, uknjizen, prvi sprat, lodja, cg, lift, interfon, kablovska tv i internet, podrum. Suncan, svetao, dvostrano orijentisan, odlicno pozicioniran. U izvornom stanju. Gledanje stana zakazuje se na....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 198.000 € na 189.000 € dana 20.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Braće Jerković, 189.000 €, 70,00 m2 cca 2700 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
11.03.2026 - 198.000 €
20.04.2026 - 189.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.03.2026.,

www.berzanekretnina.org

Voždovac, Braće Jerković 3.0, 70m2 (terasa 7m2), 1/6, CG, lift, podrum, interfon, ostava. Veoma svetao trosoban stan dvoštrane orjentacije koji je u izvornom stanju i iziskuje odredjena ulaganja. Nalazi se u mirnom delu naselja koji je uvučen od glavne ulice. Zgrada je iz 1996 godine.....

 
 
 
 
-5%

Promena cene sa 179.000 € na 170.000 € dana 28.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, BEOGRAD, Voždovac, 170.000 €, 71,00 m2 cca 2390 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
19.09.2025 - 195.000 €
04.11.2025 - 190.000 €
13.02.2026 - 179.000 €
28.04.2026 - 170.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.09.2025.,

www.mojkvadrat.rs

Uknjiženo Useljivo Telefon Kablovska Internet Klima Kanalizacija Interfon Podrum Jovana Bijelica Spratnost: 4 Soba: 3 Prijavi problem | Pošalji na e-mail Prijavi Agenciju Šta je ovo?.

 
 
 

Vaša pretraga nije vratila rezultate.

  • što manji kablovska podrum do 240000 eura pala cena (26)

Ako mislite da se radi o pogrešci, pomozite nam i prijavite grešku na našu e-mail adresu.

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-0 (od ukupno 0)

<< <1> >>