• GoHome Professional
Obrenovac - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Obrenovac - GoHome oglasnici agencije portali pogledajte na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - Obrenovac

  • Za upit "obrenovac" pronađeno 197 nekretnina - prosečna cena 1.395 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 88.596 €, 49,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 9.000 € na 12.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, OBRENOVAC, 12.000 €, 15,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 9.000 €
24.04.2026 - 12.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10 b u Obrenovcu, na samo nekoliko minuta od centra grada. U svojoj neposrednoj blizini nalaze se brojni sadržaji neophodni za sve životne potrebe....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 239.700 €, 141,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu stambenog objekta koji sadrži ukupno 4 jedinice, sve sa zasebnim ulazima. Na prvoj etaži smešten je komforni dnevni boravak, dvostrano orijentisan....

 
 
 
 
+14%

Promena cene sa 35.000 € na 40.000 € dana 11.03.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Kuća, OBRENOVAC, 40.000 €, 90,00 m2 cca 440 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
28.03.2025 - 40.000 €
04.08.2025 - 35.000 €
11.03.2026 - 40.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.03.2025.,

www.indomio.rs

Agencijski ID: 117267, 6a, struja, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, parking, dvorište/bašta, cela. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 113.810 €, 57,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju dvoiposoban stan u izgradnji, površine 57.48m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.464 €, 42,00 m2 cca 1820 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

19.04.2024.,

www.srbija-nekretnine.org

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 220m² na placu od 10 ari u Velikom polju kod Obrenovca. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata, potkrovlje u sivoj fazi. U prizemlju jedna prostorija kuhinja+trpezarija+dnevna, 2 spavace sobe, kupatilo, hodnik i predsoblje. Na spratu 4 spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, OBRENOVAC, 1.182.000 €, 591,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

STANOVI U IZGRADNJI – Obrenovac-CENTAR Stambeno-poslovni kompleks koji zadovoljava najviše standarde gradnje i energetske efikasnosti. Funkcionalni i komforni stanovi modernog dizajna u srcu starog gradskog jezgra, nadomak svih gradskih institucija i urbanog života ali istovremeno....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 155.588 €, 79,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 78.58m². Stan se nalazi na II spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 3 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.460 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu jednog od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca nalazi se stan koji spaja miran ambijent, savremenu arhitekturu i vrhunski kvalitet izrade. Ceo kompleks je zamišljen kao moderna oaza okružena zelenilom, sa brojnim prodavnicama, sportskom halom, teniskim terenima....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 230.000 €, 125,00 m2 cca 1840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

13.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U Obrenovcu, u naselju Rvati, nalazi se ovaj funkcionalan, četvorosoban duplex za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi, novije gradnje. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 61.000 €, 1100,00 m2 cca 60 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.indomio.rs

U centru Obrenovca, u blizini autobuske stanice, nudimo vam na prodaju građevinski plac površine 10,39 ari, čija je širina 35m. Plac je ravan, ima izlaz na dve ulice, a pored ulice koja je asfaltirana su cevi za centralno grejanje. Po nalazu veštaka na placu je dozvoljena gradnja....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 121.473 €, 61,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 61.35m². Stan se nalazi na potkrovlju stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 170.000 €, 160,00 m2 cca 1060 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Na prodaju uknjižena kuća u dva nivoa prizemlje i prvi sprat na placu velicine 4,5 ara. PROSTORIJE : 1. Prizemlje 80 m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo sa ostavom, dnevna soba sa izlazom na terasu, 2 spavace sobe i kupatilo. Sprat 80m2 - hodnik, kuhinjsko - trpezarijski deo....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Valjevskom putu blizu Obrenovca , kuca ima 150m2 , plac 28 ari, ima i dva pomocna objekta 50 m2.Kontakt: 065/459-94-59 .

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 65.000 €, 71,00 m2 cca 920 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

07.05.2023.,

www.oglasi.rs

Vikend kuca na 10 ari placa. Prvoklasno zemljiste pod vocem orah,lesnik,tresnja,visnja,sljive,jabuke,kruske,smokve,dunje. Plac ima svoj hidrofor,svoju vodu,ima i gradsku vodu,struju,gas je doveden do placa. Kuca ima 71m2,renovirana je pre 6 meseci sve je promenjeno. Donji nivo soba,....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 60.000 €, 110,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Selo Konatice nadomak Obrenovca je idealna lokacija za porodičan život ili vikendicu. Kuća se nalazi na glavnom putu Obrenovac - Stepojevac, svega 10km od isključenja za autoput Miloš Veliki i 4 km od isključenja za ibarsku magistralu. Preko puta kuće je autobuska stanica, svega 800m....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, Dudovi, 158.000 €, 168,00 m2 cca 940 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.09.2024.,

www.oglasi.rs

Vlasnik. Prodajem kucu sa dva odvojena stana i tri zajednicke prostorije u Obrenovcu, naselje Dudovi. Stanovi su novije gradnje pa fasada jos nije zavrsena, na oba stana je uradjena izolacija kao i na krovu. Kvadratura stana na visokom prizemlju je 44.21m2 sa terasom i po strukturi....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 2.800.000 €, 800,00 m2 cca 3500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da vam ponudimo, na izdavanje, halu u Obrenovcu Upotrebna dozvola - proizvodna hala - 800m2 Hala se nalazi na placu od 24ara Visina hale je 12m Dvorište u potpunosti betonirano za uslove teškog transporta Hala je izgrađena betonskim konstrukcijama i zidana giter blokom,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Jedan od najluksuznijih kompleks apartmana u centru Obrenovca, nudi Vam veoma kvalitetan stan koji odiše mirnim ambijentom i luksuznom arhitekturom. Za izgradnju stana korišćeni su najkvalitetniji materijali na tržištu, kao i moderan dizajn kako samog kompleksa, tako i svih stanova.....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 76.500 €, 49,00 m2 cca 1560 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Na prodaju odličan stan bez ulaganja, na idealnom prvom spratu, u zgradi sa liftom. Stan se sastoji od dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom iz koje se izlazi na veliku terasu koja se zatvara roletnama, odvojene spavaće sobe, kupatila, ostave- garderobera, i hodnika. U stanu ostaje....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 95.000 €, 43,00 m2 cca 2210 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

ID 577 Lokacija: • Stan se nalazi u centru Obrenovca, na idealnoj lokaciji. • Izvanredna infrastruktura: u neposrednoj blizini nalaze se autobuske stanice, vrtići, prodavnice, banke, pošta, kao i svi ostali sadržaji neophodni za ugodan svakodnevni život. Karakteristike stana: • Površina:....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 160.000 €, 111,00 m2 cca 1440 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Veliki stan u centru Obrenovca u visokom prizemlju nedaleko od autobuske stanice. Pored ulaza iz zgrade stan ima i zaseban ulaz sa ulice kroz dvoriste koje pripada stanu i koje se nalazi oko celog stana sa terasom od 25m2. Stan je povrsine 86m2, poseduje 2 mokra cvora, veliku dnevnu....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 52.000 €, 80,00 m2 cca 650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Obrenovac - Stubline, ,10 ari pod mladim vocem i nova nezavrsena kuca, prizemlje = predulaz, stepenice za sprat, kupatilo, dnevni boravak sa izlazom u vocnjak, trpezarija i kuhinja… Sprat = decja soba i spavaca soba sa izlazom na terasu, ukupno oko 80 m2 + garaza ( radionica) 25m2....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Rojkovac, 93.000 €, 60,00 m2 cca 1550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Uknjižen dvosoban stan u dobrom stanju. Zgrada sa liftom. Zastakljena terasa. Odlična lokacija u blizini škole, vrtića, pošte i marketa. Pripadajući podrum, vešernica i ostava. Agencijska provizija za kupca 2%. Broj agencije u Registru posrednika 298. Mapa je informativnog karaktera,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 99.000 €, 76,00 m2 cca 1300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.02.2024.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjižen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao , dobro toplotno i zvucno izolovan. postoji mogucnost da se lako podjeli u dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima iz stubista.stan je odrzavan....

 
 
 
  Farma, OBRENOVAC, 1.236.000 €, 3000,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

*Naša Preporuka* Prodajemo u okolini Beograda Farmu Pilića u radu sa kapacitetom od 40000 komada na Odličnoj lokaciji za Profitabilno Poslovanje Kompleks poseduje 2 Poljoprivredne zgrade i Porodičnu kuću na Placu površine 17622m2. Proizvodni pogon za uzgoj pilića je u 2 objekta(125x12....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, Dudovi, Na upit, 55,71 m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.12.2025.,

www.vivanekretnine.rs

Na prodaju jednoiposoban stan površine 55,71m2 koji se nalazi na prvom spratu stambene zgrade u izgradnji u Obrenovcu (naselje Dudovi). Zgrada se nalazi u tipskom naselju, u mirnom kraju grada sa dosta zelenila, na svega 400m udaljenosti od centra Obrenovca. U blizini zgrade( u krugu....