• GoHome Professional
Obrenovac - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Obrenovac - GoHome nekretnine - kupnja prodaja sve na gohome
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - Obrenovac

  • Za upit "obrenovac" pronađeno 197 nekretnina - prosečna cena 1.395 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 60 m2
    • do 80 m2
    • 80 m2 (prosečna kvadratura)
    • barem 80 m2
    • 90 m2
  •  Po ceni
    • do 120000 eura
    • do 150000 eura (prosečna cena)
    • do 180000 eura
    • do 1500 eura/m2 (prosečna cena)
  • Slike

Pretraženo 200 538 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, OBRENOVAC, 152.000 €, 99,00 m2 cca 1540 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Mogućnost zamene za manji stan uz doplatu Prodaje se prostran dvoetažni stan od 99 m² u Topolicama, na III spratu stambene zgrade sa odličnim rasporedom prostorija i mogućnošću proširenja zahvaljujući tavanskom prostoru od oko 60 m² koji se prostire iznad prve etaže. Stan je idealan....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €, 220,00 m2 cca 550 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se porodična kuća 220m² na placu od 10 ari u Velikom polju kod Obrenovca. Kuca se sastoji od prizemlja i sprata, potkrovlje u sivoj fazi. U prizemlju jedna prostorija kuhinja+trpezarija+dnevna, 2 spavace sobe, kupatilo, hodnik i predsoblje. Na spratu 4 spavace sobe i kupatilo.....

 
 
 
 
-20%

Promena cene sa 68.000 € na 54.400 € dana 19.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Poslovni prostor, OBRENOVAC, 54.400 €, 29,00 m2 cca 1880 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
13.02.2026 - 56.550 €
22.02.2026 - 68.000 €
19.04.2026 - 54.400 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

Prodaja modernog, višenamenskog poslovnog prostora u LUX novogradnji, Obrenovac, Rvati. Nedaleko od sportskog centra, autobuske stanice, obrenovačkog bazena, 10 minuta hoda do centra Obrenovca. Lokal je trenutno spojen sa susednim lokalom od 32m2, kupovinom oba lokala dobijate prostor....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 85.000 €, 128,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Dve kuće na prodaju, jedna 59m2, druga 54m2 plus podrum 24m2, odlične gradnje, veoma ugodnog enterijera na placu od 107 ari. Voda, struja, asfalt do placa, vlasništvo 1/1,Obrenovac, selo Trstenica. Cena 85 000 evra ag proviizja 2% Kuća, Beograd - Trstenica | Prodaja · 128m² · 85.000€.

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 122.880 €, 62,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 62.06m2, koji se nalazi na prvom spratu stambeno - poslovne zgrade sa liftom, na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za porodice....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 239.700 €, 141,00 m2 cca 1700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdvajamo iz ponude izuzetan triplex stan u novoj gradnji, sa zasebnim ulazom i prostranom terasom. Stan je površine 141 m2 i nalazi se u sklopu stambenog objekta koji sadrži ukupno 4 jedinice, sve sa zasebnim ulazima. Na prvoj etaži smešten je komforni dnevni boravak, dvostrano orijentisan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 267.000 €, 162,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 99998, III/, klima, terasa, uknjizen, nov, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, parking, dvoriste/basta, deljiv, stambena zgrada. Na prodaju nov potpuno opremljen petosoban stan nedaleko od centra Obrenovca. Sastoji se od prostranog dnevnog boravka, odvojene kuhinje,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 104.720 €, 61,00 m2 cca 1720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju dvoiposoban stan površine 61,42 m² na potkrovlju stambene zgrade u izgradnji. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje, 2 spavaće sobe, terase i kupatila. Spratnost objekta u kom se nalazi pomenuti stan je Po+Pr+1+2+Pk, sa lifom, nalazi se....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 990.000 €, 700,00 m2 cca 1410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Stambeno-poslovni objekat sa kancelarijskim delom, pogodan za različite delatnosti. Gradnja je visokog kvaliteta, u skladu sa svim propisima. Objekat je dužine 47m, širine 8m, dok radna visina iznosi 7m. Omogućen je šleperski prilaz do hale, a postavljena su segmentna vrata širine....

 
 
 
  Plac, OBRENOVAC, 11.000 €, 700,00 m2 cca 20 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

U Obrenovcu, naselje Skela u ponudi prodaje je plac od 7ari, izlaz na dve ulice, asfalt, struja, voda. Neposredna blizina autobuske stanice. Za svaku preporuku, moguća gradnja. Agencijska provizija u skladu sa opštim uslovima poslovanja .

 
 
 
  Poslovno-stambeni prostor, OBRENOVAC, 1.182.000 €, 591,00 m2 cca 2000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

STANOVI U IZGRADNJI – Obrenovac-CENTAR Stambeno-poslovni kompleks koji zadovoljava najviše standarde gradnje i energetske efikasnosti. Funkcionalni i komforni stanovi modernog dizajna u srcu starog gradskog jezgra, nadomak svih gradskih institucija i urbanog života ali istovremeno....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 121.473 €, 61,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 61.35m². Stan se nalazi na potkrovlju stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, 2 spavaće sobe, kupatila, wc-a i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 16.000 €, 20,00 m2 cca 800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Našu mobilnu kućicu Vega, odlikuje minimalistički a moderni dizajn sa maksimalno iskorišćenim prostorom. Zauzima površinu od samo 20 kvadratnih metara i sastoji se od trem terase, dnevno-spavaćeg dela, kuhinje i kupatila. Izborom kvalitetne i funkcionalne opreme, naš model pružiće....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 110.000 €, 73,00 m2 cca 1510 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 70765, VII/VII, klima, lift, uknjizen, renoviran, stara gradnja, parking, podrum. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs Trosoban....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

U samom centru Zvečke prodaje se kvalitetna kuća novije gradnje površine 100 m², smeštena na prelepo uređenom placu od 5 ari. Kuća je funkcionalno organizovana i pruža komforan prostor za porodični život. Prizemlje odiše toplinom doma i sastoji se od prostranog dnevnog boravka, kuhinje....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 120.000 €, 106,00 m2 cca 1130 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

22.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća u Velikom Polju, na svega 4 km od Obrenovca, smeštena u mirnom i prijatnom okruženju, idealnom za porodičan život, odmor ili beg od gradske gužve. - Površina kuće: 106 m² - Pomoćni objekat: 33 m² - Plac: 1200 m² - Spratnost: PR + 1 + PK Glavna kuća je u fazi....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 82.685 €, 42,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.04.2026.,

www.indomio.rs

Na prodaju jednoiposoban stan u izgradnji, površine 41.76m². Stan se nalazi na I, II i III spratu stambeno-poslovnog objekta sa liftom. Stan se sastoji iz ulaznog hodnika, dnevnog boravka sa kuhinjom i trpezarijom, spavaće sobe, kupatila i terase. Kvalitetna novogradnja, ulazna sigurnosna....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.878 €, 39,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 39.32m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom I kuhinjom,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 78.821 €, 47,00 m2 cca 1680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo jednoiposoban stan 47.77m², na prvom, drugom spratu, kao I u potkrovlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa trpezarijom, kuhinje,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 118.425 €, 60,00 m2 cca 1970 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Prodaje se prostran i funkcionalan dvoiposoban stan 59,81m2, koji se nalazi na potkrovlju stambeno - poslovne zgrade sa liftom, PR+3+PK na odličnoj lokaciji u centru Obrenovca. Stan je pažljivo projektovan kako bi pružio maksimalnu udobnost i funkcionalnost, što ga čini idealnim za....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.600 €, 62,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

05.11.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

*NOVOGRADNJA U OBRENOVCU - STANOVI NA ODLIČNOJ LOKACIJI*U ponudi stanovi u novoj, moderno projektovanoj zgradi u Obrenovcu, na izuzetnoj lokaciji u neposrednoj blizini centra grada. Zgrada je u fazi izgradnje a završetak radova je planiran za decembar 2026.Zgrada se nalazi u mirnoj....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 146.000 €, 88,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Predstavljamo vam luksuzan, prostoran i funkcional stan koji se nalazi centru Obrenovca u potkrovlju novoizgrađene zgrade, izvedene od visokokvalitetnih materijala i u skladu sa savremenim trendovima arhitekture i tehnologije gradnje. Stan je spreman za useljenje. Sastoji se od: •....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, može zamena(), stambena zgrada. Više informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 • 060/555-9720 • 011/328-3901. Kontakt van radnog vremena: kancelarija@beocitynekretnine.rs....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 260.000 €, 220,00 m2 cca 1180 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Izdvajamo iz ponude prelepu, spratnu kuću ukupne površine 220 m2 sa izuzetno dobro organizovanim prostorom, opremljenu kvalitetnim nameštajem i materijalima. Smeštena je u mirnijem delu grada, udaljena od velike koncentracije saobraćaja. Centralni hodnik povezuje sve prostorije i....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 210.000 €, 120,00 m2 cca 1750 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

PRODAJE SE PLAC ZA GRADNJU SA KUĆOM OD 120M2 NA ODLIČNOJ LOKACIJI U BLIZINI PRATEĆE INFRASTRUKTURE. URADJENA INFORMACIJA O LOKACIJI, 60%, STEPEN ISKORIŠĆENOSTI 2, P+2+PTK, ŠIRINA FRONTA 16M. UKNJIŽENO NA VLASNIKA. NIJE ZAINTERESOVAN ZA STANOVE U EVENTUALNO NOVOJ ZGRADI. SAMO ČISTA....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 130.000 €, 150,00 m2 cca 870 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

24.01.2025.,

www.oglasi.rs

Kuca se nalazi na Valjevskom putu blizu Obrenovca , kuca ima 150m2 , plac 28 ari, ima i dva pomocna objekta 50 m2.Kontakt: 065/459-94-59 .

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 119.000 €, 180,00 m2 cca 660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju porodična kuća površine 180m2 + podrumski i tavanski prostor na građevinskom placu od 9,94 ara u Stublinama, opština Obrenovac. U prizemlju kuće se nalaze letnja kujna sa trpezarijom, garaža-kotlarnica, toalet i ostava dok se ispod navedene etaže nalazi mali podrum. Spoljno....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 150.000 €, 178,00 m2 cca 840 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Ukoliko ste zaljubljenik u prirodu i reku Savu, ovo je vasa priča! Na prelepom ograđenom placu koji krase četinari i ostalo ukrasno rastinje nalazi se kuća koja se prostire na dve etaže kao i garažni prostor od 36m². Struktura: Prizemlje kuće se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 127.500 €, 65,00 m2 cca 1960 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 109032, I/V, klima, telefon, terasa, renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada dobra, podrum, moze zamena(), stambena zgrada. Vise informacija na: www.beocitynekretnine.rs Telefoni: 060/328-3901 060/555-9720 011/328- 3901 Prikaži broj . Kontakt van radnog vremena:....

 
 
 
 
+33%

Promena cene sa 9.000 € na 12.000 € dana 24.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je porasla cena

Garaža, OBRENOVAC, 12.000 €, 15,00 m2 cca 800 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
17.03.2026 - 9.000 €
24.04.2026 - 12.000 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom , predstavljamo Vam stambeni objekat za kolektivno stanovanje, koji se nalazi na adresi Prote Mateje Nenadovića 10 b u Obrenovcu, na samo nekoliko minuta od centra grada. U svojoj neposrednoj blizini nalaze se brojni sadržaji neophodni za sve životne potrebe....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 189.110 €, 105,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

Jedan od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca otvara vam vrata savremenog življenja u ambijentu koji spaja mir, eleganciju i vrhunski kvalitet. Kompleks je projektovan tako da pruži osećaj izdvojenosti i komfora, okružen bogatim zelenilom, prodavnicama, sportskom....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 340.000 €, 340,00 m2 cca 1000 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 108774, I/I, terasa, uknjizen, dvoriste/basta, ugostiteljski objekat. Prodaje se prelep splav na 2 nivoa, prizemlje i sprat, pogodan za razne delatnosti. Sadrzi caffe restoran sa opremljenom kuhinjom na prvom nivou , dok na spratu ima 4 prostrana apartmana. Tri imaju....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 159.176 €, 96,00 m2 cca 1660 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo troiposoban stan 96.47m², u prizemlju zgrade, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. Stan se sastoji od ulaznog hodnika, dnevne sobe sa kuhinjom i trpezarijom, tri spavaće sobe I dva kupatila.....

 
 
 
  Kuća, OBRENOVAC, 140.000 €, 64,00 m2 cca 2190 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kuća na Zabrežju povšine 64 m2 +10 m2, spratnosti Pr+PK, na građevinskom placu od 38,65 ari. Struktura: Kuća se sastoji od prizemlja i potkrovlja. Prizemni deo se sastoji od dnevnog boravka sa leve strane i kuhinje i kupatila sa desne. Iz dnevnog boravka stepenice vode....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 64.350 €, 39,00 m2 cca 1650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Veliko nam je zadovoljstvo što smo u mogućnosti da Vam ponudimo stanove u novogradnji, koja se nalazi na odličnoj lokaciji, svega 1 km od centra Obrenovca. ✅ Planirani završetak radova - septembar 2027. godine ✅ Mirno porodično naselje, u blizini škole, prodavnica i gradskog prevoza....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.960 €, 62,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

Sa velikim zadovoljstvom Vam predstavljamo moderne i funkcionalne stanove površina od 40m² - 117m², različitih spratnosti od prizemlja do potkrovlja, smešteni u centru Obrenovca, u kvalitetnoj novogradnji. U pitanju je stambeni kompleks koji spolja pleni svojom atraktivnošću, dok....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 69.000 €, 31,00 m2 cca 2230 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

U najlepšem delu Obrenovca, u naselju Rajkovac, nalazi se ovaj jednosoban stan za prodaju. Smešten je u kvalitetnoj, dobro održavanoj i urednoj zgradi sa lifrom. Infrastruktura je dobra, u neposrednoj blizini se nalaze svi ostali neophodni sadržaji za ugodno i lagodno stanovanje.....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 1.236.000 €, 3000,00 m2 cca 410 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.07.2024.,

www.indomio.rs

*Naša Preporuka* Prodajemo u okolini Beograda Farmu Pilića u radu sa kapacitetom od 40000 komada na Odličnoj lokaciji za Profitabilno Poslovanje Kompleks poseduje 2 Poljoprivredne zgrade i Porodičnu kuću na Placu površine 17622m2. Proizvodni pogon za uzgoj pilića je u 2 objekta(125x12....

 
 
 
  Poslovni prostor, OBRENOVAC, 450.000 €, 163,00 m2 cca 2760 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju kompletno opremljena i funkcionalna farma pilića/koka nosilja, smeštena na odličnoj lokaciji u Zvečkoj, uz Šabački put. Idealna prilika za ozbiljan i profitabilan biznis koji može odmah da se nastavi bez dodatnih ulaganja. Osnovne karakteristike: Površina placa: 109 ari,....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 120.000 €, 76,00 m2 cca 1580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 34635, IV/, klima, telefon, uknjizen, izvorno stanje, ulaz dobar, fasada dobra, deljiv, stambena zgrada. stan je veoma svetao , dobro toplotno i zvucno izolovan. postoji mogucnost da se lako podjeli u dvije stambene jedinice sa zasebnim ulazima iz stubista.stan je odrzavan....

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 88.596 €, 49,00 m2 cca 1810 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

01.05.2026.,

www.svenekretnine.com

 
 
 
  Stan, OBRENOVAC, 111.460 €, 56,00 m2 cca 1990 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

20.05.2026.,

www.indomio.rs

U srcu jednog od najluksuznijih stambenih kompleksa u centru Obrenovca nalazi se stan koji spaja miran ambijent, savremenu arhitekturu i vrhunski kvalitet izrade. Ceo kompleks je zamišljen kao moderna oaza okružena zelenilom, sa brojnim prodavnicama, sportskom halom, teniskim terenima....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 43-84 (od ukupno 197)

<< <1 2 3 4 5> >>