• GoHome Professional
što manji luksuzan 110 m2 do 300000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • što manji luksuzan 110 m2 do 300000 eura - GoHome pretraživač za nekretnine - oglasi na Internetu
  • Detaljno pretraživanje »
  • Nekretnine

    - što manji luksuzan 110 m2 do 300000 eura

  • Za upit "što manji luksuzan 110 m2 do 300000 eura" pronađeno 249 nekretnina - prosečna cena 2.279 €/m2

Filtriraj

  •  Po kvadraturi
    • 100 m2 (malo manji)
    • 120 m2 (malo veći)
  •  Po ceni
    • 280000 eura (malo jeftiniji)
    • 310000 eura (malo skuplji)
    • do 2300 eura/m2 (prosečna cena)
    • pala cena
    • porasla cena
  •  Po detaljima
    • prizemlje
    • kablovska
    • klima
    • pogodan
    • 2.sprat
  • Slike

Pretraženo 200 531 nekretnina (58 agencija i portala)

  Stan, NOVI SAD, 278.810 €, 100,00 m2 cca 2790 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

28.10.2024.,

www.indomio.rs

Prodajemo petosoban stan u Novom Sadu na odličnoj lokaciji. Luksuzan petosoban stan od 100 kvadratnih metara u mirnom delu grada, idealan za porodični život. Uknjižen na 100m2 dok je podna površina veća. Stan se prodaje namešten kao na slikama. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 278.110 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. Četvorosoban penthouse. Na krovu terasa od....

 
 
 
  Stan, BISTRICA, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo vam luksuzan petosoban duplex od 100m2u lepom i mirnom delu Novog Naselja. Stan je bez ikakvih ulaganja, veoma prostran i svetao. Prodaje se kompletno namešten, sa vrlo kvalitetnim nameštajem i stvarima, koje su uključene u ovu cenu. Prvi sprat: prostran dnevni boravak,....

 
 
 
Nekretnine sa slikom za upit 'što manji luksuzan 110 m2 do 300000 eura'
310.000 €
269.000 €
272.950 €
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 278.100 €, 100,00 m2 cca 2780 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

15.07.2024.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 272.440 €, 100,00 m2 cca 2720 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Novo u ponudi , pdv , lux vila Monika 065/448-4648 .

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.05.2024.,

www.oglasi.rs

Zatvoren kompleks je namenjen za luksuzno stanovanje, smešten na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac, koji omogućava mir i priprivatnost, a takođe je poziconiran blizu centra grada, na samo pet minuta vožnje od tržnog centra Promenada. CENA SA PDV-OM. USELJIVO U CENU UKLJUČENA....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno stanovanje u zatvorenom kompleksu "FRUŠKE VILE", smešteno na obroncima Fruške gore, potez Alibegovac koje omogućava mir i privatnost, a takođe je pozicioniran blizu centra grada, na samo pet minuta od tržnog centra Promenada. Stan se nalazi u luksuznoj Vili "Fantast", izuzetne....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Novo Naselje, 270.000 €, 100,00 m2 cca 2700 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

NOVO NASELJE, 100m2, PETOSOBAN Predstavljamo Vam luksuzan petosoban stan u mirnom delu grada, idealan za porodičan život. Stan je izuzetno osvetljen prirodnom svetlošću tokom celog dana, jugoistočno orijentisan, klimatizovan, centralno grejanje, prodaje se kompletno namešten, spreman....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 267.800 €, 100,00 m2 cca 2680 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prelepom ambijentu Sremske Kamenice, u modernoj novogradnji vrhunske kategorije, prodaje se luksuzan stan od 100 m², koji pruža izuzetan komfor i savremen način života. Prostrane i svetle prostorije dodatno ističe visina plafona od 2.80 m, dok panoramski pogled pruža osećaj slobode....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 264.710 €, 100,00 m2 cca 2650 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Satelit, 257.500 €, 100,00 m2 cca 2580 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.03.2026.,

www.svenekretnine.com

Na prodaju je prelep, luksuzan petosoban dupleks stan površine 100 m², smešten u mirnom i zelenom delu grada, idealan za porodičan život. Prostor je pažljivo osmišljen tako da pruža osećaj privatnosti i komfora, a sam boravak u stanu odiše atmosferom života u kući, što ga čini zaista....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Karaburma, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.04.2026.,

www.indomio.rs

Retkost u ponudi – komforan dupleks sa velikim dvorištem na Karaburmi! Ušuškana u mirnoj ulici Karaburme, bez saobraćajne gužve, a opet u neposrednoj blizini škole i svih važnih sadržaja, nalazi se novogradnja vrhunskog kvaliteta sa samo 4 stana. Ovaj jedinstveni dupleks od 100m2....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Voždovac, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Odličan luksuzan dupleks. Prodaje se nov,neuseljen dupleks na odlicnoj lokaciji u mirnom kraju. Mala porodična zgrada sa samo tri stana,grejanje na gas,4 inventer klime,garaza samo za ovaj stan. Garaža 23m2-cena 25000e. Posrednička naknada 2% Terasa, Parking, garaža, Internet, Telefon,....

 
 
 
  Kuća, BARAJEVO, 250.000 €, 100,00 m2 cca 2500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U srcu prirode, na svega nekoliko minuta od centra Barajeva, nalazi se kuća koja odiše mirom, stilom i udobnošću – autentična A-frame rezidencija savršena za život, odmor ili unosnu investiciju. Na prostranom placu od 28 ari, ova luksuzna kuća sa bazenom nudi potpunu privatnost i....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Spens, 309.000 €, 100,00 m2 cca 3090 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

U samoj blizini fakulteta, stan perfektan, zgrada luksuzno opremljena, sa velikim parkingom. .

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Adice, 245.040 €, 100,00 m2 cca 2450 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

11.07.2025.,

www.indomio.rs

Luksuzan, novi, potpuno dizajniran i unikatno namešten četvorosoban stan u urbanoj vili koja je sagrađena 2022.godine. Nalazi se u mirnoj ulici sa nekoliko kuća i modernih urbanih vila, na svega 6.6km od centra grada (bez gužvi i semafora se za nekoliko minuta kolima stiže do Limana....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 240.000 €, 100,00 m2 cca 2400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Izuzetno luksuzan, kvalitetan i moderno dizajniran stan u Trgovačkoj ulici u blizini TC Mondo. U stanu centralno grejanje, topla voda i video nadzor. Stan ima i garažu koja se prodaje po ceni od 20000 eur. Stan ima 100kvm, uknjižen na 77kvm. Odmah useljiv. Prodaje se kompletno sa....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 236.700 €, 100,00 m2 cca 2370 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo lux renoviran stan u centru Žarkova sa odličnom infrastrukturom . Stan je....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Telep, 233.680 €, 100,00 m2 cca 2340 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijska šifra 1007243.Prodaje se luksuzni stan u urbanoj vili sa samo tri stambene jedinice, koja garantuje maksimalnu privatnost i komfor. Stan je opremljen smart home sistemom, elektro podizačima roletni, centralnim usisivačem, liftom, biciklanom, i video nadzorom za potpuni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Bulevar, 311.580 €, 100,00 m2 cca 3120 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzna, urbana vila. Fantastičan četvorosoban. Nov - useljiv. Dnevni boravak sav u portalima - svetao. Vrhunski materijali. Podno grejanje - gas po potrošnji sa kalorimetrima. Tarket hrastov 1.klasa. Stolarija "Enterijer Janković" - luks sobna, ulazna, unutrašnja vrata. Prozori....

 
 
 
  Stan, BELE VODE, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

12.03.2025.,

www.indomio.rs

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Žarkovo, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

17.04.2026.,

www.svenekretnine.com

Agencijski ID: 116750, VI/VI, dupleks, klima, lift, telefon, uknjizen, luks renoviran, ulaz dobar, stara gradnja, fasada dobra, garaza, parking, ostava, pogodan za pp, stambena zgrada. U ponudi predstavljamo lux renoviran stan u centru Zarkova sa odlicnom infrastrukturom . Stan je....

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 230.000 €, 100,00 m2 cca 2300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 110833, I/II, lift, uknjižen, parking. Prodaje se LUX stan, 97m2, na TATARSKOM BRDU u Sremskoj Kamenici, sa pogledom na Frušku Goru. Jedinstven stan za uzivanje! Staklena terasa, parket i aluminijumski profili vrhunske proizvodnje. Komforan lift u zgradi koja ima II....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 205.000 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

LUX RENOVIRAN 2025 god Duplex 64,49m2 u donjem nivou i potkrovlje 35,29m2 Rasveta ulayi u cenu nekrtnine PRODAJE SE RENOVIRAN STAN NA GRBAVICI 100m2 U CENU ULAZI I NOVA KUHINJA SA NOVIM UREDJAJIMA TV KAMIN NA STRUJU VES MASINA NOVE ROLETNE,SOBNA I ULAZNA VRATA , PARKET I KERAMIKA....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, 204.860 €, 100,00 m2 cca 2050 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

26.06.2022.,

www.srbija-nekretnine.org

Predstavljamo luksuznu urbanu vilu u izgradnji, sa samo 4 stana, smart home sistem, sve ce biti luksuzno i uz svaki stan ide parking mesto. Pozovite nas. .

 
 
 
  Stan, NIŠ, Medijana, 197.500 €, 100,00 m2 cca 1980 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.06.2025.,

www.indomio.rs

LUX novogradnja na Bulevaru Nemanjica u neposrednoj blizini Delta city i paka Sv. Save kao i reke Nisave Stan dupleks, cetvorosobne strukture na 6. i 7. spratu ukupne povrsine 100m2, od toga 75m2 u prvoj etazi dnevni boravak sa terasom, wc, kuhinjom i trpezarijom i tri spavace....

 
 
 
 
-11%

Promena cene sa 222.000 € na 196.650 € dana 16.04.2026.
Pronađite sve nekretnine kojima je pala cena

Stan, SUBOTICA, Centar, 196.650 €, 100,00 m2 cca 1970 €/m2
 

Kretanje cena nekretnine:
10.02.2026 - 222.000 €
16.04.2026 - 196.650 €

Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2026.,

www.solis-nekretnine.com

ŠIFRA : 1053861, PRODAJA STANOVA , SUBOTICA - ŠIRI CENTAR, LUX - ČETVOROSOBAN STAN, 100 m2 Grad Subotica se nalazi na severu Bačke i odlično je infrastrukturno (drumskim i železničkim saobraćajem) povezan na severu sa Mađarskom i centralnom Evropom tako i na jugu sa Novim Sadom i....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Vračar, 195.000 €, 100,00 m2 cca 1950 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Južni Bulevar, Vračar – Trosoban stan 100m², retka prilika, 195.000€ Lokacija: Vračar, Južni Bulevar Površina: 100 m² Struktura: Trosoban stan (potkrovlje) Cena: 195.000 € (1.950 €/m² – skoro duplo manje od prosečne cene u kraju!) Ključne prednosti Vračar – prestižna lokacija, prosek....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Grbavica, 193.000 €, 100,00 m2 cca 1930 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Opis stana na prodaju – Grbavica, Novi Sad Na prodaju luksuzan stan površine 100 m² u ulici Miše Dimitrijevića 70, u mirnom i traženom delu Grbavice. Stan se nalazi u zgradi izgrađenoj oko 2002. godine, a kompletno je renoviran 2024. godine. Karakteristike stana: Struktura: Dnevni....

 
 
 
  Stan, NOVI SAD, Nova Detelinara, 190.000 €, 100,00 m2 cca 1900 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

14.05.2025.,

www.srbija-nekretnine.org

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI - 100 m2, UKNJIŽEN 1/1Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m2, smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

27.05.2025.,

www.oglasi.rs

DIZAJNERSKI SAVRŠEN DUPLEKS NA NOVOJ DETELINARI – 100 m², UKNJIŽEN 1/1 Na prodaju luksuzno uređen dupleks stan površine 100 m², smešten na atraktivnoj lokaciji u srcu Nove Detelinare. Stan se nalazi u kvalitetnoj zgradi iz 2005. godine, u mirnoj i lepo povezanoj ulici, idealnoj za....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Hram Svetog Save, 180.000 €, 100,00 m2 cca 1800 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

03.05.2026.,

www.srbija-nekretnine.org

 
 
 
  Stan, KAMENICA, 160.000 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Luksuzno opremljen stan sa garažom i parkingom, nalazi se u Sremskoj Kamenici na Tatarskom brdu. Od centra grada zgrada je udaljena 4 kilometra. Zgrada je opremljena liftom, video nadzorom, alarmnim sistemom u svakom stanu, šifratorima na svim vratima, video intrefonom sa upravljanjem....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Stari Grad, 159.900 €, 100,00 m2 cca 1600 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U najlepšem delu Dorćola, na uglu Gospodar Jovanove i Kneginje Ljubice, nalazi se unikatan, moderan, luksuzan, prostran trosoban stan, dizajnerski namešten. Stan se sastoji od prostranog hodnika sa puno ormara i prirodnom svetlošću, kuhinje i dnevne sobe, velike svetle tepezarije....

 
 
 
  Kuća, NIŠ, Nikola Tesla, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

04.04.2026.,

www.nekretninegigant.rs

Kuća se nalazi na 100 metara od nišavskog keja, terena za košarku i mali fudbal i mobilijara za decu, idealno za bekstvo od gradske buke.Sagrađena je na 5 ari pripadajućeg placa sa svim priključcima (struja, voda, kanalizacija).Gradnja je iz 2012. godine – nov crep, novi oluci, nova....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, 150.000 €, 100,00 m2 cca 1500 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 64385, 5a, spratna, prizemlje, sprat , struja, terasa(2), uknjižen, luks renoviran, ulaz dobar, novogradnja, fasada nova, garaza, parking, dvorište/bašta, tavan, cela. Lux renovirana vikend kuća sa novom fasadom , podnim grejanjem, novim mokrim čvorovima. Nekretnina....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Slavija, 140.000 €, 100,00 m2 cca 1400 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

U prilici smo da Vam ponudimo luksuzan stan u blizini Slavije i hrama Svetog Save. Stan je u potpunosti renoviran i odmah useljiv. Povrsine je 100 m2 i sastoji se od jedne centralne prostorije sa odvojenom kuhinjom i 4 potpuno odvojene sobe, sto ga cini idealnim kako za kancelarijski....

 
 
 
  Stan, MALI MOKRI LUG, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

10.02.2021.,

www.indomio.rs

Lux novogradnja 4.0 stan 100m2 pored Aviv Parka , na 4 spratu od 6 , 2 lifta , cg , 2 terase , kupatilo , toalet , 3 spavaće sobe , dnevna soba , kuhinja i trpezarija , dvostrano orjentisan . Cena 1350 e + pdv . Postoji mogućnost kupovine garažnog mesta . Opšte karakteristike: -Keramika....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Kalenić Pijaca, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Agencijski ID: 108256, III/V, klima, lift, terasa, nov luks. Retko u ponudi! Izuzetan salonac (visina plafona 3,20 m), lux renoviran, lux opremljen i namešten (sav nameštaj i oprema u stanu novi), četvorosoban, sa velikom trpezarijom, dnevnim boravkom, sa dve spavaće sobe sa pripadajućim....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Medaković, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

29.11.2023.,

www.srbija-nekretnine.org

Luksuzan, moderan 4.0 soban stan uknjižen na 84,15m2 + terasa od 15m2. Ceo prostor je izuzetno i kvalitetno uređen, zgrada novije gradnje. Veliki dnevni boravak sa kaminom, parket sa intarzijom, đakuzi colpa san, baterije blanko hahsa, av prekidači, kotao za grejanje i bojler su marke....

 
 
 
  Stan, BEOGRAD, Zemun, 330.000 €, 100,00 m2 cca 3300 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

09.02.2026.,

www.berzanekretnina.org

U jednom od najlepših delova Zemuna, u naselju Meandri, u tihoj i mirnoj ulici, a nadomak svih sadržaja potrebnih za svakodnevni život i nadomak Ugrinovačke ulice, prodaje se izuzetan, luksuzan stan koji pruža savršen balans mira i praktičnosti. Stan se nalazi na petom spratu i poseduje....

 
 
 
  Stan, MAJUR, 110.000 €, 100,00 m2 cca 1100 €/m2
Sačuvaj
Sačuvano Sačuvano

16.09.2025.,

www.oglasi.rs

Predstavljamo Vam LUX Stan na Petrovaradinu. Poseduje SmartHouse tehnologiju za maksimalnu udobnost i sigurnost. Dve prostrane terase za uživanje na otvorenom kao i dva garažna mesta - parkiranje bez stresa. Gree Inverter klime u svakoj prostoriji - kontrola temperature na dohvat....

 
 
 

cityexpert.rs

Prikazane nekretnine 1-42 (od ukupno 246)

<< <1 2 3 4 5 6> >>